Świetlówka Powerlux 45W 5400K E27


powerlux
  cena 35 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę

  Światło ciągłe tego typu doskonale sprawdza się w fotografii i w filmowaniu. Dzięki zastosowaniu temperatury światła 5400 K kolory fotografowanych lub filmowanych przedmiotów są optymalnie zbliżone do rzeczywistych jakie widzimy naszymi oczami.

  Ogromną zaletą jest również niska temperatura pracy dająca bezpieczeństwo i wygodę. Wysoka jakość wykonania świetlówek Powerlux zapewnia trwałość i niezawodność.

  ODWZOROWANIE BARW
  Wiele powszechnie dostępnych świetlówek, nie nadaje się jako źródło światła w fotografii. Wynika to z niskiego współczynnika oddawania barw. Proszę zwrócić uwagę, że nie jest podawany przez producentów.

  Aby zapewnić prawidłowe odwzorowanie kolorów fotografowanych przedmiotów, należy stosować źródła światła o wysokim wskaźniku oddawania barw - Ra. Im wyższa wartość wskaźnika, tym lepiej oddawane są barwy (Ra=100 oznacza idealne oddawanie barw, podczas gdy większość świetlówek posiada Ra z zakresu 40-50).

  Świetlówki Powerlux posiadają bardzo wysoki współczynnik Ra=90, oznacza to że wszystkie fotografowane obiekty zachowują swoje naturalne kolory. Stosując świetlówki Powerlux możesz cieszyć się zdjęciami o nasyconych kolorach i oszczędzasz swój czas, ponieważ otrzymujesz naturalnie wyglądające kolory, bez konieczności obróbki zdjęć na komputerze.

  Moc świetlówki
  45 W
  Współczynnik odwzorowania barw
  Ra>90
  Temperatura barwowa
  5400 K
  Zasilanie
  230 V
  Mocowanie - typ gwintu
  E27
  Długość całkowita
  16 cm
  Średnica w najszerszym miejscu
  6 cm
  Długość spirali
  10 cm
  • Pobór mocy maks. 45 W
  • Temperatura barwowa 5400 K
  • Gwint standardowy E27

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?