VIDEO
Opcje wyszukiwania

Producent:

Na stronie Kolejność Produktów: 7

Paco Cases toaletka DIWA

Toaletka Diwa Economy - przenośna toaletka dla charakteryzatorów - mobilne lustro z oświetleniem (2 świetlówki).
Wymiary: 535 × 690 × 120 mm. Waga: ok. 9 kg.

cena 1700 zł
eRaty 12 x 152 zł
dostępny do 7 dni
szczegóły dostępności

X-Rite wzorzec ColorChecker Passport Video + pendrive 32GB w prezencie!

X-Rite ColorChecker Passport Video zapewnia niezrównaną szybkość tworzenia, zbalansowanych i neutralnych obrazów z doskonałą ekspozycją. Ten podstawowy, zawarty w solidnej obudowie wzorzec pozwala na lepsze dopasowanie ujęć z wielu kamer, ustawienie właściwej ekspozycji, ułatwia filmowanie i edycję w mieszanym oświetleniu. ColorChecker Passport Video pomaga skrócić czas edycji wideo, dzięki czemu zyskujesz więcej czasu na pracę twórczą.

Oferta ważna do wyczerpania zapasów
cena 745 zł 695 zł
eRaty 12 x 62 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Sony Adapter EAD-SD02

Tańsza alternatywa kart SxS, adapter Sony MEAD-SD02 umożliwiający korzystanie z kart pamięci SD w urządzeniach XDCAM takich jak kamery Sony PMW-EX1/EX1R, Sony PMW-EX3, PMW-100, PMW-150, PMW-200, PMW-350 i rekorderze Sony PMW-EX30.

cena 440 zł
eRaty 12 x 39 zł
dostępny do 7 dni
szczegóły dostępności

Carl Zeiss okulary VR One Plus

Zestaw do wirtualnej rzeczywistości. ZEISS VR ONE Plus obsługuje smartfony z wyświetlaczem do 5.5 cala, na przykład iPhone 6s Plus. W zależności od Twoich potrzeb możesz zamontować zestaw ZEISS VR ONE Plus z opaską lub bez.

cena 499 zł
eRaty 12 x 45 zł
dostępny powyżej 7 dni
szczegóły dostępności

X-Rite zestaw i1Display Pro + kabel do kalibracji Atomos

Zestaw umożliwia precyzyjną kalibrację rekorderów dyskowych Atomos Inferno, Flame, Blade oraz Studio. Odbywa się to za pomocą dołączonego w zestawie kabla USB-Serial, którym łączymy Atomos z komputerem oraz oprogramowania Atomos Calibration, które instalujemy na komputerze. Do komputera podłączamy również kolorymetr. Instrukcja w opisie.

cena 1155 zł
eRaty 12 x 103 zł
dostępny do 7 dni
szczegóły dostępności

CBKZ-X70FX licencja 4K do kamery SonyPXW-X70

Licencja na aktualizację CBKZ-X70FX umożliwia nagrywanie obrazu QFHD 30p/25p/24p i użycie kamery PXW-X70 do rejestracji scen o nieprzeciętnej jakości i wysokiej rozdzielczości. W przypadku projektów finalizowanych w formacie HD zapis obrazu 4K daje szereg dodatkowych możliwości, takich jak panoramowanie cyfrowe, kompensacja drgań i inne efekty stosowane w postprodukcji.Do wykorzystania licencji na aktualizację wymagane jest wewnętrzne oprogramowanie w wersji 2.0.

cena 1389 zł
eRaty 12 x 124 zł
dostępny do 3 dni
szczegóły dostępności

X-Rite zestaw i1 Filmmaker Kit + Cashback 125 zł*

Filmuj dla ideału – od ujęcia po edycję. Stworzony z myślą o wymagających filmowcach, którzy oczekują najwyższej jakości oraz szybkiego i wygodnego sposobu uzyskania najwyższego poziomu odwzorowania barw na ekranie oraz zbalansowania materiału video. Zestaw i1Filmmaker zawiera kalibrator i1Display Pro wraz z oprogramowaniem i1Profiler oraz wzorzec ColorChecker Passport Video. To podstawowe narzędzia do pracy z obrazem dla osiągnięcia właściwego balansu kolorystycznego dla każdej produkcji wideo. Dzięki zestawowi zaoszczędzisz 10%.

cena 1380 zł 1330 zł
eRaty 12 x 119 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

* Kwota do wykorzystania na dodatkowe akcesoria w momencie zakupu produktu promocyjnego. Oferta specjalna dotyczy odbioru osobistego w salonach FOTO PLUS i nie można jej łączyć z innymi promocjami.

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Strefa marek: