VIDEO
Opcje wyszukiwania

Producent:

Szanowni Klienci 19 stycznia (piątek) sklep w Katowicach będzie otwarty do godziny 17:30. Za niedogodności przepraszamy.
Na stronie Kolejność Produktów: 6

Adobe Premiere Elements 14 PL ESD

Oprogramowanie przeznaczone do edycji oraz organizowania biblioteki nagrań wideo. Obsługuje tablety iPad, odtwarzacze iPod, smartfony, jak również duże telewizory 4K i HD. Pozwala tworzyć materiały w tradycyjnym formacie telewizyjnym (4:3) lub panoramiczne (16.9).
Wersja dla systemów Mac OS i Windows.

cena 135 zł
Raty 0%! 10 x 14 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

EDIUS Pro 8 + ShuttlePRO v2

Profesjonalne oprogramowanie do edycji nieliniowej EDIUS, przeznaczone jest na potrzeby broadcastu i post-produkcji szczególnie tych nowszych. Dzięki nowym opcjom pozwalającym na wykazanie się kreatywnością i pracy z materiałem w czasie rzeczywistym, oraz nieliniowej edycji materiałów z najpopularniejszych formatów SD oraz HD, a nawet 4K, Edius 8 stał się najbardziej uniwersalnym oprogramowaniem dostępnym na rynku.

cena 2600 zł 2300 zł
Raty 0%! 10 x 230 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Sony Movie Studio 13 PL

Movie Studio w podstawowej wersji umożliwia proste tworzenie wspaniałych filmów. Nadaj profesjonalny styl i dodaj filmom energii za pomocą przejść, tytułów i efektów wideo. Z łatwością przesyłaj gotowe filmy do serwisów YouTube™ i Facebook™ bez wychodzenia z aplikacji. Stwórz obraz swojego świata i pokaż go innym.

cena 199 zł
Raty 0%! 10 x 20 zł
dostępny do 3 dni
szczegóły dostępności

Sony Vegas Pro 13 Suite (Vegas Pro 12 BOX + Vegas Pro 13 Upgrade)

Vegas™ Pro 13 to nowoczesny system edycyjny typu NLE oferujący wszechstronne możliwości tworzenia. Nowe wydanie zawiera liczne udoskonalenia, w tym nowe funkcje edycji, zaawansowane narzędzia archiwizacyjne, zaawansowane pomiary audio i Vegas Pro Connect — mobilną aplikację na urządzenia iPad umożliwiającą zdalną współpracę redakcyjną klientów i członków zespołu. Dzięki znakomitej wydajności i intuicyjnej obsłudze tworzenie własnych wizji artystycznych stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek.

cena 2400 zł 1900 zł
Raty 0%! 10 x 190 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Sony Vegas Pro 14 EDIT + dostępny polski interfejs*

VEGAS Pro 14 Edit zapewnia szereg funkcji, które są potrzebne do wykorzystania w Twojej produkcji wideo. Obsługa formatów wysokiej rozdzielczości, kompleksowe wsparcie sprzętowe oraz niezliczone narzędzia czynią go najbardziej intuicyjnym programem NLE na rynku. Nowa wersja oprócz poprawy stabilności i wydajności posiada szeroki wachlarz nowych imponujących funkcji. Dzięki tej kombinacji wydajności i wprowadzonych innowacji wprowadzamy podwaliny do ekscytującej przyszłości dziedziny edycja wideo.

cena 1699 zł
Raty 0%! 10 x 170 zł
dostępny do 3 dni
szczegóły dostępności

Sony Vegas Pro 14 + dostępny polski interfejs*

VEGAS Pro 14 to Twój wierny przyjaciel od początku do końca projektu. Edycja profesjonalnego wideo i audio w wysokich rozdzielczościach do 4K. Odkryj na nowo interfejs zoptymalizowany w kierunku stabilizacji obrazu, projektowania dynamicznych tytułów i tworzenia własnych, zindywidualizowanych płyt DVD oraz Blu-ray. Zapoznaj się z nowym typem kreatywnej wolności w VEGAS Pro 14.

cena 2599 zł
Raty 0%! 10 x 260 zł
dostępny do 3 dni
szczegóły dostępności

* Kwota do wykorzystania na dodatkowe akcesoria w momencie zakupu produktu promocyjnego. Oferta specjalna dotyczy odbioru osobistego w salonach FOTO PLUS i nie można jej łączyć z innymi promocjami.

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Strefa marek: