Na stronie Kolejność Produktów: 30
« 1|2 »

Sky-Watcher teleskop Star Discovery 150 Newton

Teleskop zwierciadlany (system Newtona). Ze względu na dużą jasność teleskop szczególnie polecamy do obserwacji obiektów mgławicowych. Model ten sprawdzi się także podczas obserwacji obiektów planetarnych a także kraterów Księżyca.

cena 1950 zł
Raty 0%! 10 x 195 zł
chwilowy brak
szczegóły dostępności

Sky-Watcher teleskop Star Discovery 127 Maksutov

Teleskop Star Discovery 127 Newton to pierwszy teleskop który można z powodzeniem wykorzystywać w naukach astrofotografii Księżyca, Słońca i planet, a to za sprawą prostego montażu azymutalnego ze skomputeryzowanym napędem w obu osiach, który posiada nośność wystarczającą do udźwignięcia tuby optycznej systemu Maksutowa i korpusu lustrzanki cyfrowej.

cena 2529 zł
Raty 0%! 10 x 253 zł
chwilowy brak
szczegóły dostępności

Sky-Watcher teleskop Star Discovery 102 refraktor

Teleskop Star Discovery 102 refraktor to pierwszy teleskop który można z powodzeniem wykorzystywać w naukach astrofotografii, a to za sprawą prostego montażu azymutalnego ze skomputeryzowanym napędem w obu osiach, który posiada nośność wystarczającą do udźwignięcia tuby optycznej refraktora achromatycznego o światłosile f/5 i korpusu lustrzanki cyfrowej.

cena 2049 zł
Raty 0%! 10 x 205 zł
dostępny do 7 dni
szczegóły dostępności

Delta Optical adapter T-2 Nikon AF

Redukcja fotograficzna umożliwiająca zamocowanie lustrzanki Nikon do teleskopów.

cena 35 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Celestron zestaw akcesoriów do teleskopów PowerSeeker

Zestaw akcesoriów do teleskopów Celestron z serii PowerSeeker, w którego skład wchodzą: okular Kellner 15 mm, okular Kellner 9 mm, filtr planetarny #80A niebieski, filtr planetarny #25 czerwony, filtr księżycowy, ściereczka z mikrofazy, plastikowe opakowanie

cena 179 zł
Raty 0%! 10 x 18 zł
dostępny do 7 dni
szczegóły dostępności
« 1|2 »

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Strefa marek: