Wyprzedaż na plus!

Wyprzedajemy dziesiątki produktów w niższych cenach.

Kamera GoPro MAX


gopro
  cena 2299 zł
  DARMOWA DOSTAWA
  przy przelewie tradycyjnym lub za pobraniem
  eRaty 12 x 205 zł


  kontakt z opiekunem produktu
  zapytaj o produkt lub cenę

  Zalecane akcesoria

   

  GoPro MAX -  kamera sferyczna 360 stopni

  Nowa kamera 360, oferująca niedostępną wcześniej uniwersalność nagrywania prostego i sferycznego materiału. MAX do dyspozycji użytkownika oddaje znacznie więcej trybów, lepsze parametry i przede wszystkim prostszą obsługę.

   

  Dzięki połączeniu niepowtarzalnej plastyki kadrowania 360 wraz z możliwością nagrywania prostego obrazu o 4 zmiennych polach widzenia, GoPro MAX staje się najbardziej zaawansowanym urządzeniem do kreatywnej pracy w historii GoPro. Dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu nowa kamera sferyczna GoPro jest w stanie nagrywać gotowy materiał na jedną kartę pamięci, dając możliwość także zdalnego sterowania i oglądania materiału poprzez aplikację GoPro App. Na pokładzie GoPro MAX znajdziesz także 2-calowy, dotykowy ekran LCD, który znacznie ułatwia obsługę kamery, zmianę parametrów, a także przeglądanie w galerii zdjęć i filmów. Dodatkowo możesz obsłużyć też kamerę za pomocą funkcjonalnych komend głosowych, szczególnie w momencie, gdy nie masz bezpośredniego dostępu do kamery - powiedz, żeby zmieniła tryb, rozpoczęła nagrywanie lub zrobiła zdjęcie. To bardzo wygodny sposób na szybkie sterowanie.

   

  Dwa oblicza GoPro MAX

  GoPro MAX oferuje dwa tryby nagrywania:

  – tryb 360 stopni oraz HERO. Dzięki temu rozwiązaniu w klasycznym trybie sferycznym kamera wykorzystuje dwie soczewki, nagrywając materiał w niesamowitej rozdzielczości 5,6K w prędkości 30 klatek/s. Zdjęcia 360 mają rozdzielczość aż 16,6MP, dzięki czemu każdy szczegół dookoła będzie wyraźny, a zdjęcie zachwyci bliskich i znajomych. GoPro MAX zapisuje także materiał od razu na jedną kartę pamięci, wykluczając ręczne łączenie materiału z obu soczewek z poziomu dodatkowego oprogramowania, co jeszcze bardziej ułatwia obsługę i zarządzanie materiałem.

  - tryb HERO, dla osób, które pragną połączyć nagrania 360 z klasycznym obrazem, MAX oferuje nagrywanie klasycznego obrazu w 4 dostępnych polach widzenia (wąski, liniowy, szeroki i zwiększony) w rozdzielczości 1440p 60FPS (FullHD w proporcjach 4:3) lub 1080p 60FPS (FullHD w proporcjach 16:9). Dzięki temu bez przeszkód możesz nagrać materiał z dowolnej soczewki kamery GoPro MAX, zachowując prosty obraz i szeroki kąt widzenia, niedostępny w żadnej innej kamerze sportowej. Zdjęcia w trybie HERO mają 5,5MP rozdzielczości, dzięki czemu bez problemu odtworzysz i obrobisz je na telefonie.

   

  Możliwość zmiany trybów, szybkiego ich przełączania i dopasowywania do scenerii pozwalają na jeszcze lepsze wyrażanie siebie i zamysłu podczas rejestracji ważnych chwil. GoPro MAX staje się w rękach użytkownika prawdziwie wszechstronnym narzędziem, umożliwiającym tworzenie niezapomnianych pamiątek z każdej okazji w postaci zapierających dech w piersiach nagrań i zdjęć.

  Prostota panoramy
  Dla osób które pragną zrobić w prosty sposób panoramę, GoPro MAX oferuje także tryb PowerPano, gdzie bez przesuwania kamery, za pomocą jednego przycisku, robi ona panoramę o 270 stopniach i rozdzielczości 6,2MP – jeszcze prościej niż kiedykolwiek było to dostępne w kamerach sportowych i sferycznych.


  Stabilizacja na Max
  W trybie nagrywania z jednej soczewki nowa kamera sferyczna GoPro oferuje stabilizację MAX Hypersmooth, która w inteligentny sposób dopasowuje siłę redukcji drgań do obecnych wibracji, prędkości i scenerii. Dodatkowo z poziomu aplikacji można wypoziomować horyzont, zapewniając prawdziwie kinowy efekt na swoich nagraniach. Nieważne, czy korzystasz z GoPro MAX podczas rodzinnych wycieczek, czy podczas aktywności typowo sportowych – nowa kamera bez problemu poradzi sobie ze stabilizacją drgań.

  Sferyczny dźwięk stereo - GoPro MAX
  Teraz GoPro MAX posiada aż 6 mikrofonów wewnętrznych, które dokładnie rejestrują dźwięk prawdziwie przestrzenny, oddając w ręce użytkownika nie tylko wciągający obraz, ale też realistyczną ścieżkę audio, najlepszą w historii kamer GoPro. Dodatkowo w trybie HERO możesz wybrać kierunkowe działanie mikrofonu, pozwalające na jeszcze lepszą jakość nagrań dźwięku obiektów i ludzi znajdujących się przed kamerą. To świetne rozwiązanie dla osób poszukujących uniwersalnego narzędzia podczas podróży, vlogowania – wszędzie tam, gdzie audio jest równie ważne co film.

   

  Cyfrowe obiektywy w GoPro Max
  W trybie nagrywania z jednej soczewki w FullHD masz teraz do wyboru aż 4 pola widzenia, oddające perspektywę nagrań według Twoich upodobań. Tryb wąski zapewnia najbardziej kinowe pole widzenia, co sprawdzi się w przypadku ciekawych, artystycznych ujęć. Tryb liniowy zapewnia szerszy kąt widzenia, prostując krawędzie, więc bez problemu uwiecznisz budowle bez zakrzywień, jednocześnie mając możliwość rejestracji dużej ilości obiektów w kadrze. Tryb szeroki to klasyczny tryb pola widzenia, znany z kamer serii HERO – odpowiednik około 145 stopni zapewnia świetną jakość nagrań z minimalnym zakrzywieniem krawędzi, dodając sportowego charakteru Twoim nagraniom. Nowością jest tryb widzenia Max Superview – odpowiednik 180 stopni, zapewniając największe pole widzenia z jednej soczewki w historii producenta.

  MAX Timewarp
  Nowością w kamerach sferycznych GoPro jest tryb Timewarp – stabilizowane poklatkowe filmy z przyśpieszeniem od 2-krotnego po nawet 30-krotne. Teraz tryb MAX Timewarp został jeszcze bardziej udoskonalny, dopasowując poziom stabilizacji oraz przyśpieszenia na podstawie analizy drgań rejestrowanych przez żyroskop kamery, scenografii oraz prędkości naszego przemieszczania się z GoPro MAX. Dodatkowo używając kamery w tym trybie możesz w każdej chwili nagrywania wrócić do normalnej prędkości, skupiając uwagę na czymś wartym wyróżnienia i ponownie wrócić do przyśpieszonego filmu. Wszystko w jednym pliku.

  Livestreaming 1080p
  Korzystaj z możliwości streamingu na żywo FullHD w trybie HERO wraz z włączoną stabilizacją MAX Hypersmooth na platformy społecznościowe Facebook i YouTube, by jeszcze bardziej zaangażować swoich odbiorców, którzy na żywo będą mogli uczestniczyć w udostępnianych przez Ciebie wydarzeniach. Szeroki kąt widzenia i świetna jakość przesyłanego dźwięku sprawią, że przesyłanie strumieniowe stoi w GoPro MAX na jeszcze wyższym poziomie.

   

  GPS w GoPro Max
  W najnowszej GoPro MAX znajdziesz także zaawansowany moduł GPS, który pozwoli na zapisywanie kluczowych informacji podczas użytkowania sportowego. Dzięki szybkiemu odświeżaniu parametrów uzyskasz dostęp do takich informacji jak prędkość, przeciążenie, trasa, zmiana wysokości i wiele więcej, To świetne narzędzie do wzbogacenia materiału w postaci zegarów dodawanych z poziomu aplikacji GoPro App, zarówno dla czystej rozrywki jak i analizy przejazdów motocyklowych, narciarskich, samochodowych i innych aktywności – tutaj ogranicza Cię tylko wyobraźnia.

   

  HEVC
  Na pokładzie kamery podczas nagrywania filmów został zainstalowany kodek H.265 HEVC, zapewniający nie tylko lepszą szczegółowość nagrań (dokładniejsze kodowanie pikseli w blokach na matrycy), ale charakteryzuje się o 50% większą kompresją bez straty jakości w porównaniu do poprzedniego kodeku H.264. Teraz dzięki temu pliki nagrań z GoPro MAX nie tylko są lepszej jakości, ale także zajmują mniej miejsca – przekłada się to na szybsze zgrywanie danych, ich odtwarzanie przez programy komputerowe oraz większą ilość materiału na tej samej karcie pamięci.

  Krótkie filmy z GoPro MAX
  Jeżeli potrzebujesz szybko nagrać krótki film bez obawy, że zapomnisz wyłączyć kamery i nagra ona nadprogramową ilość materiału, wystarczy ustawić GoPro MAX w tryb krótkich filmów – 15 lub 30-sekundowych, a kamera nie tylko na bieżąco poinformuje Cię o pozostałym czasie, ale także automatycznie zakończy nagrywanie. Oczywiście w każdej chwili możesz ręcznie wyłączyć przed upływem czasu.

   

  Quickcapture
  Przydatną funkcją, oszczędzającą nie tylko miejsce na karcie pamięci, ale też baterię jest tryb QuickCapture. Polega on na włączeniu kamery górnym przyciskiem od razu rozpoczynając nagrywanie w zapamiętanych ostatnio parametrach. Po zakończeniu nagrania kamera automatycznie zapisuje film i wyłącza się, oczekując na ponowne włączenie.

   

  Samowyzwalacz - GoPro MAX
  Do zdjęć z kamery GoPro MAX pojawiła się także funkcja samowyzwalacza z czasem 3 lub 10 sekund. Dzięki temu bez problemu zrobisz idealne zdjęcie w odpowiednim momencie, zarówno z ręki jak i statywu, dołączając do grupy fotografowanych osób.

   

  Zasilanie

  Statywy i stabilizatory

  Uchwyty i mocowania

  Inne akcesoria

  • Kamera GoPro MAX
  • Akumulator 1600mAh
  • Mocowanie samoprzylepne do powierzchni zakrzywionych
  • Dwa szkiełka chroniące obiektyw
  • Dwie osłony obiektywu
  • Woreczek z mikrofibry
  • Klamra mocowania
  • Kamera 360 stopni
  • Materiał może być rejestrowany w niesamowitej rozdzielczości 5,6K
  • Uniwersalność nagrywania prostego i sferycznego materiału w wysokiej jakości
  • Do dyspozycji użytkownika jest mnóstwo trybów kreatywnych, lepsze parametry i przede wszystkim prostszą obsługę
  • Wbudowany 2-calowy, dotykowy ekran LCD
  • Prostota panoramy dzięki "Powerpano"
  • efektywna stabilizacja MAX Hypersmooth
  • Sferyczny zapis dźwięku

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?