Statyw Benro iFoto FIF19AIB0


benro
  cena 429 zł
  eRaty 12 x 38 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę

  Seria iFoto jest idealna dla fotografów poszukujących statywu w kompaktowym rozmiarze, wysokiej wydajności oraz w bardzo dobrej cenie. o co najbardziej wyróżnia model FIF19AIB0 to 5 sekcyjny układ (dzięki czemu jest mały i łatwy do transportowania) oraz maksymalne obciążenie wynoszące aż 8 kg.

  Nogi posiadają zamki typu twist a kolumna środkowa może być odłączona tworząc monopod z jedną z odkręcanych nóg. Sprzedawane w zestawie z torbą transportową.

  Statyw wyposażony jest w kompaktową głowicę kulową IB0 -Wykonanie ze stopu magnezu gwarantuje wysoką trwałość i odporność na uszkodzenia. Głowica posiada potrójny system sterowania umożliwiający łatwą i precyzyjną kontrolę aparatu z ciężkim obiektywem. Blokada panoromowania ułatwia znacznie ułatwia pracę. Podziałka pozwala na precyzyjne ustawienie. Wbudowana poziomica ułatwia precyzyjne ustawianie kadru.

  Statywy dostępne są w dwóch wersjach - pierwsza dla osób dla których waga jest najważniejsza czyli z włókna węglowego (model iFoto FIF19CIB0)  oraz druga z wysokiej jakości aluminium (iFoto FIF19AIB0)

  statyw
  udźwig
  8 kg
  maksymalna wysokość
  147 cm
  minimalna wysokość
  35 cm
  waga
  1,64 kg
  aluminium
  głowica
  Wysokość
  9cm
  Mocowanie statywu
  3/8 cala
  Poziomnica
  tak
  Obrót w poziomie stopnie
  360
  Przechył boczny stopnie
  90
  Waga kg
  0,3
  Typ płytki
  kompatybilna z Arca
  Materiał wykonania
  stopy magnezu

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?