Obiektyw Voigtlander APO Lanthar 50 mm f/2,0 Sony E


voigtlander
  cena 4599 zł
  DARMOWA DOSTAWA
  eRaty 12 x 411 zł


  kontakt z opiekunem produktu
  zapytaj o produkt lub cenę

  Wyrafinowany obiektyw stałoogniskowy o normalnej długości, APO-LANTHAR 50 mm f / 2 Aspherical firmy Voigtlander z mocowaniem Sony E. 

  Nowy obiektyw należy do serii APO-LANTHAR wyrafinowanych optycznie soczewek apochromatycznych. Seria anomalnych częściowych dyspersji i elementów asferycznych pomaga tłumić praktycznie wszystkie aberracje, zapewniając szczególnie wysoką ostrość i dokładność kolorów, a system elementów pływających utrzymuje stałą wydajność w całym zakresie ogniskowania.

  Zastosowano projekt ręcznego ustawiania ostrości wraz z wysoce precyzyjną helikoidą, aby uzyskać lepszą kontrolę ostrości, a system selektywnej kontroli przysłony pozwala na kliknięcie pierścienia ręcznej przysłony w celu płynnej i cichej regulacji ekspozycji w celu dostosowania do zastosowań filmowych. Dodatkowo 12-listkowa membrana przyczynia się do przyjemnej jakości bokeh.


  Dzięki pięciu elementom o częściowej dyspersji ten obiektyw ma apochromatyczne oznaczenie ze względu na jego zdolność do praktycznie eliminacji prążków kolorów i aberracji chromatycznych w celu uzyskania większej przejrzystości i wierności kolorów.


  Dwa elementy asferyczne są umieszczone z przodu i z tyłu 10 elementów, konstrukcja ośmiu grup, i pomagają ograniczyć aberracje i zniekształcenia sferyczne w celu poprawy ostrości i dokładnego renderowania.


  System elementów pływających utrzymuje niezmiennie wysoką jakość obrazu w całym zakresie ostrości, od 1,5 'do nieskończoności.


  Ręczne ustawianie ostrości uzupełnia metalowy helikoid o wysokiej dokładności, który zapewnia idealny moment obrotowy do precyzyjnego sterowania.


  12-listkowa przysłona przyczynia się do przyjemnej, nieostrej jakości podczas pracy z technikami małej głębi ostrości.


  System selektywnej kontroli przysłony wytwarza bezstopniowy, pozbawiony kliknięć pierścień przysłony, który zapewnia cichą i płynną regulację ekspozycji, która jest odpowiednia do zastosowań wideo. Pierścień przysłony można również skonfigurować w taki sposób, aby wykorzystywał tradycyjne kliknięcia 1/3 stopnia, aby uzyskać bardziej intuicyjną kontrolę dotykową nad ustawieniami ekspozycji.


  Kontakty przesyłają wszystkie dane Exif między aparatem a obiektywem, aby umożliwić pełne wykorzystanie funkcji aparatu, w tym powiększenia ostrości, stabilizacji obrazu i korekcji obiektywu.

   

  Pięcć elementów o częściowej dyspersji
  Obiektyw ma apochromatyczne oznaczenie ze względu na jego zdolność do praktycznie eliminacji prążków kolorów i aberracji chromatycznych.
  Dwa elementy asferyczne są umieszczone z przodu i z tyłu
  10 elementów w 8 grupach
  System elementów pływających utrzymuje niezmiennie wysoką jakość obrazu w całym zakresie ostrości, od 1,5 'do nieskończoności.
  Ręczne ustawianie ostrości uzupełnia metalowy helikoid o wysokiej dokładności, który zapewnia idealny moment obrotowy do precyzyjnego sterowania.
  12-listkowa przysłona przyczynia się do przyjemnej, nieostrej jakości podczas pracy z technikami małej głębi ostrości.
  System selektywnej kontroli przysłony wytwarza bezstopniowy, pozbawiony kliknięć pierścień przysłony, który zapewnia cichą i płynną regulację ekspozycji, która jest odpowiednia do zastosowań wideo.
  Pierścień przysłony można również skonfigurować w taki sposób, aby wykorzystywał tradycyjne kliknięcia 1/3 stopnia, aby uzyskać bardziej intuicyjną kontrolę dotykową nad ustawieniami ekspozycji.

  Ogniskowa
  50mm 
  Minimalna wartość przysłony
  f/2 
  Maksymalna wartość przysłony
  f/16 
  Rodzaj mocowania
  Sony FE 
  Kompatybilność z matrycą
  Pełna klatka 
  Kąt widzenia
  46.5° 
  Minimalna odległość ostrzenia
  45 cm 
  Skala odwzorowania
  1:6.46 
  Konstrukcja optyczna
  10 elementów w 8 grupach 
  Liczba listków przysłony
  12
   
  Ustawianie ostrości
  Manualnie 
  Stabilizacja
  Brak 
  Średnica filtra
  49mm 
  Inne funkcjonalności
  Obiektyw przekazuje informacje o odległości, co ma wspomóc działanie stabilizacji korpusu. 
  Osłona przeciwsłoneczna
   
  Wymiary
  62.6 x 61.3 mm 
  Waga
  364 g 
  • Voigtlander APO Lanthar 50 mm f/2,0 Sony E
  • Pięcć elementów o częściowej dyspersji
  • Obiektyw ma apochromatyczne oznaczenie ze względu na jego zdolność do praktycznie eliminacji prążków kolorów i aberracji chromatycznych.
  • Dwa elementy asferyczne są umieszczone z przodu i z tyłu
  • 10 elementów w 8 grupach
  • System elementów pływających utrzymuje niezmiennie wysoką jakość obrazu w całym zakresie ostrości, od 1,5 'do nieskończoności.
  • Ręczne ustawianie ostrości uzupełnia metalowy helikoid o wysokiej dokładności, który zapewnia idealny moment obrotowy do precyzyjnego sterowania.
  • 12-listkowa przysłona przyczynia się do przyjemnej, nieostrej jakości podczas pracy z technikami małej głębi ostrości.
  • System selektywnej kontroli przysłony wytwarza bezstopniowy, pozbawiony kliknięć pierścień przysłony, który zapewnia cichą i płynną regulację ekspozycji, która jest odpowiednia do zastosowań wideo.
  • Pierścień przysłony można również skonfigurować w taki sposób, aby wykorzystywał tradycyjne kliknięcia 1/3 stopnia, aby uzyskać bardziej intuicyjną kontrolę dotykową nad ustawieniami ekspozycji.

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?

  przez Maks 5 czerwca 2020 o 22:54

  doradca Foto-Plus

  Tak

  przez Tomek Mikołajewicz 17 czerwca 2020 o 09:53