Filmowanie
Opcje filtrowania
Producent:
Filtr cenowy:
od:
do:
Tylko dostępne od ręki:
Produktów: 29

Atomos Connect Convert - SDI do HDMI ATOMCCVSH1

Niewielki, wysokiej jakości konwerter SDI na HDMI z pełnym rozmiarem 3G / HD / SD-SDI, blokowanym złączem HDMI, blokowanym zasilaniem DC i wymiennymi uchwytami do montażu.

540 zł
pytaj o dostępność

Atomos Connect Convert TC - SDI do HDMI ATOMCTCSH1

Atomos Connect Convert TC SDI na HDMI służy do konwersji wideo. Zamień przystępne telewizory w precyzyjne monitory, zamieniając SDI na HDMI podczas osadzania i nakładania mierników LTC i Audio VU (do 8 Ch)

2650 zł
pytaj o dostępność

Atomos Connect Convert 4K HDMI do SDI with Scale/Overlay ATOMCCVHS2

Atomos Connect Convert 4K HDMI do SDI z skalowaniem / nakładką do konwertera wideo. Skalowanie do 4Kp60 przy konwersji HDMI 2.0 na 12G-SDI i pętlę HDMI. Przeskaluj w górę / w dół i osadzaj Timecode, Audio i WFM do wyświetlania na dowolnym monitorze HDMI / SDI.

3100 zł
pytaj o dostępność

Atomos Connect Convert 4K SDI do HDMI with Scale/Overlay ATOMCCVSH2

Atomos Connect Convert 4K SDI na HDMI ze skalą / nakładką do konwertera wideo. Skalowanie do 4Kp60 przy konwersji SDI na HDMI z wbudowanym kodem czasowym, WFM, Audio za pośrednictwem SDI Quadlink 12/6/3 / 1,5G. Konwertuj na HDMI lub zapętlaj do 12G-SDI.

3100 zł
pytaj o dostępność

Atomos Connect Convert - HDMI do SDI ATOMCCVHS1

Konwerter HDMI do SDI oferujący pełnowymiarowe 3G/HD/SD-SDI, wyposażony w bezpieczne podłączenie HDMI, Bezpieczne podłączenie zasilania DC, demontowane uchwyty oraz wytrzymałą, metalową obudowę.

540 zł
pytaj o dostępność

Atomos Connect Convert Fiber - ŚWIATŁOWÓD do SDI ATOMCCVFS1

Konwertuje Światłowód na SDI. Służy do przesyłania sygnału wideo na długich odcinkach. Przesyła sygnał SDI na odległość do 200 metrów lub z użyciem wzmacniacza SDI do 400 metrów.

980 zł
pytaj o dostępność

Atomos Connect Convert Fiber - SDI do ŚWIATŁOWÓD ATOMCCVSF1

Konwertuje SDI na Światłowód. Służy do przesyłania sygnału wideo na długich odcinkach. Przesyła sygnał SDI na odległość do 200 metrów lub z użyciem wzmacniacza SDI do 400 metrów.

980 zł
pytaj o dostępność

Atomos Connect Convert Scale - Analog do SDI/HDMI ATOMCCNAS1

Umożliwia podłączenie sprzętu wideo Composite/S-Video, analogowego DVI i component do urządzeń SDI i HDMI, oferując rozdzielczość i skalowanie z SD do HD 1080p60.

1830 zł
pytaj o dostępność

Atomos Connect Convert Scale - SDI/HDMI do Analog ATOMCCNSA1

Umożliwia podłączenie urządzeń 3G/HD/SD-SDI oraz HDMI do urządzeń Composite/S-Video, Analog DVI i Component, oferujące rozdzielczość i skalowanie klatek do 1080p60.

1830 zł
pytaj o dostępność

Atomos Connect Convert Scale SDI do HDMI ATOMCSCSH1

Atomos Connect Convert Scale SDI to HDMI do konwertera wideo. Wyposażony w pełnowymiarowy 3G / HD / SD-SDI, blokowany HDMI, blokowany zasilacz prądu stałego, zdejmowane uchwyty montażowe oraz szybkość konwersji / klatek / rozdzielczość do rozdzielczości HD 1080p60.

1300 zł
pytaj o dostępność

Atomos Connect Convert Scale HDMI do SDI ATOMCSCHS1

Atomos Connect Convert Scale HDMI do SDI do konwertera wideo. Wyposażony w pełnowymiarowy 3G / HD / SD-SDI, blokowany HDMI, blokowany zasilacz prądu stałego, zdejmowane uchwyty montażowe oraz szybkość konwersji / klatek / rozdzielczość do rozdzielczości HD 1080p60.

1300 zł
pytaj o dostępność

Atomos Connect Sync Scale SDI do SDI ATOMCSYSS1

Atomos Conncet Sync Scale - Konwerter SDI na SDI z konwersją SD / HD z góry, konwersją szybkości klatek, wbudowanym synchronizatorem ramki i zewnętrznymi połączeniami synchronizacji.

2100 zł
pytaj o dostępność

Atomos Connect Sync Scale HDMI do SDI ATOMCSYHS1

Konwerter HDMI na SDI z konwersją SD / HD z góry, konwersją szybkości klatek, wbudowanym synchronizatorem ramki i połączeniem synchronizacji referencyjnej.

2100 zł
pytaj o dostępność

Atomos Connect Split SDI ATOMCSPS1

Proste rozwiązanie do dzielenia i dystrybucji źródła wideo 3G / HD / SD-SDI na wiele urządzeń wideo, takich jak monitory, przełączniki lub zakresy.

1090 zł
pytaj o dostępność

Atomos Connect Repeat SDI ATOMCRPS1

Pokonaj ogranicznik długości kabla SDI dzięki temu poręcznemu przedłużaczowi SDI, aby odebrać swoje źródła 3G / HD / SD-SDI poza zasięgiem 200 m za pomocą kabla koncentrycznego SDI.

640 zł
pytaj o dostępność

Battery Converter HDMI > SDI

Konwerter wejścia HDMI na wyjście SDI. Konwertuje wyjście z kamery HDMI na SDI, może być wykorzystany prze większych długościach kabli oraz dla profesjonalnej łączności. Posiada funkcję automatycznego przełączania pomiędzy SD/HD i wyposażony jest w dwa wyjścia SDI. Zawiera wbudowany akumulator litowo-jonowy oraz zasilacz.

1399 zł
pytaj o dostępność

Blackmagic Mini Converter Analog > SDI

Umożliwia konwersję z analogowego wideo komponentowego HD/SD, NTSC, PAL lub S-Video na wideo SDI z wyborem osadzenia audio SDI ze zbalansowanego AES/EBU lub analogowych wejść audio.
Bez problemu można skonwertować taki sprzęt jak Betacam SP, VHS dekodery i kamery HDV do standardu SDI wideo.
Wymiary: ok. 12,4 x 9,2 x 2,3 cm. Waga: ok. 237 g.
Gwarancja: 3 lata.

1750 zł
pytaj o dostępność

Blackmagic Mini Converter Heavy Duty SDI > HDMI

Pozwala na konwersję sygnału wideo SDI do HDMI z osadzonym audio HDMI, zbalansowanym AES/EBU lub audio analogowym. Umożliwia wykorzystanie dużych ekranów telewizyjnych oraz wideo projektorów dla broadcastowego monitoringu wideo i łatwe podłączenie monitorów HDMI do urządzeń opartych o standard SDI.

1650 zł
pytaj o dostępność

Blackmagic OpenGear Converter HDMI > SDI

Przeznaczony do konwertowania z urządzeń HDMI na wyjście video SDI z osadzonym audio SDI z wejścia HDMI. Dzięki niemu można konwertować urządzenia video HDMI na SDI, albo dodawać wyjścia SDI do komputerów z kompatybilnością HDMI.
Konwerter kompatybilny z 20-kartowymi obudowami OpenGear. Możliwa wymiana w trakcie pracy.
Gwarancja: 3 lata.

2500 zł
pytaj o dostępność

Blackmagic Micro Converter BiDirectional SDI/HDMI Dwukierunkowy Promocja Black Friday

Micro Converter BiDirectional SDI/HDMI - dwukierunkowy konwerter pozwalający na konwersję SDI do HDMI i HDMI do SDI w tym samym czasie. Sygnał w każdym kierunku konwersji może być w innym formacie SD lub HD, a więc są to dwa konwertery w jednym.

300 zł 339 zł
dostępny od ręki

Blackmagic MultiView 4 HD Promocja Black Friday

Blackmagic Multiview 4 HD to kompaktowy mini konwerter, który umożliwia wyświetlenie do 4 oddzielnych strumieni SDI za pośrednictwem HDMI lub 10-bitowych wyjść SDI. Urządzenie obsługuje formaty SD, HD i 3G-SDI, oferując przy tym funkcję automatycznego wykrywania sygnału.

849 zł 949 zł
dostępny od ręki

Panasonic interfejs DMW-YAGH - ostatnia sztuka! - Wyprzedaż

Interfejs DMW-YAGH - wyposażony w cztery równoległe wyjścia Full HD (4:2:2/10 bitów), które można także używać do sygnału wyjściowego 4K (4:2:2/10 bitów) , w obu przypadkach z kodami czasowymi. Złącza XLR (2 kanały) mogą działać jako wejścia liniowe i umożliwiają podłączanie mikrofonu kondensatorowego. Po podłączeniu mikrofonu można osobno regulować poziom głośności kanału lewego i prawego wskazywany na wyświetlaczu LED z tyłu urządzenia. Wejście zasilania 12 V DC jest zgodne z przemysłowymi akumulatorami o wysokiej pojemności i zapewnia stałe zasilanie aparatu DMC-GH4.

2499 zł 6999 zł
dostępny od ręki

Blackmagic Micro Converter HDMI to SDI

Blackmagic Micro Converter HDMI to SDI umożliwia podłączenie sygnału z komputerów i kamer konsumenckich do profesjonalnych mikserów, routerów i monitorów z wejściem SDI.

240 zł
dostępny od ręki

Blackmagic Micro Converter HDMI to SDI + zasilacz

Blackmagic Micro Converter HDMI to SDI umożliwia podłączenie sygnału z komputerów i kamer konsumenckich do profesjonalnych mikserów, routerów i monitorów z wejściem SDI.

265 zł
dostępny od ręki

Blackmagic Micro Converter SDI to HDMI

Blackmagic Micro Converter SDI to HDMI umożliwia podłączenie profesjonalnego sprzętu z wyjściem SDI do konsumenckich telewizorów i projektorów z wejściem HDMI.

240 zł
dostępny od ręki

Blackmagic Micro Converter SDI to HDMI + zasilacz

Blackmagic Micro Converter SDI to HDMI umożliwia podłączenie profesjonalnego sprzętu z wyjściem SDI do konsumenckich telewizorów i projektorów z wejściem HDMI.

279 zł
dostępny od ręki

Blackmagic Design UltraStudio Mini Recorder

UltraStudio Mini Recorder pozwala na przechwyt HDMI i SDI do 3GB/s przez złącze Thunderbolt, z którego dodatkowo jest zasilany.

 • Wejścia: SDI / HDMI
 • Interface: Thunderbolt
 • Próbkowania kolorów: 422 i 444
 • Głębia koloru: 10-bit
655 zł
dostępny u dostawcy

Blackmagic Design Teranex AV

Procesor Obrazu Ultra HD 12G. Możliwość 1089 konwersji na żywo. Teranex AV oferuje niskie opóźnienia i miejsce na dodawanie logotypów i grafiki, zamrożoną ramkę na żywo i może generować sygnał referencyjny.

 • Wejścia: SD/HD/3G/6G/12G-SDI
 • Formaty: SD, HD, 2K, UHD 4K
 • Konwersja: 1089
6990 zł
pytaj o dostępność

Blackmagic Design UltraStudio Mini Monitor

Niezwykle mały monitor Thunderbolt oferujący odtwarzanie dla SDI oraz HDMI. Kiedy potrzebujesz budżetowego monitoringu do edycji, Blackmagic UltraStudio Mini Monitor jest idealnym wyborem dla Ciebie. Podłącz Plug in Thunderbolt oraz sygnał wyjściowy z monitora SDI oraz HDMI. Idealny do użycia niskobudżetowych telewizorów HDMI oraz projektorów używanych do monitoringu.

 • Wyjścia: SDI / HDMI
 • Interface: Thunderbolt
 • Próbkowania kolorów: 422 i 444
 • Głębia koloru: 10-bit
650 zł
dostępny od ręki

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.