Manfrotto głowica video PRO 502A


manfrotto
  cena 899 zł
  eRaty12 x 80 zł


  kontakt z naszym doradcą
  email: sklep@fotoplus.pl
  tel.: 12 294 60 60

  Zapytaj o produkt
  Szybkozłączki
  Manfrotto płytka 504PLONG
  Sklep internetowy: dostępny do 7 dni
  Kraków: dostępny do 7 dni
  Katowice: dostępny do 7 dni
  cena 125 zł
  Greycam uniwersalna płytka Smart Plate do Libeck, Benro, Manfrotto
  Sklep internetowy: dostępny od ręki
  Kraków: dostępny od ręki
  Katowice: dostępny do 3 dni
  cena 470 zł

  Głowica 502 ma charakterystyczną mostową konstrukcję. Wykonana jest w całości z aluminium, zapewnia sztywność elementów i bezpieczeństwo w czasie pracy. Posiada dłuższą płytkę przesuwną, która pozwala w większym zakresie optymalnie zbalansować ciężar kamery. Szersza płyta górna – lepiej dopasowana do kształtów najnowszych kamer – posiada po bokach dwa gniazda ze stalowymi wkładami i gwintami 3/8” do montowania bezpośrednio do głowicy dodatkowych akcesoriów takich jak mikrofony, monitory HD, oświetlenie itp.

  Pokłony i obroty głowicy realizowane są na łożyskach kulkowych z zastosowaniem specjalnych regulowanych kartridżów olejowych. Daje to wysoką precyzję nawet przy bardzo małych ruchach. Opory ruchu panoramicznego regulowane są łatwo dostępnym, ergonomicznym aluminiowym pierścieniem u dołu głowicy. Głowice 502 przewidziane są do pracy w zakresie temperatur -20°C ÷ +60°C.

  System przeciwwagi balansującej CBS oraz długa płytka przesuwna mocowania kamery pozwalają optymalnie rozłożyć i zrównoważyć ciężar kamery ułatwiając prowadzenie kamery i kontrolowanie ruchów. Poprawiona została dostępność przycisku zwalniającego płytkę przesuwną, teraz jest on na wprost operatora. Rączka głowicy (502PLV) jest bardziej ergonomiczna, wyścielana materiałem o specjalnej fakturze, lepiej leży w ręce i może być montowana do jednego z dwu gniazd, po prawej lub lewej stronie głowicy.

  Głowica w wersji MVH502A z półkulą poziomującą 75mm może być montowana bezpośrednio na statywy video np. 546B lub 546GB. Na statywy fotograficzne, na slidery i do różnych innych urządzeń można montować głowice MVH502AH z płaską bazą i typowym gniazdem na gwint 3/8”.

  Obie głowice będą zastępowały dotychczas produkowaną głowicę PRO VIDEO 501HDV.

  Gwarancja 2 lata, po zarejestrowaniu na stronie zostaje wydłużona o dodatkowe 3 lata.

  Wysokość głowicy
  15 cm
  Obrót w poziomie
  360°
  Przechył w pionie
  -80° +90°
  Maksymalne obciążenie głowicy
  4 kg
  Waga
  1,8 kg
  Wykończenie
  czarne, czerwone
  Inne
  montowanie: śruby 1/4" i 3/8", poziomnica