Billinghama nie sposób pomylić z żadną inna torbą.

Dla niektórych to lata tradycji, nostalgia czy po prostu przedmiot pożądania. Jednak torby Billingham to znacznie więcej. To perfekcyjna ochrona sprzętu, wysoki komfort, czy - jak mawiają Anglicy - peace of mind, po prostu spokój duszy.

Swój wyjątkowy charakter, torby Billingham zawdzięczają bezkompromisowemu podejściu firmy zarówno do projektowania jak i wykonania, temu jak wielka waga przykładana jest do jakości i detali. Warto wiedzieć, że spośród ponad stu oryginalnych komponentów użytych do produkcji toreb, zdecydowana większość produkowana jest wyłącznie dla Billinghama.

Zaczęło się to w 1973 roku w Anglii. To długa historia, jednak firma nigdy nie zatrzymała się na drodze innowacji by tworzyć najlepsze torby i plecaki fotograficzne.

Ponieważ w ofercie firmy Foto Plus nie mogło zabraknąć produktów tak znamienitej marki, zostaliśmy autoryzowanym partnerem Billighama w Polsce. Chcemy zaprezentować Państwu szeroki wybór legendarnych już, ale wciąż modyfikowanych toreb tej angielskiej marki.

 

Opiekun marki Billingham:
Leszek Dyrda
tel.: 669 860 467
e-mail: Leszek@FotoPlus.pl

Na stronie:
Kolejność:
Produktów: 14

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.