Świetlówka Powerlux 125W 6500K E27


powerlux
  cena 59 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę

  Energooszczędna świetlówka 125W z gwintem E27, o temperaturze barwowej 6500K co zapewnia światło zbliżone do światła w pochmurny dzień.

  Światło ciągłe tego typu doskonale sprawdza się w fotografii bezcieniowej lub filmowaniu. Dzięki zastosowaniu temperatury światła 6500K kolory fotografowanych lub filmowanych przedmiotów są zbliżone do postrzeganych w świetle dziennym.

  Ogromną zaletą jest również niska temperatura pracy dająca bezpieczeństwo i wygodę. Wysoka jakość wykonania zapewnia trwałość i niezawodność.

  Wiele powszechnie dostępnych świetlówek nie nadaje się jako źródło światła w fotografii. Wynika to z niskiego współczynnika oddawania barw. Proszę zwrócić uwagę, że nie jest podawany przez producentów.

  Aby zapewnić prawidłowe odwzorowanie kolorów fotografowanych przedmiotów, należy stosować źródła światła o wysokim wskaźniku oddawania barw - Ra. Im wyższa wartość wskaźnika, tym lepiej oddawane są barwy (Ra=100 oznacza idealne oddawanie barw, podczas gdy większość świetlówek posiada Ra z zakresu 40-50).

  Świetlówki Powerlux posiadają bardzo wysoki współczynnik Ra=90, oznacza to że wszystkie fotografowane obiekty zachowują swoje naturalne kolory. Stosując świetlówki Powerlux możesz cieszyć się zdjęciami o nasyconych kolorach, jak i również oszczędzasz swój czas, ponieważ otrzymujesz naturalnie wyglądające kolory, bez konieczności obróbki zdjęć na komputerze.

  Maks. pobór mocy
  125 W
  Współczynnik odwzorowania barw
  Ra=90
  Temperatura barwowa
  6500K
  Zasilanie
  230 V
  Gwint
  standardowy E27
  Wymiary
  27 x 8,5 cm
  Długość spirali
  14 cm
  • Pobór mocy: maks. 125 W
  • Temperatura barwowa: 6500K
  • Gwint standardowy E27

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?