Stabilizator Zhiyun-Tech Smooth Q2


  cena 499 zł
  eRaty 12 x 45 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę

  Dzięki kompaktowej budowie i żywotności akumulatora** do 17 godzin** jest to idealne akcesorium dla nowoczesnych vlogerów i YouTuberów!

  Najlepszy aparat to ten, który zawsze masz przy sobie i pod tym względem żaden aparat fotograficzny czy kamera nie są w stanie pokonać smartfona. Dzięki stale poprawianej jakości obrazu i rosnącej liczbie modeli oferujących zoom optyczny smartfony stają się coraz bardziej przydatne w codziennej pracy YouTuberów, vlogerów i innych wymagających Twórców treści.

  Nowy Zhiyun Smooth Q2 to 3-osiowy stabilizator do smartfonów, który oferuje bardziej stabilne nagrania wideo z profesjonalnymi efektami. Nowoczesne funkcje gimbala dotyczą także twórczych możliwości kreowania filmów. Do dyspozycji mamy tryb Vortex, Dolly Zoom, timelapse i śledzenie obiektów.

  **A co najważniejsze **- super kompaktowa konstrukcja powoduje, że stabilizator nie zajmuje wiele miejsca i zawsze możesz nosić go ze sobą!

  Szybki montaż Zhiyun Smooth Q2 jest kompatybilny z większością smartfonów na rynku, w tym z dużymi modelami premium z dołączoną obudową. Na przykład iPhone 11 Pro Max i Samsung Galaxy S10 Plus. Regulowany uchwyt można ustawić na maksymalną szerokość 85 mm. Gimbal współpracuje również z telefonem używanym w formacie pionowym, co jest idealne, jeśli chcesz kręcić filmy z wykorzystaniem na Instagramie. Sprytnie zaprojektowany uchwyt minimalizuje czas montażu lub odpinania smartfona.

  Smooth Q2 jest wykonany z mocnego i trwałego stopu aluminium i ma wygodny uchwyt z miękką powłoką silikonową dzięki czemu trzymanie gimbala jest wygodne i bezproblemowe nawet przez wiele godzin. Duży i łatwy w obsłudze joystick umieszczony z tyłu ułatwia obsługę Q2.

  Stabilizator można ustawić samodzielnie co jest ważne, jeśli chcesz tworzyć sekwencje poklatkowe lub dołączyć do ujęć przy większych odległościach niż zasięg Twoich ramion.

  Mobilne filmowanie na nowym poziomie Wraz z aplikacją ZY Play, Zhiyun Smooth Q2 daje dostęp do szeregu specjalnych funkcji, które przenoszą mobilne tworzenie filmów na zupełnie nowy poziom.

  Tryb podążania za obiektem stabilizuje drgania i umożliwia dłuższe ruchy ramienia, dzięki czemu można operować smartfonem w dowolny sposób, podczas gdy tryb panoramicznyutrzymuje cały horyzont w stabilnie prosty sposób. Tryb blokady blokuje gimbal w pożądanym kierunku, dzięki czemu aparat stale wskazuje obiekt, niezależnie od tego, jak się poruszasz. Tryb pełnego zakresu POV pozwala na wszystkie ruchy, w tym przechylanie kamery, dzięki czemu widzowie mają poczucie obecności i mogą śledzić każdy etap realizowanej przygody. Tryb Vortex (wirowy) dodaje dodatkowy wymiar scenom akcji, obracając telefon o 360 stopni wokół osi aparatu.

  Smooth Q2 zapewnia również zaawansowane funkcje poklatkowe i tryb do zdjęć panoramicznych. Za pomocą aplikacji możesz filmować z tak zwanym efektem Dolly Zoom lub Vertigo, gdzie zoom smartfona służy do tworzenia poczucia „odpadnięcia” od obiektu. Dramatyczny efekt zastosowany w wielu klasycznych hollywoodzkich produkcjach!

  Całodniowa żywotność akumulatorów Wydajne akumulatory litowo-jonowe w Smooth Q2 pozwalają na pracę do 17 godzin. Ładowanie jest szybkie i już po 3 godzinach gimbal jest gotowy na nowe wyzwania. Urządzenie może również działać** jako power bank **i służy do ładowania baterii smartfona, dzięki czemu nie musisz się martwić, że skończy się energia przed zakończeniem kręcenia filmu.

  Funkcje specjalne: Tryb śledzenia, Tryb śledzenia, Tryb blokady. Tryb vortex (wirowy). Tryb pełnego zakresu POV. Dzięki aplikacji Zy Play: śledzenie obiektów. Upływ czasu Animacja poklatkowa. Dolly Zoom. Tryb panoramy. Dolly Zoom / Vertigo Shot.

  Inne: Panel sterowania z joystickiem i przyciskiem nagrywania. Może służyć jako power bank do ładowania telefonu. Dołączone akcesoria: Instrukcja, akumulatory, kabel USB-C, pasek na rękę

  Typ
  3-osiowy stabilizator (gimbal) do smartfonów
  Uchwyt na telefon
  regulowana szerokość, 65-85 mm
  Zakres kąta pochylenia
  -305 °
  Zakres Pan Panle
  360 °
  Zakres kąta przechyłu
  -265 °
  Odchylenie w stanie statycznym
  +/- 0,01 do +/- 0,04 °
  Odchylenie w ruchu
  +/- 0,05 do +/- 0,3 °
  Zalecana ładowność
  75 - 260 gramów
  Czas pracy na jednym ładowaniu
  do 17 godzin
  Napięcie robocze
  3,6 V.
  Typ akumulatora
  Akumulator litowo-jonowy, 4500 mAh
  Czas ładowania
  3 godziny
  Zakres temperatur
  od -5 ° do + 45 ° C
  Wymiary
  42 x 102 x 204 mm
  Waga
  720 gramów z baterią
  • Stabilizator
  • Przewód do ładowania
  • uchwyt do mocowania telefonu
  • 3-osiowa mechaniczna stabilizacja
  • Współpracuje również ze smartfonem w formacie pionowym (przydatne do produkcji na Instagramie)
  • Pasuje do większości smartfonów iPhone i Android, w tym modeli plus
  • Wygodne mocowanie do łatwego montażu telefonu
  • Duży, przyjazny dla użytkownika joystick do obsługi
  • Specjalne funkcje dla fajnych efektów filmowych
  • Aplikacja ZY Play (iOS i Android) zapewnia śledzenie obiektów, timelapse i tryby panoramiczne
  • Do 17 godzin czasu pracy
  • Działa jak powerbank - ładuj telefon z energii stabilizatora

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?