Opcje filtrowania
Producent:
Kompatybilność:
Pojemność:
Prędkość:
Rodzaj:
Filtr cenowy:
od:
do:
Tylko dostępne od ręki:
  • Aktywne filtry:
  • Producent: Ricoh

Akumulator Ricoh DB-65

Akumulator litowo-jonowy przeznaczony do aparatów Ricoh GR, GR Digital III, GR Digital II, GR Digital, Caplio R5/R4/R3/R30/GX100, G700 i G600.
Napięcie: 3,6 V. Pojemność: 1275 mAh.
Wymiary: 35 x 40 x 9 mm. Waga: ok. 27 g.

169 zł
dostępny od ręki

Akumulator Ricoh DB-110 (Ricoh GR III)

Akumulator Li-ion 3.6V, 1350mAh przeznaczony do aparatu Ricoh GR III.

219 zł
dostępny od ręki

Wężyk spustowy Ricoh CA-3 dla aparatów serii GR oraz kamery Theta S

Wężyk spustowy firmy Ricoh przeznaczony do współpracy z aparatami z serii Ricoh GR oraz z kamerą Theta S. Umożliwia wyzwalanie migawki za pośrednictwem kabla USB.

209 zł
pytaj o dostępność

Wizjer Ricoh GV-2 dla aparatów z serii Ricoh GR

Wizjer optyczny GV-2 dla aparatów z serii Ricoh GR o kącie widzenia 28mm. Zaprojektowany został tak, by znajdować się centralnie nad obiektywem zapewniając jak najwierniejsze odwzorowanie kadru. Biała ramka w wizjerze pokazuje krawędzie kadru. Wizjer zdecydowanie ułatwia skupienie się na fotografowanym temacie oraz w bardzo jasnym świetle, kiedy obraz na ekranie LCD jest nieczytelny.

959 zł
dostępny u dostawcy

Wizjer Ricoh GV-1 do aparatu GR III

Ricoh GV-1 to wizjer optyczny przeznaczony dla aparatów GR II i GR III. Mocowany na sankach gorącej stopki posiada dwie ramki do kadrowania dla kątów widzenia 28mm oraz 21mm (odpowiedniki formatu małoobrazkowego). Kąt widzenia 21mm przydaje się kiedy używamy konwertera szerokokątnego Ricoh GW-4. Pokrycie kadru około 90%. Zestaw zawiera pokrowiec.

629 zł 899 zł
dostępny od ręki

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.