Fotografia
Opcje filtrowania
Producent:
Dedykowane do::
Rozdzielczość filmów:
Filtr cenowy:
od:
do:
Tylko dostępne od ręki:

Wyprzedaż na plus!

Wyprzedajemy dziesiątki produktów w niższych cenach.

  • Aktywne filtry:
  • Producent: Camrock

Płytka Camrock do statywu TH70

szybkozłączka do statywu TH70

25 zł
pytaj o dostępność

Statyw Camrock TH70

Wysoki, trzysekcyjny statyw z głowicą 3D. Wyposażony w korbkę do podnoszenia kolumny centralnej, uchwyt do przenoszenia oraz hak umożliwiający zawieszenie obciążenia w celu stabilizacji. Możliwość zamontowania innej głowicy (śruba 3/8").

  • Wysokość: 65-190 cm.
  • Udźwig: 5 kg.
  • Waga: 1,85 kg.
139 zł
dostępny od ręki

Statyw Camrock TS53

Statyw aluminiowo-magnezowy w komplecie z kulową głowicą, umożliwiającą precyzyjne ustawienie aparatu w żądanej pozycji.Znakomicie nadaje się do stosowania z cięższymi aparatami cyfrowymi oraz kamerami.Standardowy gwint 3,8" pozwala na zamocowanie dowolnej głowicy.

  • Wysokość: 43,7- 153 cm.
  • Udźwig: 6 kg.
  • Waga: 1,55 kg.
169 zł
pytaj o dostępność

Uchwyt do telefonu Camrock SH-01

Camrock SH-01 to uniwersalny uchwyt do telefonów komórkowych. Jest on doskonałym rozwiązaniem dla vlogerów, streamerów, fotografów i filmowców chcących wycisnąć ze swojego smartfona maksimum potencjału.

115 zł
pytaj o dostępność

Uchwyt do telefonu Camrock SH-02

Camrock SH-02 to uniwersalny uchwyt do telefonów komórkowych. Jest on doskonałym rozwiązaniem dla vlogerów, streamerów, fotografów i filmowców chcących wycisnąć ze swojego smartfona maksimum potencjału.

55 zł
pytaj o dostępność

Uchwyt do telefonu Camrock SH-03

Camrock SH-03 uniwersalny uchwyt do telefonów komórkowych to świetny produkt dla posiadaczy smartfonów.Dzięki niemu można przymocować swój telefon do każdego statywu fotograficznego, począwszy od tego amatorskiego, aż po ten profesjonalny. Uchwyt wyposażony w gwint 1/4" .

25 zł
pytaj o dostępność

Adapter video do głowicy kulowej Camrock FV-1

Adapter video Camrock FV-1 to wyjątkowo praktyczne akcesorium pozwalające na przekształcenie typowej  głowicy fotograficznej w głowicę filmową.

To idealne rozwiązanie dla osób, które na co dzień łączą pasję tworzenia filmów i zdjęć.

110 zł 150 zł
dostępny od ręki

Statyw Camrock TE68 Black

Camrock TE68 BLACK to półprofesjonalny, bardzo wysoki statyw aluminiowy. Grube nogi o specjalnym przekroju gwarantują wyjątkową stabilność oraz wytrzymałość. Wykonany jest niezwykle solidnie z wzmocnionego aluminium. Znakomicie nadaje się do stosowania z lustrzankami, cięższymi aparatami cyfrowymi oraz kamerami.

119 zł
dostępny od ręki

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.