PRZEDŁUŻAMY - DARMOWA DOSTAWA OD 500 zł oraz RATY 0%! sprawdź!
WEEKENDOWY HITCENOWY! SPRAWDŹ!

IK Multimedia iRig PRE


  cena 175 zł
  Raty 0%!10 x 17,50 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę

  Twój mikrofon staje się mobilny

  Używa się go w następujący sposób: weź mikrofon, z go korzystasz na co dzień na scenie lub w studiu, i podłącz go do urządzenia z iOS. Tak, to takie proste. Wymagane jest zasilanie Phantom? Pstryknij przełącznik „Phantom Power”. Gratulujemy, właśnie zostałeś profesjonalnym użytkownikiem.

  Prawdopodobnie jest to najważniejszy produkt dla muzyków i reszty cywilizowanego świata od czasu premiery iPoda i iPada. Teraz, dzięki iRig PRE, możesz podłączyć swój ulubiony mikrofon do Twojego urządzenia z iOS i przyłączyć się do rewolucji mobilnej muzyki. Twórz muzykę zawsze i wszędzie z Twoim własnym mikrofonem wysokiej jakości na iPhonie, iPodzie touch lub iPadzie.

  Więc jeśli chcesz nagrać ten wyjątkowy riff przy użyciu swojego mikrofonu wstęgowego i zmiksować go na iPhonie, to teraz możesz to zrobić. Po prostu podłącz iRig PRE do wyjścia słuchawkowego w Twoim urządzeniu z iOS, włącz zasilanie Phantom, jeśli jest wymagane, uruchom aplikację nagrywającą i możesz zaczynać.

  iRig PRE może poszczycić się tak niewielką konstrukcją, że mieści się praktycznie wszędzie. Jest troszkę większy niż bateria 9V, zdziwisz się, jak szybko potrafi się zawieruszyć. Ale niech te małe wymiary Cię nie zwiodą, iRig PRE jest profesjonalnie brzmiącym przedwzmacniaczem mikrofonowym, który olśni Ciebie i Twoich znajomych.

  Phantom dla iPada

  iRig PRE ma funkcję zasilania Phantom 48V, która pozwala na używanie Twojego ulubionego mikrofonu pojemnościowego z urządzeniem z iOS. Ale nie martw się, Phantom nie pożre baterii Twojego urządzenia, gdyż korzysta ze standardowej baterii 9V. Nie będziesz już skazany tylko na mikrofony pasywne przy mobilnych agraniach. Teraz zaszczep tę zaskakującą i budzącą respekt siłę oraz klarowność dowolnego popularnego mikrofonu pojemnościowego w pozbawiony wyrazu i mętny świat nagrań brzmiących jak radio AM.

  iRig Mic PRE ma wyjście słuchawkowe 3,5 mm, które pozwala na monitorowanie przetworzonego sygnału... jakby to nie brzmiało. Teraz w końcu będziesz mógł ocenić, czy jesteś dobrym materiałem na „Idola”.

  40 cm mikrofonowej wolności

  W przeciwieństwie do innych firm dostarczających kable, zapewniamy Ci zdumiewające 40 cm przestrzeni na umieszczenie Twojego urządzenia. Zatem jeśli chcesz przypiąć iRig PRE rzepem do statywu mikrofonowego i użyć iKlip Mini do mocowania Twojego iPhone'a, to możesz spokojnie to zrobić – jesteś zabezpieczony. Gdybyś jednak chciał przypiąć go rzepem do spodni wokalisty, to robisz to na własne ryzyko. Przykro nam, ale niestety łamie to zasady gwarancji.

  2 darmowe aplikacje gotowe do użycia

  Dodatkowo możesz ściągnąć z App Store dwie darmowe aplikacje, pozwalające na nagrywanie i dodawanie efektów do Twojego głosu: iRig Recorder FREE, prosty w użyciu rejestrator i edytor, oraz VocaLive FREE, nasz procesor wokalny o wysokiej jakości.

  Współpracuje z urządzeniami z Androidem

  iRig PRE jest w pełni zgodny z urządzeniami z Androidem, więc teraz możesz używać wysokiej jakości mikrofonów studyjnych do nagrywania fantastycznego dźwięku na tablet lub telefon. Dzięki iRecorder EE na Androida możesz nagrywać swoje muzyczne pomysły, występy, próby itp., z nieskazitelnie czystą jakością dźwięku. Po prostu podłącz iRig PRE do wyjścia słuchawkowego w Twoim urządzeniu, uruchom swoją ulubioną aplikację do nagrywania, śpiewania lub odtwarzania i naciśnij przycisk nagrywania. Teraz możesz w końcu uzyskać studyjną jakość dźwięku na urządzeniu z Androidem.

  Wymagania

  Urządzenia iOS

  Zgodny z iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4s, iPhone 4, iPhone 3GS, iPod touch (piąta, czwarta i trzecia generacja), iPad Air 2, iPad mini 3, iPad Air, iPad mini 2, iPad czwartej generacji, iPad mini, iPad trzeciej generacji, iPad 2, iPad. Wymagany iOS 4.3 lub nowszy.

  Urządzenia z Androidem

  Urządzenie musi być zgodne ze standardem CTIA/AHJ, który został zilustrowany poniżej. Obecnie standardu tego używają wszystkie popularne urządzenia oparte na Androidzie takich marek, jak: Samsung, LG, Motorola, Google Nexus, HTC, Huawei, Sony, Lenovo, Xiaomi i inne.

  Komputery

  Mac®: Większość komputerów Mac z lat 2008–2013 jest zgodna, z wyjątkiem linii Mac Pro.
  Występują problemy z MacBook Pro z 2014 roku i modelami MacBook Air oraz iMac z 2013 r., które sprawiają, że urządzenia te nie są zgodne.

  Poza modelami wymienionymi powyżej, możesz sprawić zgodność Twojego komputera Mac zaznaczając:
  Ten Mac > Więcej informacji > Raport systemowy > Audio
  i sprawdź, czy na liście funkcji pojawia się „Mikrofon zewnętrzny / iPhone”.

  Pasmo przenoszenia
  od 20 Hz do 20 kHz +/– 1,5 dB
  Szum
  –98 dB szerokopasmowy, zasilanie Phantom włączone
  Maksymalny poziom wyjściowy
  2 Vrms
  Zniekształcenia
  0,025% THD
  Maksymalny prąd zasilania Phantom
  6 mA
  Żywotność baterii (alkaliczna 9V)
  średnio 30 godzin z wyłączonym zasilaniem Phantom i średnio 10 godzin z włączonym zasilaniem Phantom
  Wymiary
  32 mm x 35 mm x 83 mm (Szer. x Dł. x Wys.)
  Długość kabla
  450 mm (Łącznie z wtyczką)
  Waga
  100 g (łącznie z baterią)
  • iRig PRE
  • Bateria 9V
  • Pasek Velcro (rzep)
  • 40–centymetrowy kabel TRRS do podłączenia do wejścia słuchawkowego w dowolnym urządzeniu z iOS
  • Wejście XLR do mikrofonu
  • Regulacja wzmocnienia
  • Zasilanie Phantom +48V
  • Wyjście słuchawkowe
  • Przełącznik On/Off (wł./wył.)
  • Zasilanie Phantom +48V, dostarczane z baterii 9V
  • Czas pracy na baterii wynosi średnio 30 godzin z mikrofonem dynamicznym i 10 godzin z pojemnościowym mikrofonem zasilanym Phantomem
  • Do pobrania 2 darmowe aplikacje z App Store:
  • – iRig Recorder FREE, łatwy w użyciu rejestrator/edytor,
  • – VocaLive FREE, procesor efektów dla wokalistów.
  • Zgodny z iPhone/iPod touch/iPad.