Zestaw akcesoriów Olympus Tough Adventure (zawiera woreczek na lód, pokrowiec Tough Adventure, pływający pasek na rękę, srebrny pasek na szyję)


olympus
  cena 299 zł
  eRaty 12 x 27 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę

  Tough Adventure

  Zestaw wyprawowy TOUG zawiera wszystkie akcesoria, których możesz potrzebować.


  W trakcie wodnych szaleństw, w górach lub na rowerowej wyprawie – zawsze docenisz korzyści z posiadania tego etui. Wykonane z neoprenu i nylonu, pasuje do wszystkich modeli TOUGH. Wyposażone w zapięcie do paska, odpinany pasek na rękę, metalową klamrę i linkę zabezpieczającą, dzięki czemu Twój aparat będzie bezpieczny nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.


  Pływający pasek na rękę TOUGH idealnie sprawdzi się w trakcie nurkowania i uchroni Twojego TOUGH’a przed utonięciem. Minimalnie pozytywna pływalność paska sprawia, że w aparat pod wodą pozostaje nieruchomo, umożliwiając robienie zdjęć bez potrzeby zmagania się z paskiem, który za wszelką cenę chce wypłynąć na powierzchnię. Pasek ma wygodną regulację, można też za pomocą karabińczyka przypiąć go do wyposażenia.


  Niezależnie od tego gdzie dotrzesz w poszukiwaniu przygody, dzięki Termicznemu etui zawsze będziesz miał pod ręką coś zimnego do picia.

  • Sprawdzi się w trakcie każdej wyprawy, w każdych warunkach, niezależnie od pory roku
  • Etui wykonane z neoprenu i nylonu, wyposażone w uchwyt do paska, pasek na rękę i linkę zabezpieczającą.
  • Pasek na rękę, który ułatwia fotografowanie pod wodą. Dzięki niemu masz pewność, że twój aparat nie zatonie, a jaskrawy kolor ułatwi lokalizacje zguby.
  • Termiczne etui, które ułatwi przenoszenie i utrzyma temperaturę napoju.
  • Długi, szeroki na 45cm, srebrny pasek na szyję,
  • Pasuje do wszystkich modeli TOUGH

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?