PRZEDŁUŻAMY - DARMOWA DOSTAWA OD 500 zł oraz RATY 0%! sprawdź!

Torba Think Tank Retrospective 30 V2.0 (pinestone)


thinktank
  cena 779 zł
  DARMOWA DOSTAWA
  Raty 0%!10 x 77,90 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę

  Wersje i konfiguracje produktu

  Torba Think Tank Retrospective 30 V2.0 (pinestone)
  779 zł
  dostępny u dostawcy
  Torba Think Tank Retrospective 30 V2.0 (czarna)
  779 zł
  dostępny u dostawcy

  Nieprzyciągająca wzroku, dyskretna, torba naramienna średniej wielkości z minimalistycznym wykończeniem, która nie zwraca uwagi na to, że w środku przenoszony jest sprzęt fotograficzny.

  Mieści i chroni profesjonalną lustrzankę z zamocowanym obiektywem 70-200mm f/2,8 oraz 2-4 dodatkowe obiektywy, akcesoria i laptopa 10".

  Zaprojektowana dla profesjonalnych fotografów, którzy nie chcą zwracać na siebie uwagi i pozostać anonimowymi w tłumie czy w każdej innej sytuacji. Projektanci połączyli oldskulowy wygląd zewnętrzny torby z nowoczesnymi materiałami i rozwiązaniami technicznymi niezbędnymi dla profesjonalnego fotografa.

  Wewnątrz torby Retrospective 30 w głównej przegrodzie znajdują się dwie nylonowe kieszenie (po jednej z każdej strony). Są na tyle głębokie by zmieścić większość lamp błyskowych lub innych akcesoriów. Zapinany pasek pozwala na zabezpieczenie zawartości, można go przypiąć do wnętrza kieszeni by uzyskać do nich szybki dostęp.

  Dwie rozkładane kieszenie z przodu torby mogą być użyte do przechowywania zapasowego body profesjonalnej lustrzanki lub innego sprzętu foto. Paski z rzepami zabezpieczają wnętrze kieszeni.

  Wewnętrzna strona klapy torby wyposażona jest w "wyciszane" zapięcia na rzepy, które eliminują głośny hałas podczas ich otwierania (przydatne podczas zdjęć w muzeach czy kościołach). Pod klapą umieszczona jest także przeźroczysta kieszonka na zapasowe wizytówki, pozwalające zidentyfikować właściciela torby. Duże, szerokie panele na rzepy pozwalają na trzymanie torby zawsze zamkniętej.

  Szeroka kieszeń z tyłu torby może być użyta do przechowywania laptopa 10", gazet, magazynów i innych drobiazgów.

  Boczne kieszenie z obydwu stron torby mogą być użyte do przenoszenia butelek z wodą lub niewielkich lamp błyskowych.

  Szeroki, w pełni regulowany płócienny pasek jest zintegrowany z torbą Retrospective. Dla podniesienia komfortu użytkowania wyposażony jest w "oddychalny" naramiennik który można umieścić w dowolnej pozycji. Od wewnętrznej strony wyściełany on jest specjalnym tworzywem zapobiegającym zsuwaniu sie torby z ramienia.

  Wyposażona w pokrowiec przeciwdeszczowy, specjalnie zaprojektowany tak, by nie zasłaniał uchwytu w torbie i pozwalał na swobodne używanie pasa naramiennego.

  Pojemność
  profesjonalna lustrzanka z zamocowanym obiektywem 70-200mm f/2,8 i 2-4 dodatkowe obiektywy, akcesoria, laptop 10".
  Materiał zewnętrzny
  płótno bawełniane (kolor pinestone) lub Poly Spun (kolor czarny)
  Kolory
  pinestone i czarny
  Wymiary wewnętrzne
  38 x 24 x 15,2 cm
  Wymiary zewnętrzne
  40,6 x 26,7 x 17,8 cm
  Waga
  1,5 kg
  • Think Tank Photo torba Retrospective 30
  • pokrowiec przeciwdeszczowy