Świetlówka Powerlux 85W 6500K E27


powerlux
  cena 59 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę

  Zalecane akcesoria

  Akcesoria

  Energooszczędna świetlówka 85W z gwintem E27, o temperaturze barwowej 6500K co zapewnia światło zbliżone do światła w pochmurny dzień.

  Światło ciągłe tego typu doskonale sprawdza się w fotografii bezcieniowej lub filmowaniu. Dzięki zastosowaniu temperatury światła 6500K kolory fotografowanych lub filmowanych przedmiotów są optymalnie zbliżone do rzeczywistych jakie widzimy gołym okiem.

  Ogromną zaletą jest również niska temperatura pracy dająca bezpieczeństwo i wygodę.Wysoka jakość wykonania daje trwałość i niezawodność.

  Wiele powszechnie dostępnych świetlówek nie nadaje się jako źródło światła w fotografii. Wynika to z niskiego współczynnika oddawania barw. Proszę zwrócić uwagę, że nie jest podawany przez producentów.

  Aby zapewnić prawidłowe odwzorowanie kolorów fotografowanych przedmiotów, należy stosować źródła światła o wysokim wskaźniku oddawania barw - Ra. Im wyższa wartość wskaźnika, tym lepiej oddawane są barwy (Ra=100 oznacza idealne oddawanie barw, podczas gdy większość świetlówek posiada Ra z zakresu 40-50).

  Świetlówki Powerlux posiadają bardzo wysoki współczynnik Ra=90, oznacza to że wszystkie fotografowane obiekty zachowują swoje naturalne kolory. Stosując świetlówki Powerlux możesz cieszyć się zdjęciami o nasyconych kolorach, jak i również oszczędzasz swój czas, ponieważ otrzymujesz naturalnie wyglądające kolory, bez konieczności obróbki zdjęć na komputerze.

  Maks. pobór mocy
  85 W
  Współczynnik odwzorowania barw
  Ra=90
  Temperatura barwowa
  6500K
  Zasilanie
  230 V
  Gwint
  standardowy E27
  Wymiary
  27 x 8,5 cm
  Długość spirali
  14 cm
  • Pobór mocy: maks. 85W
  • Temperatura barwowa: 6500K
  • Gwint standardowy E27

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?