Statyw Joby GorillaPod 3K z głowicą kulową


joby
  cena 349 zł
  eRaty 12 x 31 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę

  Cechą rozpoznawczą statywu są jego giętkie nogi, które mogą zostać owinięte wokół rurek, gałęzi i innych podobnych obiektów, dzięki czemu możliwe jest zamocowanie aparatu w nietypowych miejscach i uzyskanie niecodziennej perspektywy.

  Statyw posiada mocowanie w standardzie 1/4"pozwalające na zamocowanie szerokiej gamy głowic lub aparatów. Udźwig wynoszący 3 kg pozwala na swobodne korzystanie z aparatów kompaktowych, bezlusterkowców, kamer typu handycam, a nawet lustrzanek z lżejszymi obiektywami.

  Statyw został zaprojektowany z niezwykłą starannością, przed wybraniem ostatecznego materiału do jego produkcji przetestowano ponad 100 tworzyw sztucznych zanim wybrano materiał o optymalnych właściwościach.

  Końcówki nóg pokryto w znacznej mierze gumą, aby zagwarantować najlepszą możliwą przyczepność do podłoża, ponadto na każdym segmencie zastosowano gumowy pierścień dodatkowo zwiększający stabilność zamocowania urządzenia.

  Wymiary statywu z głowicą wynoszą zaledwie 6.5 x 6.0 x 30.5 cm przy wadze 393 g. Czyni to z GorillaPod idealne akcesorium na wycieczki, gdyż możesz go zabrać ze sobą i nawet nie odczujesz, że masz go przy sobie.

  Obiekt, do którego zamocujesz statyw może być nachylony pod niemal dowolnym kątem, a Ty i tak uzyskasz pożądane ustawienie swojego aparatu dzięki głowicy kulowej z możliwością obrotu w poziomie o 360 stopni i pochylenia do 90 stopni.

  Głowica pozwala na pewne zamocowanie i dowolne ustawienie sprzętu o wadze nieprzekraczającej 3 kg oraz wyposażonego w gwint 1/4". Może to być aparat, lampa błyskowa, mikrofon lub mini projektor.  Ponadto szybkozłączka, do której mocuje się aparat posiada poziomicę ułatwiającą ustawienie aparatu w wymaganej pozycji.

  Jedną z ważniejszych funkcji Ballhead 3K jest kompatybilność z wieloma statywami, gdyż posiada gwint 1/4". Idealnie sprawdzi się z innymi produktami firmy Joby, na przykład GripTight Pro.

  * przeznaczenie
  aparaty kompaktowe, bezlusterkowce, kamery, lustrzanki, oświetlenie, mikrofony
  * elastyczne nogi statywu
  * ostatni element nóg pokryty gumą
  * gumowe pierścienie na poszczególnych elementach nóg udźwig
  * 3 kg
  * kompaktowe rozmiary
  * zakres ruchu głowicy
  obrót 360 stopni, pochylenie 90 stopni
  * szybkozłączka z poziomicą mocowanie głowicy/aparatu
  1/4"
  * wymiary
  6.5 x 6.0 x 30.5 cm
  * waga
  393 g
  • statyw
  • głowica
  • szybkozłączka
  • Elastyczne nogi zbudowane z przegubów kulkowych
  • Możliwość zamocowania statywu do słupków, drzew itp.
  • Głowica kulowa z szybkozłączką

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?