Filmowanie
Opcje filtrowania
Producent:
Filtr cenowy:
od:
do:
Tylko dostępne od ręki:
Produktów: 8

Adapter audio SARAMONIC SR-AX100 - 3.5 mm in/ out, VDSLR

SARAMONIC SR-AX100 to dwukanałowy adapter audio przeznaczony dla kamer i aparatów VDSLR wyposażonych w standardową gorącą stopkę.

169 zł
dostępny od ręki

Adapter audio SARAMONIC SR-AX101 - XLR, 3.5mm in/ 3.5mm out

SARAMONIC SR-AX101 to dwukanałowy adapter audio przeznaczony dla kamer i aparatów VDSLR wyposażonych w gniazdo mikrofonowe stereo mini-jack 3,5 mm

  • SARAMONIC SR-AX101 to dwukanałowy adapter audio przeznaczony dla kamer i aparatów VDSLR wyposażonych w gniazdo mikrofonowe stereo mini-jack 3,5 mm
299 zł
dostępny do 7 dni

Adapter audio SARAMONIC SR-AX107 – XLR, 3.5mm in/ 3.5mm out, phantom, preamp, AGC

SARAMONIC SR-AX107 to dwukanałowy adapter audio przeznaczony dla kamer i aparatów VDSLR wyposażonych w gniazdo mikrofonowe stereo mini-jack 3,5 mm.

659 zł
dostępny do 7 dni

Adapter audio SARAMONIC SR-PAX2 – XLR, 3.5mm in/ 3.5 mm out, preamp, phantom

SARAMONIC SR-PAX2 to dwukanałowy adapter audio przeznaczony głównie dla bezlusterkowców, kamer i aparatów VDSLR wyposażonych w gniazdo mikrofonowe stereo mini-jack 3,5 mm.

499 zł
dostępny od ręki

Adapter audio SARAMONIC SmartMixer - do smartphonów z uchwytem i mikrofonami - Wyprzedaż

Saramonic SmartMixer to dwukanałowy adapter audio przeznaczony dla urządzeń pracujących pod kontrolą systemów iOS i Android oraz kamer i aparatów VDSLR wyposażonych w gniazdo mikrofonowe stereo mini-jack 3,5 mm

369 zł 529 zł
dostępny od ręki

Panasonic adapter mikrofonowy DMW-XLR1

DMW-XLR1 umożliwia nagrywanie wysokiej jakości stereofonicznego dźwięku surround z podłączonego mikrofonu XLR (2-kanałowego) w celu profesjonalnej produkcji filmowej. Doskonale nadaje się do synchronizacji dźwięku (lip-sync), możliwe jest także nagrywanie dźwięku wysokiej jakości (96 kHz/24 bity). Łatwa w użyciu konstrukcja, fizyczne przełączniki i pokrętła ułatwiają konfigurację i sprawdzanie ustawień, zasilanie prądem stałym poprzez stopkę.

1699 zł
dostępny u dostawcy

Adapter Mini Jack - Audio

Adapter z mini jack 3,5mm na audio. Kabel umożliwi podłączenie dwóch urządzeń do jednego wejścia mini jack 3,5mm. Możemy podpiąć jednocześnie mikrofon oraz słuchawki.

18 zł
chwilowy brak

IK Multimedia iRig PRE

iRig PRE jest uniwersalnym rozwiązaniem do podłączenia mikrofonu każdego typu - od dynamicznego mikrofonu scenicznego po najdroższe modele studyjne - dla urządzeń z systemem iOS oraz Android, , aby umożliwić najwyższej jakości nagranie.

  • Bateria: 9V
  • Podłączenie: 40–centymetrowy kabel TRRS
  • Zasilanie: Phantom +48V
175 zł
dostępny od ręki

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.