VIDEO
Opcje wyszukiwania

Producent:

Na stronie Kolejność Produktów: 26
« 1|2 »

QP Card 101 karta wzorcowa (3 szt.)

QPcard 101 – łatwa i dokładna korekta kolorów w fotografii dzięki karcie wzorcowej z trzema neutralnymi punktami odniesienia.

cena 90 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

QP Card 102 karta wzorcowa

QP Card 102 karta wzorcowa zapewnia łatwe i dokładne ustawienia kolorów w fotografii, zwłaszcza studyjnej i plenerowej. Karta służy także do kontroli ekspozycji oraz balansu bieli w aparacie.

cena 180 zł
eRaty 12 x 16 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Kalibracja sprzętowa (usługa)

Usługa sprzętowej kalibracji (z wykorzystaniem LUT monitora i dedykowanego oprogramowania) dotyczy wyłącznie monitorów dostępnych w ofercie Foto-Plus zamawianych do wysyłki i obejmuje modele: NEC - EA244WMi, EA274WMi, EA304WMi, EA244UHD, P232W, P242W, PA242W, PA272W, PA302W / EIZO - CS230, CX240, CX241, CX271, CG246, CG247, CG277. Profil wygenerowany do konkretnego egzemplarza monitora jest dostarczany drogą mailową po zakupie wraz z krótką instrukcją instalacji.
Czas realizacji wynosi 1-3 dni roboczych.

Pytania i szczegóły - tel. 506 212 501 lub sklep@fotoplus.pl
FOTO-PLUS NIE OFERUJE USŁUGI KALIBRACJI W TERENIE!!!
cena 150 zł
eRaty 12 x 13 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

NEC oprogramowanie SpectraView II

Nec SpectraView II to zaawansowane oprogramowanie do kalibracji i profilowania wybranych monitorów NEC z serii EA/P/PA. SpectraView II został zaprojektowany dla wszystkich, którym zależy na spójnych, przewidywalnych i właściwych kolorach na ekranach monitorów NEC.
Dostępność w formie klucza USB (soft, instrukcja, numer seryjny) lub sam numer seryjny (wysyłka elektroniczna)

cena 160 zł
eRaty 12 x 14 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Kodak Color Management Check-Up Kit

Od ekranu do wydruku – pewność właściwego przetwarzania kolorów w Twoim cyfrowym warsztacie pracy. Color Management Check-Up Kit daje pewność ustawień koloru, a także stanowi szybki i łatwy sposób sprawdzenia czy kolory na monitorze lub drukarce utrzymują się w granicach tolerancji. Idealne uzupełnienie systemu do kalibracji i profilowania monitora.

cena 180 zł
eRaty 12 x 16 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Datacolor wzorzec kostka SpyderCUBE (do korekty ekspozycji)

Datacolor SpyderCUBE to uniwersalne narzędzie pozwalające na uzyskanie prawidłowego balansu bieli, ekspozycji zdjęcia, odniesienia do głębokiej czerni, plików typu RAW. Proste i genialne w swej prostocie urządzenie do korekty ekspozycji zdjęcia na etapie postprodukcji. Polecane szczególnie amatorom, którym mogą zdarzyć się błędy przy robieniu zdjęć.

cena 200 zł
eRaty 12 x 18 zł
dostępny do 3 dni
szczegóły dostępności

Datacolor wzorzec 24 barw SpyderCHECKR 24

Datacolor SpyderCHECKR 24 to dedykowany dla fotografów i filmowców wzorzec 24 barw w małym plastikowym etui, nieodzowny by łatwo dokonać korekty kolorystycznej zdjęć na bazie „wzorca”.

cena 220 zł
eRaty 12 x 20 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

X-Rite wzorzec ColorChecker PROOF

ColorChecker® Proof to wzorzec do wizualnej oceny efektów profilowania urządzeń drukujących. Produkt o wymiarach 16 x 11,4 cm stworzono z myślą o jeszcze większej wygodzie podczas pracy. Wystarczy wydrukować plik testowy na drukarce i umieścić na nim ColorChecker Proof.

cena 315 zł
eRaty 12 x 28 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

X-Rite wzorzec ColorChecker Classic Mini

ColorChecker Mini zawiera 24 naukowo opracowane pola kolorystyczne w szerokiej gamie barw, które odpowiadają rozmiarem popularnemu wzorcowi ColorChecker® Passport. ColorChecker Mini o wymiarach 6,3 x 10,6 cm zapewnia obiektywny standard porównawczy, dzięki czemu pozwala ustalić rzeczywisty balans kolorów dla dowolnego procesu odwzorowania barw.

cena 345 zł
eRaty 12 x 31 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

X-Rite wzorzec ColorChecker Classic

Zaprojektowany na potrzeby fotografii cyfrowej i analogowej. Stanowi doskonałe narzędzie do kontroli koloru. ColourChecker w połączeniu z oprogramowaniem do profilowania aparatów cyfrowych stosowany jest do tworzenia profili aparatów cyfrowych. Wzorzec składa się z 24 specjalnie dobranych pól kolorystycznych. Pola te nie tylko cechuje kolorystyka naturalnych obiektów, ale również ten sam stopień odbijanego światła we wszystkich częściach widzialnego widma.

cena 385 zł
eRaty 12 x 34 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

X-Rite wzorzec ColorChecker Passport Photo + pendrive 32GB + darmowa licencja Affinity Photo*

X-Rite ColorChecker Passport to referencyjny pigmentowy wzorzec fotograficzny. Pierwsze samodzielne i wszechstronne rozwiązanie do profilowania aparatów cyfrowych. Wzorzec pozwala łatwo i szybko uchwycić precyzyjne kolory, natychmiastowo poprawić jakość portretów i krajobrazów oraz osiągnąć pełną kontrolę nad obrazem i spójność od ujęcia do obróbki. Idealne narzędzie dla fotografów.

Gwarancja: 24 miesiące
cena 379 zł
eRaty 12 x 34 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

X-Rite kalibrator ColorMunki Smile

X-Rite ColorMunki Smile to niezwykle łatwy w obsłudze kalibrator monitorowy. Nowy, przyjazny interfejs oraz prosta i szybka kalibracja powinna skusić każdego fotoamatora do postawienia pierwszego kroku w zarządzaniu barwą.

cena 425 zł
eRaty 12 x 38 zł
dostępny do 7 dni
szczegóły dostępności

Datacolor wzornik kolorów SpyderCHECKR

Wzornik kolorów wraz z oprogramowaniem służący do kalibracji kolorystycznej aparatu cyfrowego. Umożliwia precyzyjną kontrolę odwzorowania kolorów oraz zapewnia powtarzalność rezultatów. 48 barwnych pól referencyjnych, wzorce bieli i 18% szarości, kaskadowe wzorce neutralnej szarości.

cena 580 zł 540 zł
eRaty 12 x 48 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

X-Rite wzorzec ColorChecker Video

Twórcy oryginalnego ColorChecker Classic, prezentują X-Rite ColorChecker Video – idealny wzorzec dla pracy z filmem. Ten dwustronny wzorzec zawiera chromatyczne ułożone pola kolorystyczne, pola z odcieniami skóry oraz referencyjne szarości na awersie, a także neutralny spektralnie wzorzec balansu bieli na drugiej stronie. Duży wzorzec doskonale sprawdza się podczas ujęć kontrolnych i szerszych kadrów. Idealny dla filmowców.

cena 655 zł 595 zł
eRaty 12 x 53 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

X-Rite wzorzec ColorChecker Passport Video + pendrive 32GB w prezencie!

X-Rite ColorChecker Passport Video zapewnia niezrównaną szybkość tworzenia, zbalansowanych i neutralnych obrazów z doskonałą ekspozycją. Ten podstawowy, zawarty w solidnej obudowie wzorzec pozwala na lepsze dopasowanie ujęć z wielu kamer, ustawienie właściwej ekspozycji, ułatwia filmowanie i edycję w mieszanym oświetleniu. ColorChecker Passport Video pomaga skrócić czas edycji wideo, dzięki czemu zyskujesz więcej czasu na pracę twórczą.

Oferta ważna do wyczerpania zapasów
cena 645 zł
eRaty 12 x 58 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

X-Rite kalibrator ColorMunki Display + darmowa licencja Affinity Photo*

Kalibrator ColorMunki Display – Zaawansowana technologia i prostota użycia dla dokładnego odwzorowania barw na ekranie. Zapewnia kalibrację stanowisk kilku-monitorowych, laptopa oraz rzutnika cyfrowego.

cena 685 zł
eRaty 12 x 61 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

X-Rite kalibrator i1Display Pro

i1Display Pro firmy X-Rite dostarcza profesjonalny poziom kalibracji stanowisk kilku-monitorowych, laptopa oraz projektora ze sprawdzaniem jakości (QA). Przeznaczony nawet dla najbardziej wymagających fotografów, projektantów graficznych oraz wszystkich profesjonalistów, dla których barwa ma znaczenie.

cena 875 zł
eRaty 12 x 78 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

X-Rite kalibrator i1Studio

X-Rite i1Studio to kalibrator (spektrofotometr) i karta referencyjna, które pozwolą skalibrować aparat, monitor, drukarkę i inne urządzenia jak skanery i projektory. X-Rite i1Studio współpracuje również z ColorTRUE for iOS. Stanowi kompleksowe rozwiązanie do zarządzania barwą dla perfekcjonistów, oczekujących wysokiej jakości efektów pracy i wydruków, będących perfekcyjnym odzwierciedleniem ich wizji. Nowy produkt zastępuje ColorMunki Photo/Design, a dołączone oprogramowanie bazuje na i1Profiler.

Gwarancja: 24 miesiące
cena 2299 zł
eRaty 12 x 205 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

X-Rite kalibrator ColorMunki Photo + lampa GrafiLite w prezencie!

Poręczny i wszechstronny zestaw do kalibracji i profilowania urządzeń w układzie monitor-drukarka. Zestaw umożliwia szybkie profilowanie urządzeń drukujących RGB/CMYK, kalibrację monitorów, a także wyświetlaczy laptopów oraz rzutników cyfrowych. Współpracuje z aplikacjami do kalibracji sprzętowej monitorów EIZO i NEC. ColorMunki Photo wraz z GlafiLite to kompletny zestaw do weryfikacji kolorów w układzie monitor-drukarka oraz oceny barw w neutralnym źródle światła.

cena 1899 zł 1799 zł
eRaty 12 x 161 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

X-Rite zestaw i1Basic Pro 2

i1Basic Pro 2 łączy w sobie najwyższej klasy sprzęt oraz oprogramowanie, dostarczając zaawansowaną kontrolę barwy odpowiednią dla najbardziej wymagających. Dzięki i1Basic Pro 2 można łatwo i szybko tworzyć własne profile barwne dla monitorów i projektorów, sprawdzać poprawność ekranowej emulacji druku (softproofing), weryfikować jakość druku z użyciem dostarczonych narzędzi Quality Assurance (QA) lub próbkować kolory dodatkowe z dowolnej powierzchni.

cena 6490 zł
eRaty 12 x 580 zł
na zamówienie
szczegóły dostępności

X-Rite zestaw i1Photo Pro 2

X-Rite i1Photo Pro 2 oferuje najdokładniejszą kalibrację i profilowanie kolorystyczne od ujęcia, po wydruk. i1Photo Pro 2 łączy w sobie najwyższej klasy sprzęt oraz oprogramowanie, dostarczając zaawansowaną kontrolę barwy odpowiednią dla najbardziej wymagających profesjonalistów z branży foto. Szybkie i łatwe generowanie indywidualnych profili barwnych dla aparatów, monitorów, projektorów oraz urządzeń drukujących RGB (włączając drukarki atramentowe z wkładami CMY), dzięki czemu, przechwytywane, oglądane i drukowane kolory są takie same.

Zapytaj o lepszą cenę! tel. 506 212 501
cena 6990 zł
eRaty 12 x 624 zł
dostępny do 7 dni
szczegóły dostępności

X-Rite zestaw i1Publish Pro 2

i1Publish Pro 2 to kompletne i w pełni funkcjonalne rozwiązanie do profilowania ICC dla profesjonalistów, oczekujących największej kontroli koloru w aparacie cyfrowym, monitorach, projektorach, urządzeniach drukujących RGB / CMYK oraz druku wysokonakładowym.

cena 11900 zł 10900 zł
eRaty 12 x 974 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

X-Rite zestaw i1 Filmmaker Kit

Filmuj dla ideału – od ujęcia po edycję. Stworzony z myślą o wymagających filmowcach, którzy oczekują najwyższej jakości oraz szybkiego i wygodnego sposobu uzyskania najwyższego poziomu odwzorowania barw na ekranie oraz zbalansowania materiału video. Zestaw i1Filmmaker zawiera kalibrator i1Display Pro wraz z oprogramowaniem i1Profiler oraz wzorzec ColorChecker Passport Video. To podstawowe narzędzia do pracy z obrazem dla osiągnięcia właściwego balansu kolorystycznego dla każdej produkcji wideo. Dzięki zestawowi zaoszczędzisz 10%.

cena 1420 zł
eRaty 12 x 127 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

X-Rite zestaw i1 Photographer Kit

Zapanuj nad kolorem w aparacie i na monitorze. Ten wartościowy i przystępny cenowo pakiet sprawi, że wyświetlane barwy będą właściwe, a Ty będziesz mógł edytować obraz z całkowitą pewnością koloru. To idealny zestaw dla poprawy jakości pracy oraz oszczędności czasu i pieniędzy!

cena 1165 zł
eRaty 12 x 104 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Color Confidence świetlówka 13W/T4 HD do lampy GrafiLite Mode

Produkt stanowi jedną sztukę wymiennej świetlówki przystosowanej do współpracy z podświetlarką Colour Confidence GrafiLite Mode. Moc 13W (ekwiwalent 60W). Jasność ok. 600 lumenów. Żywotność do 10000 godzin.
Klasa energetyczna B.

cena 120 zł 95 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności
« 1|2 »

* Kwota do wykorzystania na dodatkowe akcesoria w momencie zakupu produktu promocyjnego. Oferta specjalna dotyczy odbioru osobistego w salonach FOTO PLUS i nie można jej łączyć z innymi promocjami.

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Strefa marek: