Syrp głowica do time-lapse i video Genie


  cena 2799 zł
  DARMOWA DOSTAWA
  eRaty 12 x 250 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę

  Zalecane akcesoria

  Akcesoria

  Głowica Genie to proste i przenośne rozwiązanie do kontroli i sterowania ruchem kamery przy zdjęciach poklatkowych i realizacji wideo.

  Kluczowe elementy głowicy Genie to kompaktowe rozmiary, proste w użytkowaniu menu i niezwykła wszechstronność. Zamiast ograniczać się do stałej długości slidera, głowicę Genie wystarczy podłączyć do profesjonalnego sprzętu lub akcesoriów zrobionych własnoręcznie – DIY – “zrób to sam”, aby cieszyć się płynną kontrolą ruchu w zdjęciach poklatkowych i realizacjach wideo.

  Głowica Genie pozwala na uzyskanie ruchu w dwóch osiach. Genie można zastosować na statywie w celu uzyskania ruch panoramicznego lub na sliderze do ruchu horyzontalnego.

  Zamiast tworzyć zintegrowany system kontroli ruchu kamery, który wymaga specjalnego slidera, głowica Genie została zaprojektowana do użytkowania ze wszystkimi typami sliderów i nie tylko. Za pomocą jednego dotknięcia, możemy dodać niesamowite efekty podnoszące walor naszej produkcji filmowej. Zaprogramowane ustawienia głowicy Genie pozwalają na perfekcyjnie płynną kontrolę ruchu kamery przy zdjęciach poklatkowych (time-lapse) i realizacji wideo.

  Wyobraź sobie realizację poklatkową na długości 100 metrów pomiędzy budynkami w centrum Nowego Jorku lub między górami w Himalajach. Głowica Genie otwiera nowe możliwości nieograniczonej długości jazdy kamery w zdjęciach poklatkowych z wykorzystaniem unikalnego systemu linowego. Zbuduj wózek kamerowy montując głowicę na starej deskorolce, aby zrealizować wyśnione ujęcie i uchwycić ruch kamery za pomocą jednego kliknięcia.

  W porównaniu do innych kontrolerów, głowica Genie jest wygodna w transportowaniu, co pozwala na bezkompromisowe posiadanie urządzenia zawsze tam, gdzie chcemy mieć kontrolę nad efektem ruchu w realizacjach filmowych. Bez dodatkowych akumulatorów zewnętrznych, problematycznych kabli i dodatkowych sterowników – całe urządzenie mieści się w jednej kieszeni torby lub plecaka na sprzęt fotograficzny.

  Głowica Genie może być zaprogramowana do zdjęć poklatkowych lub płynnego ruchu kamery w czasie realizacji wideo. Tryb wideo głowicy pozwala na płynne śledzenie lub panoramowanie, eliminując błąd ludzki oraz umożliwia powtarzalność ujęć, dzięki czemu możemy ograniczyć ilość ekipy do jednego realizatora w trakcie wywiadów lub innych ujęć.

  Ustawienia punktu początkowego i końcowego głowicy na sliderze przy realizacji poklatkowej i wideo pozwala na gładkie spowolnienie w trakcie ruchu kamery w obu skrajnych pozycjach.
  Wyciągnij głowicę wprost z pudełka i realizuj niesamowite ujęcia gwiazd, ludzi lub chmur w technice poklatkowej. Za pomocą kliknięcia kilku przycisków można stworzyć proste ujęcia poklatkowe bez dodatkowej utraty czasu na konfigurację urządzenia, korzystając z gotowych zaprogramowanych ustawień menu. Dodatkowo możemy zaprogramować własne ustawienia i zapisać w menu, aby zaoszczędzić czas przy kolejnych realizacjach.

  Użyj zaawansowanych ustawień głowicy, aby stworzyć zdjęcia poklatkowe w technice HDR. Ustaw aparat za pomocą funkcji bracketingu ekspozycji, a głowica Genie zatroszczy się o wszystko.

  Rób zdjęcia wschodów i zachodów słońca przy pomocy funkcji stopniowej zmiany ekspozycji, co umożliwia przy zdjęciach poklatkowych prawidłowe naświetlenie nawet, gdy natężenie światła zmienia się bardzo gwałtownie.

  W trybie automatycznego startu możemy zaprogramować minutowe odliczanie do rozpoczęcia nagrywania lub ustawić konkretną datę i godzinę startu realizacji zdjęć.

   

  Prędkość działania
  Ruch liniowy – 100 cm/25 s
  Obrót – 360°/ 6 s
  Maksymalny udźwig
  15 kg przy jeździe w pozycji horyzontalnej
  Wbudowany akumulator
  Li-ion – 11,1 V
  Czas ładowania: 4 godziny
  Zdjęcia poklatkowe: ponad 24 godziny
  Realizacja wideo: ponad 6 godzin
  Kompatybilność
  Głowica Genie współpracuje z lustrzankami i systemowymi aparatami kompaktowymi oraz kamerami wideo (w zależności od kabla podłączeniowego).
  Komunikacja i porty
  Gniazdo USB – w celu uaktualnienia oprogramowania
  Gniazdo Camera – 2,5 mm
  Gniazdo Sensor – 3,5 mm (transmiter IR)
  Gniazdo zasilania 15 V DC
  Zasilanie
  USB 5 V, 0,5A DC
  • Głowica Genie
  • Platforma do ruchu obrotowego
  • Platforma do ruchu liniowego
  • 3 m linki
  • Zasilacz do ładowania akumulatora
  • 2 platformy do slidera
  • Kabel podłączeniowy
  • Kompaktowe wymiary
  • Możliwość zapisania własnych ustawień w menu

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?