Wyprzedaż na plus!

Wyprzedajemy dziesiątki produktów w niższych cenach.

Plecak Lowepro Flipside 300 AW II (czarny)


lowepro
  cena 399 zł
  eRaty 12 x 36 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę

  Wyjątkowy plecak, który sprawdzi się wszędzie - zarówno w mieście, jak i w trakcie wycieczek na łono natury. Mieści aparat DSLR lub bezlusterkowca, dodatkowe obiektywy, lampę błyskową, dużo akcesoriów, statyw oraz tablet 10''- tak aby mieć przy sobie cały niezbędny sprzęt. Ponadto można wykorzystać plecak Flipside 300 AW II do transportu kompaktowego drona wraz z kontrolerem, dodatkowymi bateriami, zasilaczem i pozostałym niezbędnym sprzętem. Specjalny pas biodrowy pozwala na łatwy dostęp do sprzętu bez konieczności ściągania plecaka, a jednocześnie został zaprojektowany tak, aby zapewnić bezpieczeństwo zawartości. Ciche zamki nie powodują zakłóceń w trakcie rejestrowania wideo lub podglądania dzikiej przyrody.

  Lowepro Flipside 300 AW II umożliwia łatwe dostosowanie głównej komory do aktualnych potrzeb. Można z łatwością konfigurować za pomocą przegród mocowanych na rzepy. Plecak umożliwia m.in. transport aparatu z obiektywem 70-200 mm, dodatkowych 1-2 obiektywów, kompaktowego dronaczy tabletu 10''. Dodatkowo można przymocować do niego statyw tak, aby móc go wygodnie zabrać w podróż.

  Plecak posiada wygodny pas biodrowy, który zwiększa komfort i odpowiednio rozkłada ciężar sprzętu, a dodatkowo umożliwia takie odwrócenie plecaka, aby mieć swobodny dostęp do zawartości. Dzięki temu zawsze będziesz mógł szybko i sprawnie zmienić obiektyw lub wyjąć niezbędne akcesoria. 

  Nieważne czy zamierzasz wykorzystywać swój sprzęt na ulicach miast, czy wybierasz się w podróż na łono natury, warto zadbać o to, aby sprzęt pozostał bezpieczny. Wykorzystanie pokrowca All Weather AW Cover™ pozwala z łatwością zabezpieczyć sprzęt przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Główna komora i kieszenie są wyściełane, co zapewnia dodatkową ochronę. Jednocześnie plecak został stworzony tak, aby zapewnić maksymalną wygodę. Zdejmowany, regulowany pas biodrowy pozwala na znakomite rozłożenie ciężaru, co sprawia, że nawet w trakcie długich wędrówek, Lowepro Flipside 300 AW II pozostaje wygodny.

  wymiary wewnętrzne
  25 x 13.8 x 40.5 cm
  wymiary zewnętrzne
  28.5 x 21 x 49 cm
  waga
  1.2 kg
  • Plecak umożliwiający transport aparatu z obiektywem, dodatkowych obiektywów, lampy błyskowej, akcesoriów, tabletu, statywu, kompaktowego drona z kontrolerem i akcesoriami *specjalny pas biodrowy efektywnie rozkładający ciężar i umożliwiający swobodny dostęp do sprzętu
  • Ciche silne zamki
  • Konfigurowalna główna komora pokrowiec przeciwdeszczowy All Weather AW Cover™
  • Duża liczba dodatkowych kieszeni i przegród na akcesoria
  • kieszenie z siatki umieszczone po bokach plecaka
  • wygodne, regulowane pasy
  • kieszeń na tablet CradleFit™(10")

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?