menu

Prowadzący

Poniżej możecie zapoznać się z sylwetkami osób prowadzących wykłady i warsztaty oraz profilami szkół przeprowadzających prezentacje. Znajdziecie wśród nich doświadczonych fotografów i filmowców, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą. Osoby te są wybitnymi specjalistami zajmującymi się różnymi dziedzinami fotografii i filmu, dlatego mamy nadzieję, że każdy znajdzie niejeden temat, który go zainteresuje.

Dorota Kaszuba i Michał Warda - White Smoke Studio

Dorota Kaszuba i Michał Warda to zespół marzeń w pracy i w życiu. Potrafią zatrzymać w czasie momenty, które każde wydarzenie czynią wyjątkowym. Zdobyli doświadczenie jako fotografowie prasowi, co szczególnie ich uwrażliwiło na dwie cechy rzeczywistości: najlepsze momenty są zawsze niepowtarzalne i muszą być uchwycone w danej chwili oraz że nie ma momentów bez znaczenia Ich zdjęcia zdobyły kilkadziesiąt nagród i wyróżnień w międzynarodowych konkursach organizowanych przez stowarzyszenie ISPWP i WPJA.  Konkurowali z setkami najlepszych fotografów ślubnych na świecie a mimo to, dwa razy z rzędu włoski luksusowy magazyn ślubny wybrał WhiteSmoke Studio jednym z najlepszych na świecie: JUST MARRIED 2009 and JUST MARRIED 2010  Od 2012 prowadzą autorskie warsztaty fotograficzne, na których goszczą fotografów z całej Europy.

Strona prowadzącego: https://whitesmokestudio.pl

Temat:

Wiktor Obrok

Założyciel Niezależnej Szkoły Filmowej OFFmaster, filmowiec, fotograf. W branży pracuje od 15 lat. Prowadzi własne studio filmowe, realizuje filmy reklamowe, krótkometrażowe i eventowe. Wykładowca przedmiotu "Spoty i Filmy Reklamowe" na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II. Uczestniczył w realizacji wielu produkcji filmowych jako reżyser, autor zdjęć i montażysta. Współpracuje z Grupą Filmową Darwin i Plenerami Film Spring Open. Prowadzi kanał na YT OFFmaster ONline. Od 2014 roku prowadzi szkolenia dla filmowców profesjonalnych.

Strona prowadzącego: https://www.facebook.com/OFFmasterNSF

Tomasz Markowski

Fotograf Sportowy od ponad 20 lat. Od 1999 roku związany z "Przeglądem Sportowym"- największym dziennikiem sportowym w Polsce. Relacjonował największe wydarzenia sportowe na całym świecie - m.in: Igrzyska Olimpijskie, finały Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, dziesiątki zawodów pucharowych w skokach i biegach narciarskich, Turnieje Czterech Skoczni, a od 10 lat fotografuje wyścig kolarski Tour de Pologne.

Strona prowadzącego: www.instagram.com/markowskifoto/

Temat:

Krystian Bielatowicz

Light Keeper. Specjalizuje się w produkcjach filmowych, mających dokumentalny charakter z artystyczną dbałością o kadry. Kreator obrazu, który w każdych warunkach znajdzie sposób na to, aby powstało coś znakomitego. Od dwóch dekad związany z rynkiem fotograficznym. Współtworzył portal SzerokiKadr.pl, gdzie zrealizował ponad 200 produkcji filmowych, w tym największe w sieci polskiej archiwum wywiadów z najlepszymi fotografami. Od kilku lat tworzy dla znanych firm dokumenty reklamowe, w których opowiada prawdziwe historie bohaterów. Realizuje spoty, klipy, filmy wizerunkowe. Krystian jest fotografem portretowym i dokumentalistą. Swoje projekty dotyczące szamanizmu w Peru i Meksyku publikował w National Geographic. Od ponad 12 lat zajmuje się edukacją w filmie i fotografii. Do swoich zleceń przybiera rolę reżysera, operatora filmowego, fotografa, pilota drona czy montażysty. Z wykształcenia jest archeologiem. Tata czwórki dzieci, mąż.

Strona prowadzącego: www.bielatowicz.com

Temat:

Łukasz Bożycki

Łukasz Bożycki (ur. 1985) - fotograf, doktorant Polskiej Akademii Nauk, dziennikarz. Prezes zarządu VII kadencji Związku Polskich Fotografów Przyrody Okręgu Mazowieckiego. Dwukrotnie uhonorowany tytułem Fotografa Roku OM ZPFP, dwukrotny laureat międzynarodowego konkursu fotograficznego organizowanego przez BBC Worldwide i Muzeum Historii Naturalnej w Londynie. W 2015 roku finalista Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic Polska. W 2017 roku zwycięzca w kategorii ptaki w konkursie Asferico.

Strona prowadzącego: www.bozycki.com

Mateusz Gugałka

Producent video z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Otrzymał trzy nominacje do nagrody Emmy oraz zdobył jedną, jako operator pracujący przy dokumencie: "The OKC Bombing: 25 Years Of Heartbreak & Hope". Posiada wieloletnie doświadczenie na planach filmowych na całym świecie. Przez ponad 6 lat pracował w USA, gdzie pomagał stworzyć serial Netflixa Tiger King. W międzyczasie pracował również dla stacji NBC w Oklahomie, gdzie produkował reklamy i treści promocyjne oraz filmy dokumentalne. Po powrocie do ojczyzny wydał książkę o swoich doświadczeniach związanych z pracą u Króla Tygrysów.

Strona prowadzącego: https://www.cowboystudios.pl

Temat:

Adam Trzcionka

Fotograf okolicznościowy, który od 15 lat fotografuje ludzi w ważnych dla nich i dla siebie chwilach. Fotografowanie opisuje jako szaradę intelektualno-gimnastyczną, a sama fotografia to jego życie, żywioł i nieuleczalna choroba. Z kolei sprzęt fotograficzny to jego pasja. 
Tym sposobem wszystko kręci się wokół zdjęć. I lepiej być nie może. Swoim bogatym doświadczeniem dzieli się z chętnymi na popularnych i cenionych warsztatach z fotografii ślubnej.

Strona prowadzącego: https://adamtrzcionka.pl

Temat:

Michał Kula

Prowadzi blog i kanał fotograficzny na YT o nazwie FOTOBŁYSK. Praktyk ze świata Internetu obeznany w tematyce związanej z tworzeniem kanału YouTube, prowadzenia social mediów i wartościowych, wciągających treści. Mówi jak robić lepsze zdjęcia, kręcić vlogi, oraz jak tworzyć inne internetowe treści, które zyskają popularność. Dzieli się również wiedzą i doświadczeniem w wykonywaniu kreatywnych sesji zdjęciowych oraz doboru odpowiedniego sprzętu fotograficznego.

Strona prowadzącego: www.youtube.com/channel/UC-2Lq6e8qBzA1Ji2IsEqO1A

Temat:

Marek Arcimowicz

Podróżnik, alpinista, instruktor narciarstwa. Z wykształcenia architekt, z pasji fotograf do zadań specjalnych. Od dwóch dekad związany z National Geographic Polska. Przy jego wsparciu powstaje program Martyny Wojciechowskiej "Kobieta na Krańcu Świata". Nie ma strefy klimatycznej, której by nie uwiecznił na zdjęciach. Wielokrotny juror konkursów fotograficznych.

Strona prowadzącego: www.arcimowicz.com

Temat:

Igor Podgórski

Produkuje przeznaczone do Internetu filmy reklamowe dla firm. Od lat tworzy i prowadzi kursy online dla osób, które filmują aparatami i uczy robić lepsze filmy. Prowadzi też warsztaty i konsultacje online z obszaru filmowania i realizacji transmisji live w Internecie. Wierzy w to, że im więcej poprawnie wyprodukowanych i ładnych filmów w Internecie, tym lepsza kondycja rynku – niezależnie od tego czy produkujesz filmy na zlecenie, czy na własne potrzeby.

Strona prowadzącego: www.igorpodgorski.pl

Temat:

Jakub Kaźmierczyk

Fotograf, bloger i redaktor. Na co dzień realizuje liczne sesje zdjęciowe - nie straszne mu kulinaria, wnętrza czy zdjęcia biznesowe. Jest autorem licznych poradników o fotografii, jak również jednej z największych w Polsce baz wideoporadników o postprodukcji zdjęć. Po pracy spełnia się w sesjach portretowych, kocha podróżować. Twierdzi, że fotografia to najlepsze, czym mógł się zająć - w końcu łączy w niej pasję z pracą.

Strona prowadzącego: http://jakubkazmierczyk.pl/www/

Temat:

Krakowska Szkoła Filmowa

Krakowska Szkoła Filmowa im. Wojciecha Jerzego Hasa jest dwuletnią szkołą kształcącą młodych twórców na kierunku Filmowym o specjalizacji operatorsko-montażowej i reżysersko-scenopisarskiej, kierunku Scenariopisarskim a także rocznym kierunku Fotograficznym. Nauka prowadzona jest w oparciu o autorskie programy nauczania opracowane przez czynnych zawodowo profesjonalistów od lat obecnych na rynku. Duży nacisk kładziemy na biegłość warsztatową – warunek świadomej, nieskrępowanej twórczości, przy równoczesnym rozwijaniu indywidualnego stylu każdego słuchacza. W wakacje i ferie prowadzimy warsztaty filmowe dla dzieci i młodzieży, których efekty możemy oglądać na dużym ekranie podczas organizowanego przez nas Przeglądu Filmów Młodzieżowych i Dziecięcych KSF YOUTH CAMERA. Realizujemy etiudy i filmy studentów, spoty reklamowe, notacje i kampanie społeczne, prowadzimy specjalistyczne kursy filmowe i fotograficzne,a także wspieramy różnorodne projekty artystyczne.

Łukasz Skwiot

Doświadczony fotograf sportowy z ponad 10-letnim doświadczeniem. Jeden z 5 Polaków, którzy zostali oficjalnymi ambasadorami Canon Europe. Specjalizuje się w fotografowaniu piłki nożnej, futbolu amerykańskiego oraz wykonywaniu sesji sportowych. Swoje doświadczenie zbierał podczas pracy na największych turniejach sportowych świata, takich jak piłkarskie Mistrzostwa Świata, Europy czy ponad 100 meczach Ligi Mistrzów. Wielokrotne tworzył sesje z Robertem Lewandowskim dla Tygodnika „Piłka Nożna”.

Strona prowadzącego: https://skwiot.pl

Temat:

Daniel Kesler

Specjalista do spraw produktu, szkoleniowiec i przedstawiciel jednego z największych dystrybutorów sprzętu muzycznego w Europie - Sound Service. Prowadzi treningi z zakresu wiedzy i zastosowania rejestratorów marki Zoom dla sklepów z branży instrumentów muzycznych oraz foto-video w Polsce. Reprezentuje topowe marki sprzętu muzycznego takie jak: ESP Guitars, Blackstar Amps czy Eventide. Prywatnie gitarzysta w zespołach muzycznych i organizator eventów dla muzyków (warszataty, targi, festiwale)

Temat:

Gosia Jurasz

Gosia Jurasz to fotografka portretowa. Gdy 15 lat temu kupowała pierwszy aparat, planowała robić zdjęcia jedynie swoim dzieciom. Dziś wypracowała swój rozpoznawalny styl z efektem fotomalarstwa, osiągany doborem odpowiedniego obiektywu, miejsca i stylizacji oraz obróbką graficzną. Głównym tematem prac jest portret typu zbliżenie, charakterystycznie stylizowanych dzieci, oddający klimat dawnych lat.

Strona prowadzącego: https://35photo.pro/gosiajurasz

Temat:

Andrzej Rajkowski

Absolwent PWSFTViT w Łodzi na Wydziale Organizacji Sztuki Filmowej. Stypendysta fińskiej szkoły Vaasa University of Applied Sciences a także kursów London Film Academy. Realizator wizji, autor zdjęć do filmów dokumentalnych, teledysków, reklam i reportaży. Reżyseruje własne formy dokumentalne. Z kamerą i marką Sony związany zawodowo od 16 lat. Pierwsze doświadczenia zdobywał pracując na analogowych systemach Betacam, cyfrowych DVCAM, Digital Betacam, XDCAM SD/HD, aż po współczesne, takie jak Sony F55, FS7, Venice i Alpha. Od 5 lat prowadzi szkolenia medialne dla osób występujących publicznie przed kamerą a także warsztaty z podstaw pracy z kamerą.

Strona prowadzącego: www.instagram.com/osiem_dwa/

Temat:

Jakub Witos

Jest fotografem krajobrazowym, ale specjalizuje się także w zdjęciach sportowych, produktowych i okolicznościowych. Ogromną radość sprawia mu przebywanie w górach i jest bardzo szczęśliwy, że jest to część jego pracy. Zawsze stara się uchwycić w kadrze niesamowity spektakl który tworzy matka natura. Ponad dwa lata temu postawił wszystko na jedną kartę, rzucił pracę by zajmować się tylko tym co kocha, bo w tym tkwi sens jego życia.

Strona prowadzącego: www.szerokikadr.pl/fotograf-miesiaca/kuba-witos

Temat:

Magdalena Wasiczek

Swoje zainteresowania artystyczne realizuje w obszarze fotografii przyrodniczej oraz makrofotografii, tworząc oryginalne obrazy świata przyrody. Wypracowała sobie w tej dziedzinie własny, poetycki styl, który określa mianem „malarstwo bokehowe”. Artystka ukazuje przyrodę w odrealniony, baśniowy sposób, dzięki czemu fotografie mają niezwykły, oniryczny charakter. Stała się postacią opiniotwórczą, kształtującą nowe trendy w fotografii makro. Jest laureatką wielu wyróżnień i nagród w konkursach fotograficznych w Polsce i za granicą, w tym w konkursach pod patronatem międzynarodowych organizacji fotograficznych FIAP i PSA.

Strona prowadzącego: www.magdawasiczek.pl

Temat:

Filip Kowalkowski

Specjalizuje się w fotografii: portretowej, reklamowej i kulinarnej. Stara się zdjęciami  opowiedzieć historię, zbudować wizerunek, czy przedstawić produkt. Oprócz realizacji zdjęć dla klientów, dzieli się wiedzą prowadząc szkolenia i wykładając na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz gościnnie w Akademii Fotografii w Warszawie. Przez kilka lat współpracował z Polska Press Grupa, a zdjęcia wykorzystywane były m.in. w gazetach oraz tygodnikach takich jak np. Tygodnik Powszechny, Wprost czy Polityka.

Strona prowadzącego: https://filipkowalkowski.com

Temat:

Maciej Suwałowski

Niegdyś projektant oświetlenia i pracownik korporacji, a dziś fotograf ślubny realizujący zlecenia jak to sam określa "w całej naszej galaktyce". Kilkukrotnie nagradzany na scenie międzynarodowej, jego prace regularnie publikowane są na portalach oraz w magazynach branżowych na całym świecie

Strona prowadzącego: www.magicweddingphotographer.com

Temat:

Dawid Mazur

Doświadczony i ceniony fotograf ślubny. Na swoich zdjęciach stara się zatrzymać najszczęśliwsze momenty zakochanych. Fotografia nauczyła go otwartości. Uwielbia fotografować ludzi, jak i z nimi rozmawiać. Jest ciągłym obserwatorem, odkrywcą, który podczas każdego zlecenia stawiany jest w innych realiach. Swoim doświadczeniem chętnie dzieli się z innymi na warsztatach z fotografii ślubnej.

Strona prowadzącego: https://dawidmazur.pl

Temat:

Adam Wawrzyniak

Rozpoznawalny głównie jako fotograf dziecięcy, chętnie zajmuje się także fotografią krajobrazu, makro czy fotomontażem. Laureat wielu nagród i wyróżnień, nieustannie rozwija swoje umiejętności. Jest fotografem-samoukiem, dzielącym swój czas pomiędzy rodzinę a fotografowanie i postprodukcję. Po wielu latach intensywnego doskonalenia warsztatu zajął się także prowadzeniem autorskich warsztatów w plenerze, cieszących się dużą popularnością i uznaniem. Uczestnicy warsztatów uczą się podejścia do fotografii dziecięcej oraz obróbki wykonanych zdjęć.

Strona prowadzącego: https://fotoadamix.com

Temat:

Łukasz Piecyk

Z branżą fotograficzną związany od 8 lat. Były dziennikarz radiowy i prasowy. Profesjonalnie zajmuje sie fotografią wizerunkową, eventową oraz dronową. Prowadzi popularny kanał na YouTube "Piec od kuchni", gdzie dzieli się wiedzą na temat fotografii i obróbki zdjęć.

Strona prowadzącego: https://lukaszpiecyk.pl

Temat:

Ireneusz Walędzik

Gdyby miał porównać makrofotografię do prawdziwej miłości to jest dla niego niczym „Druga połówka” bez której nie wyobrażam sobie życia. Chce pokazać światu niesamowite detale często niewidzialne gołym okiem. Publikował zdjęcia w „Digital Camera World, „National Geographic”, „Digital Photographer”, „Photo Plus”. Jest autorem kilku wystaw oraz laureatem konkursów organizowanych przez National Geographic Polska, Sony World Photography Awards, Digital Photographer of the Year Awards.

Strona prowadzącego: https://my.olympus-consumer.com/members/ireneuszirasswaledzik

Temat:

Maja Kutyła-Kupidura

Z fotografią związana od dzieciństwa. Pasję do robienia zdjęć przekazali jej rodzice, wykładowcy fotografii. Odkąd urodził się jej synek, intensywnie oddała się fotografii dziecięcej, która spotkała się z dużym uznaniem w oczach odbiorców. Obecnie Maja zajmuje się portretem, fotografią sensualną oraz fine-art. Posiada własne studio, w którym tworzy wyjątkowe sesje oraz prowadzi szkolenia.

Strona prowadzącego: https://majakupidurafotografia.pl

Temat:

Marzena Kolarz

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, w 2020 obroniła doktorat na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, otrzymując tytuł doktora sztuk. Od kilkunastu lat nauczyciel i wykładowca fotografii. Obecnie asystentka w Instytucie Sztuki Mediów Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz wykładowca w Krakowskich Szkołach Artystycznych. Zajmuje się głównie fotografią – niemal każdą dziedziną, bada jej zakres i możliwości. Szczególnie zainteresowana jest eksperymentem, fotografią kreacyjną, technikami historycznymi, fotografią otworkową, fotografią mody.

Temat:

Małgorzata Pióro

Artysta fotografik, pedagog, socjolog, arteterapeuta, wykładowca, certyfikowany trener i trener doświadczania, facylitator i podróżniczka. Posiada około 1000 godzin doświadczenia w zakresie szkolenia dorosłych. Prowadzi autorskie warsztaty Sztuka Patrzenia w Londynie, Dublinie i Lwowie. W Krakowie współprowadziła warsztaty fotograficzne Przygoda z Fotografią. Prowadzi szkolenia i warsztaty w korporacjach, a także zajęcia indywidualne z autorskiego FOTOcoachingu Metafora Głębi, który wykłada na studiach podyplomowych na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi. Realizuje zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych w ramach projektów unijnych. Wykłada fotografie, prowadzi plenery fotograficzne i pracownie dyplomową w Krakowskiej Szkole Filmowej im. W. Hasa. Jest zwyciężczynią konkursu Travel Photographer of The Year 2011 w kategorii „Egzotyka – Portfolio”. W wrześniu 2015 r. została inspirującym fotografem Szerokiego kadru. Prowadzi fotowyprawy w różne zakątki świata m.in do Gruzji, Azerbejdżanu i Indii.

Strona prowadzącego: http://www.fotopioro.pl/

Temat:

Paweł Karpiński

Filmowiec, edytor obrazu i dźwięku, twórca wydarzeń LIVE, działający od ponad 30 lat w branży foto-video. Założyciel i wykładowca w instytucji szkoleniowej ABC Filmowania, która od 10 lat z powodzeniem uczy sztuki filmowej i montażu video. Oficjalny Ambasador marki Hollyland Technology oraz współpracownik marki FeelWorld w Polsce.

Aleksandra Szmigiel

Rocznik 1988, mieszka w Warszawie. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego (Filologia Polska) oraz Uniwersytetu Warszawskiego (Dziennikarstwo, fotografia prasowa). Wielokrotnie nagradzana fotoreporterka, (m.in. I miejsce Grand Press Photo), specjalizująca się w fotografii sportowej, współpracuje z renomowaną agencją fotograficzną Reuters. Wielokrotnie akredytowana na najważniejsze imprezy lekkoatletyczne takie jak Igrzyska Olimpijskie, Mistrzostwa Świata, Europy, mityngi Diamentowej Ligi. Ambasador Sony Europe. W fotografii sportowej lubi wyszukiwać chwilę, szczegół, historie, których inni nie zauważyli, aby właśnie na nich skupić uwagę odbiorców, a także opowiedzieć sportowcom coś nowego o nich samych. Zwraca uwagę na rzeczy nieoczywiste, niedostrzeżone gołym okiem.

Strona prowadzącego: https://runningcreativ.es

Temat:

Arkadiusz Gola

Absolwent, aktualnie pedagog Instytutu Twórczej Fotografii Uniwersytetu Śląskiego w Opawie (Czechy). Zajmuje się fotografią dokumentalną głównie rejestrując zmiany zachodzące w społeczeństwie na Górnym Śląsku po 1989 roku. Szczególnie interesują go miejsca związane z przemysłem ciężkim, który pod koniec XX wieku w Polsce znacznie się skurczył. Jako fotoreporter prasowy pracuje od 1991 roku. Od 24 lat w redakcji „Dziennika Zachodniego” w Katowicach. Zdobył nagrody w konkursach, m.in. Polskiej Fotografii Prasowej, BZ WBK Pressfoto, Newsreportaż. Pierwsze miejsce w konkursie fotograficznym firmy „Bayer” Ekologia w obiektywie 2003, nagrody w konkursie Śląskiej Fotografii Prasowej, Grand Press Photo. Dziennikarz roku Dziennika Zachodniego 2003. W 2010 roku otrzymał nagrodę Prezydenta Miasta Zabrze w Dziedzinie Kultury. Stypendysta Marszałka Województwa Śląskiego w dziedzinie kultury. W 2017 roku odznaczony odznaką honorową "Zasłużony dla Kultury Polskiej" Jego zdjęcia znajdują się w zbiorach Muzeum Śląskiego, Muzeum Historii Katowic, Muzeum Miejskiego w Zabrzu, Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu, Muzeum Miejskiego w Zabrzu, Muzeum Historii Fotografii w Krakowie, Muzeum Umeni w Ołomuńcu. Jest członkiem ZPAF-u (Związku Polskich Artystów Fotografików). Ambasador Fujifilm. Autor książki „Poziom na dwa łamy. Śląska fotografia prasowa w „Trybunie Robotniczej" i „Dzienniku Zachodnim". 1960-1989" oraz albumów „Ludzie z węgla”, „Nie muszę wracać…”, „Stany graniczne”, „Ogrodowa 1", "Nieznany dworzec", "Królestwo niebieskie", "Drogi". Wystawy w kraju i za granicą (Czechy, Francja, Niemcy, Belgia, Słowacja). Mieszka w Zabrzu.

Strona prowadzącego: http://www.arekgola.com

Temat:

Tomasz Gładys

Rocznik 77, urodzony w Łodzi. Z wykształcenia informatyk, z zamiłowania fotograf, podróżnik, lotnik. Od 15 lat zawodowo związany z firmą Nikon, w której zajmuje się zarządzaniem produktami profesjonalnymi. Ciekawy świata, miejsc i ludzi wraz z ich emocjami, próbuje za każdym razem dostrzec coś nowego, niepowtarzalnego i zatrzymać to w kadrze.

Strona prowadzącego: https://tomaszgladys.com

Temat:

Frank - Blackmagic DaVinci Resolve Training Partner

Kolektyw dedykowany edukacji i popularyzacji zagadnień z dziedziny postprodukcji filmowej. Działając od 2015 roku cyklicznie organizuje warsztaty, webinary i spotkania, oferuje wiedzę i zaangażowanie połączone z kreatywnym podejściem do edukacji. Od 2017 roku Frank. jest również certyfikowanym partnerem firmy Blackmagic Design w Polsce. Spotkanie poprowadzi: Maciej Gryzełko oraz Szymon Antoni Jędrys – wykładowcy od wielu lat związani z branżą filmową, prowadzący szkolenia trenerzy DaVinci Resolve, (bit.ly/DaVinciResolve17) oraz administratorzy grupy DaVinci Resolve 17 Polska (https://www.facebook.com/groups/DVRpl)."

Temat:

Tomasz Przychodzień- Light Guides

Light Guides to kolektyw fotograficzny skupiony na fotografii pejzażu w skład którego wchodzą Tomasz Przychodzień, Piotr Lisowski, Michał Ostrowski i Oktawian Kycia. Działając od 2017 roku organizujemy warsztaty i wyprawy fotograficzne w Polsce i na świecie, a także webinary i szkolenia online. Jako jedyni organizujemy foto wyprawy w rejon Karakorum gdzie co roku fotografujemy najbardziej niesamowite góry świata. Naszym kursantom przybliżamy tajniki fotografii krajobrazów górskich pomagając odnaleźć własny styl fotografowania.

Strona prowadzącego: https://light-guides.pl