menu

EXPOzycja

EXPOzycja to darmowe wydarzenie organizowane przez firmę Foto-Plus, którego celem jest prezentacja najnowszego sprzętu do fotografii i filmowania oraz przekazanie inspirującej wiedzy.

Nazwa „EXPOzycja” to zabawa słowna mając na celu podkreślenie charakteru imprezy. Z jednej strony eksponowany będzie nowoczesny sprzęt, a z drugiej prowadzone będą warsztaty uczące jak ten sprzęt prawidłowo wykorzystywać, czego symbolem jest prawidłowa ekspozycja (naświetlenie) zdjęcia. Wydarzenie ma inspirować do rozwijania się oraz podnoszenia swoich umiejętności. Umożliwia też przetestowanie różnych rozwiązań sprzętowych i wybranie tego najlepiej odpowiadającego własnym potrzebom.

Wydarzeniu towarzyszą liczne warsztaty i prelekcje znanych fotografów i filmowców. Prezentacje są bogate w przydatne rady i niezbędną wiedzę. W części targowej uczestnicy mogą zapoznać się z nowinkami sprzętowymi oraz produktami, które usprawnią ich pracę na każdym etapie tworzenia. Swoje stoiska przygotowują najwięksi i najpopularniejsi producenci. Do dyspozycji dostępni są również doradcy, którzy dopasują najlepsze rozwiązania do określonych potrzeb oraz budżetu. EXPOzycja to również doskonała okazja do zakupów, gdyż dla uczestników będzie przygotowana atrakcyjna oferta handlowa.

Partnerzy medialni

TVP 3 Kraków
Optyczne
RMF Classic

współpraca redakcyjna

Aktualności

Panasonic Lumix
Seria Lumix S na EXPOzycji

Też jesteś ciekawy jakie możliwości mają pierwsze pełnoklatkowe bezlusterkowce od Panasonica?Na wydarzeniu będą dostępne nowe modele S1 i S1R. Będzie można porównać je z innymi aparatami i przekonać się co potrafią. To wyjątkowa sytuacja, w której możesz konkretny model zestawić z innym sprzętem, który Cię interesuję. Przekonaj się czy to co przeczytałeś w sieci to prawda.

Canon EOS R
Nowy system Canon EOS R

Na naszym majowym wydarzeniu dostępne będą aparaty Canon EOS R i EOS RP. Wielu z Was na pewno zaciekawi ten drugi model, który jest bardzo kompaktowym i budżetowym rozwiązaniem. Biorąc pod uwagę możliwości pełnoklatkowej matrycy zamkniętej w tej małej obudowie, aparat zapowiada się bardzo ciekawie. Może okazać się najlepszym wyborem do fotografii podróżniczej. Ale czy na pewno? Jeśli nie przetestujesz, nie przekonasz się.

Sony A6400
SONY A6400

Sony zaprezentowało swój nowy model A6400 reklamując go bardzo szybkim i celnym systemem autofocusa. 425 pól AF opartych na detekcji fazy, zaawansowany system śledzenia oka Eye AF oraz inteligentne śledzenie poruszających się obiektów ma wynieść ostrzenie przy zdjęciach na zupełnie nowy poziom. Wkrótce te funkcje mają trafić jako aktualizacja do modelu A9 i trzeciej generacji A7. Chcesz przekonać się czy te technologiczne nowinki naprawdę działają?