Fotografia
Opcje filtrowania
Producent:
Dedykowane do::
Rozdzielczość filmów:
Filtr cenowy:
od:
do:
Tylko dostępne od ręki:
  • Aktywne filtry:
  • Producent: Ulanzi

Uchwyt Grip Ulanzi U-40 1/4" do Ręki do Aparatu / Kamery / Telefonu

Funkcjonalność to największa zaleta tego produktu. Z kolei użycie wysokiej jakość materiałów na dobre wpisało się w filozofię marki Ulanzi.
Nowoczesny uchwyt dla vlogerów, live streaming'owców, youtuberów, osób publikujący swoje filmiki w sieci i amatorów chcących uzyskać dobrej jakości zdjęcia lub filmy.
Uchwyt to idealny dodatek dla wszystkich osób uprawiających sporty ekstremalne, samochodowe, naziemne, wodne.

55 zł 75 zł
dostępny od ręki

Uchwyt na telefon Ulanzi ST-02S

Uchwyt pozwala na zamocowanie telefonu w pionie lub poziomie do każdego statywu fotograficznego / monopodu / kijka selfie ze standardowym gwintem mocującym 1/4".

  • Dedykowany do telefonów / smartfonów o szerokości od 65 do 95 mm
80 zł
dostępny od ręki

Uchwyt do telefonu Ulanzi U-Rig Pro Stabilizator

Wielofunkcyjny grip Ulanzi pozwala zamontować dodatkowe akcesoria foto/video takie jak np: mikrofon, lampa LED. Niezbędne akcesorium dla wszystkich vlogerów i osób publikujących filmiki na Instagramie czy YouTube.

90 zł
dostępny od ręki

Szyna Ulanzi - 3x Gorąca Stopka + Gwint 1/4"

Uchwyt idealny do filowania i wykonywania zdjęć z zastosowaniem nie tylko lamp błyskowych lecz również mikrofonu, ekranów LCD, lamp LED oraz wszystkich innych akcesoriów z mocowaniem na standardową gorącą stopkę ISO.

85 zł
dostępny od ręki

Metalowy Uchwyt na Telefon Ulanzi ST-03 + Stopka ISO + Gwint 1/4" + Mocowanie typu Arca Swiss

Wysokiej Jakości,uniwersalny uchwyt do telefonów / smartfonów na statyw - gwint 1/4''
Uchwyt posiada gorącą stopkę, dzięki czemu możemy zamontować takie akcesoria jak np: lampa LED, mikrofon. W uchwycie można zamontować telefon / smatrfon o szerokości od 5,8 cm do 10,4 cm.

80 zł
dostępny od ręki

Mini statyw Ulanzi z głowicą 3D do Aparatu/Telefonu/Kamery

Statyw stołowy z głowicą 3D marki Ulanzi to idealne rozwiązanie dla urządzeń nie cięższych niż 1kg.

  • Waga: 183 g Materiał wykonania: Tworzywo ABS Maksymalna nośność statywu: 1 kg
45 zł
dostępny od ręki

Statyw elastyczny z głowicą 3D Ulanzi TT20s

Ulanzi TT20S to kompaktowy elastyczny statyw 2 w 1 z nogami pokrytymi pełną gumą o dużej gęstości. Można go ustawić w dowolnym miejscu, takim jak ogrodzenie, słup, gałąź itp., Co pozwala uchwycić cenne chwile bez ograniczania miejsca. Jest kompatybilny z prawie wszystkimi lustrzankami cyfrowymi i bezlusterkowcami oraz aparatami o wadze do 2 kg. Konstrukcja ułatwia konfigurację zarówno kamer, aparatów, jak i telefonów komórkowych.

  • Udźwig: 2kg Waga: 335 g Maks. wysokość: 30 cm Min.wysokość: 13 cm
120 zł
dostępny od ręki

Płytka Ulanzi z Gorącą Stopką do SONY RX100

Płytka pozwala zamocować akcesoria, które posiadają mocowanie typu gorąca stopka - ISO. Sam aparat nie posiada gorącej stopki więc płytka jest niezbędna jeśli chcemy zamocować dodatkowe akcesoria takie jak np. lampa LED, mikrofon zewnętrzny.

  • Materiał: Aluminium Wymiary: 11,3 x 3,5 x 4,9 cm Waga: 73g
105 zł
dostępny od ręki

Statyw elastyczny z głowicą 3D Ulanzi MT-07

Statyw elastyczny Ulanzi MT-07 to produkt pozwalający na ustawienie / zamocowanie aparatu / kamery lub telefonu niemal na każdej powierzchni.

  • Maks. wysokość statywu: 31 cm Udźwig: 0,8 kg Waga: 272 g
65 zł
dostępny od ręki

Głowica Kulowa Ulanzi U-60 z zimną stopką

Głowica kulowa 3d marki Ulanzi. Dzięki niej szybko zamocujesz i ustawisz pod odpowiednim kątem swój uchwyt na smartfon, aparat lub kamerę. Specjalne mocowanie z boku głowicy rozwiązuje problem gdzie umieścić dodatkową lampę lub mikrofon tak aby nie zasłaniała kadru.

90 zł
dostępny u dostawcy

Elektryczna głowica panoramiczna z pilotem Ulanzi U-Spin

Głowica elektryczna, obsługiwana za pomocą pilota umożliwiają wykonywanie profesjonalnych ujęć panoramicznych. Najwyższej jakości mechanizm marki Ulanzi czuwa nad tym aby ruch był wykonywany płynnie, w równym tempie bez jakichkolwiek szarpnięć.

139 zł
dostępny u dostawcy

Uchwyt poprzeczny sprężynowy 5-axis do DJI Ronin-S / SC / Moza Air 2

Sprężynowy uchwyt poprzeczny wykonany z aluminium to gwarancja lekkiej pracy. Solidna konstrukcja jest odporna na wpływ czynników zewnętrznych i skutki intensywnego użytkowania – zarysowania i pęknięcia. 

700 zł 830 zł
pytaj o dostępność

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.