Syrp głowica do time-lapse i video Genie Mini II


  cena 1159 zł
  DARMOWA DOSTAWA
  eRaty 12 x 104 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę

  Zalecane akcesoria

  Akcesoria

  Kontrola ruchu kamery w kieszeni. Genie mini jest niezwykle prostym w obsłudze urządzeniem do tworzenia płynnego ruchu przy zdjęciach poklatkowych typu time-lapse lub realizacjach wideo w czasie rzeczywistym. Za pośrednictwem aplikacji Syrp Genie na Android lub iOS możemy bezprzewodowo zmienić ustawienia głowicy.

  Kompaktowy rozmiar głowicy Genie Mini zapewnia komfort transportowania w torbie lub nawet w kieszeni. Wystarczy zamontować Genie Mini na statywie i uruchomić aplikację Syrp Genie na smartfonie lub tablecie, aby uzyskać płynny ruch panoramowania przy zdjęciach poklatkowych (time-lapse). W trybie wideo Genie Mini porusza się perfekcyjnie płynnie przy stałej prędkości rejestrując dokładny ruch panoramowania. Założeniem projektowyn Genie Mini było, aby urządzenie było bardzo proste i zarazem posiadało zaawansowany tryb realizacji zdjęć poklatkowych, przy łatwej obsłudze.

  Aplikacja Syrp Genie wyposażona została w gotowe ustawienia, co pozwala na rozpoczęcie realizacji zdjęć natychmiast po wypakowaniu urządzenia z pudełka, bez wymaganej dodatowej wiedzy technicznej. Wystarczy ustawić urządzenie i realizować zdjęcia. Głowica Genie Mini jest kompatybilna z szeroką gamą lustrzanek, kompaktowych aparatów systemowych i kamer wideo oraz kamer sportowych GoPro lub Sony Action Cam. Aplikacja Syrp Genie jest kompatybilna z urządzeniami z systemem iOS i Android.

  Głowica Genie Mini zaprojektowana została również do współpracy z głowicą Genie. W łatwy sposób możemy przejść do kolejnego poziomu, 2-osiowej realizacji zdjęć poklatkowych lub kontroli ruchu w rejestracji wideo i poszerzeniu możliwości realizacji, synchronizując dwa urządzenia jednocześnie (kabel do synchronizacji urządzenia Genie i Genie mini dostępny jest jako oddzielne akcesorium).

  Łatwość ustawień pozwala na kontrolę sekwencji ruchu głowicy od początku, aż po ustawienie końcowe przy zdjęciach poklatkowych lub realizacji wideo. Początkowy ruch głowicy jest powolny, aż do uzyskania pożądaniej prędkości ujęcia i jest stopniowo wytłumiony przy ustawieniu końcowym, aż do całkowitego zatrzymania.

  Głowica Genie Mini umożliwia realizację znakomitych zdjęć poklatkowych w technice HDR, dzięki czemu efekt naszego materiału zdjęciowego pozwala uzyskać szerszy zakres rozpiętości tonalnej w ostatecznej wersji obrazu wideo.

  Głowice Genie Mini można również połączyć ze sobą za pomocą uchwytu Pan+Tilt i za pośrednictwem komunikacji przez Bluetooth możemy połączyć głowice w ruchu jednoczesnej pracy w dwóch osiach – panoramowania i pochylenia. Wszystko za pośrednictwem aplikacji Syrp Genie (funkcja dostępna będzie na początku 2016 roku).

  Prędkość działania
  obrót 360° w 33 s
  Maksymalny udźwig
  przy panoramowaniu 4 kg, przy pochyleniu 3 kg
  Bateria
  Czas ładowania -2 godz, Czas pracy- timelapse 15 godz, wideo 6 godz
  Kompatybilność
  Kompatybilna z Genie II Linear, Genie Mini II, Genie Mini, Po połączeniu z Genie Mini współpracuje także z głowicą Genie.
  Interfejs
  Bluetooth 4.2 Low Energy, Wifi 2.4 Ghz, USB-C port, gniazdo synchronizacji 2,5mm
  Mocowanie
  Podstawa gwint żeński 3/8" /Platforma gwint męski 1/4"
  Wymiary
  wys. 46mm, Ø 91,5mm
  Waga
  245 g
  • Miniaturowa głowica do zdjęć poklatkowych time-lapse i video
  • Sterowanie bezprzewodowe z systemu iOS lub Android

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?