Statyw Benro iFoto FIF28AIB2


benro
  cena 599 zł
  eRaty 12 x 54 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę

  Seria iFoto jest idealna dla fotografów poszukujących statywu w kompaktowym rozmiarze, wysokiej wydajności oraz w bardzo dobrej cenie. To co najbardziej wyróżnia model FIF28AIB2 to maksymalne obciążenie wynoszące aż 14kg.

  Nogi posiadają zamki typu twist a kolumna środkowa może być odłączona tworząc monopod z jedną z odkręcanych nóg. Sprzedawane w zestawie z torbą transportową.

  Głowicę cechuje uniwersalny zaczep szybkozłączki Benro, który został zaprojektowany z takimi samymi właściwościami jak system Arca-Swiss, jest również kompatybilny z innymi podobnie zaprojektowanymi systemami szybkozłączek. Obrót o 360 stopni - podziałka w podstawie głowicy umożliwia precyzyjne ustawienia zdjęć panoramicznych. Opatentowana bezpieczna blokada szybkozłączki: sprężynowa, bezpieczna, blokująca szybkozłączkę zatyczka uniemożliwia przesuwanie aparatu. Unikalna konstrukcja kuli głowicy, która dzięki nowatorskiej konstrukcji staje się niesłychanie dokładna i łatwa w użyciu.

  Statywy dostępne są w dwóch wersjach - pierwsza dla osób dla których waga jest najważniejsza czyli z włókna węglowego (model iFoto FIF28CIB2)  oraz druga z wysokiej jakości aluminium (iFoto FIF28AIB2)

  udźwig
  14 kg
  maksymalna wysokość
  1650mm
  minimalna wysokość
  465mm
  waga
  2.19kg
  aluminium

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?