Fotografia
Opcje filtrowania
Producent:
Filtr cenowy:
od:
do:
Tylko dostępne od ręki:

Wyprzedaż na plus!

Wyprzedajemy dziesiątki produktów w niższych cenach.

  • Aktywne filtry:
  • Producent: Ricoh

Kapsuła Ricoh TH-1 Theta S

Kapsuła wykonana jest z przezroczystego poliwęglanu i zapewnia ochronę przed brudem, wodą i uszkodzeniami spowodowanymi uderzeniami , posiada na spodzie standardowy gwint 1/4" do mocowaniana statywu lub kijka do selfie

195 zł
pytaj o dostępność

Futerał Ricoh GC-6 dla aparatu Ricoh GR II

Skórzany futerał dedykowany między innymi do aparatu RICOH GR. Futerał mocowany jest do dolnej części aparatu poprzez śrubę wkręcana do gwintu statywowego. Futerał posiada metalowe uszka dzięki czemu można podpiąć opcjonalny pasek (w zestawie brak paska).

195 zł
pytaj o dostępność

Futerał Ricoh GC-10

Wysokiej jakości miękki, skórzany futerał idealny do ochrony aparatu Ricoh GR III. Jest miękki i giętki, dzięki czemu może zostać złożony do kompaktowych rozmiarów kiedy nie jest używany.

349 zł
dostępny od ręki

Futerał Ricoh GC-5 dla aparatu GR II (kompatybilny z GR III)

Wysokiej jakości skórzany futerał idealny do ochrony aparatu Ricoh GR II. Jest również kompatybilny z aparatem Ricoh GR III (ciasne dopasowanie). Posiada klamerkę na do montowania na pasie.

199 zł
pytaj o dostępność

Futerał Ricoh GC-9 (Ricoh GR III)

Wysokiej jakości skórzany futerał dedykowany do aparatu Ricoh GR III, zapewniając mu ochronę. Posiada zapięcie na magnes co zapewnia szybki i wygodny dostęp do aparatu.

149 zł
dostępny od ręki

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.