WAKACYJNA PROMOCJA! SPRAWDŹ!

Statyw Joby Gorillapod SLR-ZOOM ID: 15275 EAN: 0854630001155 MFR: 0034X838


joby
  cena 189 zł
  299 zł
  eRaty12 x 17 zł


  kontakt z naszym doradcą
  email: sklep@fotoplus.pl
  tel.: 12 294 60 60

  Zapytaj o produkt

  Cechą rozpoznawczą statywu są jego giętkie nogi, które mogą zostać owinięte wokół rurek, gałęzi i innych podobnych obiektów, dzięki czemu możliwe jest zamocowanie aparatu w nietypowych miejscach i uzyskanie niecodziennej perspektywy.

  Statyw posiada mocowanie w standardzie 1/4"pozwalające na zamocowanie szerokiej gamy głowic lub aparatów. Udźwig wynoszący 3 kg pozwala na swobodne korzystanie z aparatów kompaktowych, bezlusterkowców, kamer typu handycam, a nawet lustrzanek z lżejszymi obiektywami.

  Statyw został zaprojektowany z niezwykłą starannością, przed wybraniem ostatecznego materiału do jego produkcji przetestowano ponad 100 tworzyw sztucznych zanim wybrano materiał o optymalnych właściwościach.

  Końcówki nóg pokryto w znacznej mierze gumą, aby zagwarantować najlepszą możliwą przyczepność do podłoża, ponadto na każdym segmencie zastosowano gumowy pierścień dodatkowo zwiększający stabilność zamocowania urządzenia.

  Wymiary statywu z głowicą wynoszą zaledwie 25 x 6 x 6 cm przy wadze 241g. Czyni to z GorillaPod idealne akcesorium na wycieczki, gdyż możesz go zabrać ze sobą i nawet nie odczujesz, że masz go przy sobie.

   

   

  * przeznaczenie
  aparaty kompaktowe, bezlusterkowce, kamery, lustrzanki, oświetlenie, mikrofony
  * elastyczne nogi statywu
  * ostatni element nóg pokryty gumą
  * gumowe pierścienie na poszczególnych elementach nóg udźwig
  * 3 kg
  * kompaktowe rozmiary
  * wymiary
  25 x 6 x 6 cm.
  * waga
  241g
  • statyw
  • Elastyczne nogi zbudowane z przegubów kulkowych
  • Możliwość zamocowania statywu do słupków, drzew itp.