Na stronie Kolejność Produktów: 22

Adobe Photoshop Elements 15

Oprogramowanie Adobe Photoshop Elements 15 automatyzuje porządkowanie i edytowanie materiałów, dzięki czemu możesz swobodnie tworzyć i udostępniać atrakcyjne fotografie. Najnowsza wersja wprowadza między innymi obsługę dotykowego ekranu, narzędzia do obróbki wielu zdjęć, ulepszone wyszukiwanie oraz możliwość edycji rysów twarzy. Dodano także nowe narzędzia do zabawy z tekstem, indywidualne ramki, oraz filtry, które umożliwiają szybką obróbkę z dostosowaniem szczegółów.

cena 365 zł
eRaty 12 x 33 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Adobe Photoshop Lightroom 6

Adobe® Photoshop® Lightroom® 6 jest podstawowym środowiskiem obsługi fotografii, które pozwoli uzyskać idealne zdjęcia na każdym etapie pracy — od wykonania ujęcia do obróbki końcowej. Nowa edycja tego programu została wzbogacona o nowe funkcje i usprawnienia, dzięki którym praca będzie szybsza i ciekawsza.
Funkcjonalność zgodna z wersją pudełkową!

cena 545 zł
eRaty 12 x 49 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Nikon Capture NX 2

Nikon Capture NX™ 2 to program służący do edycji obrazów. Prosty w obsłudze, posiada całe mnóstwo użytecznych narzędzi i cztery przestrzenie pracy dające się w pełni dopasowywać do potrzeb fotografa. Współpracuje z plikami typu JPEG i TIFF dowolnego pochodzenia, a zoptymalizowany jest to obróbki plików NEF (RAW).

wersja pudełkowa
cena 749 zł 699 zł
eRaty 12 x 62 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

EDIUS Pro 8

Nowa odsłona profesjonalnego oprogramowania do edycji nieliniowej EDIUS, przeznaczone jest na potrzeby broadcastu i post-produkcji szczególnie tych nowszych. Dzięki nowym opcjom pozwalającym na wykazanie się kreatywnością i pracy z materiałem w czasie rzeczywistym, oraz nieliniowej edycji materiałów z najpopularniejszych formatów SD oraz HD, a nawet 4K, Edius 8 stał się najbardziej uniwersalnym oprogramowaniem dostępnym na rynku.

cena 2500 zł
eRaty 12 x 223 zł
na zamówienie
szczegóły dostępności

Nikon Camera Control Pro 2

Oprogramowanie Camera Control Pro 2 umożliwia zdalne sterowanie wieloma funkcjami cyfrowych lustrzanek jednoobiektywowych z komputera PC lub Mac. Obsługuje aparaty fotograficzne: D3, seria D2, seria D1, D300, D200, D100, D80, seria D70, D50 i seria D40.

cena 499 zł
eRaty 12 x 45 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

NERO 2014 Platinum PL (wyprzedaż)

NERO 2014 Platinum w polskiej wersji językowej to unikalny pakiet aplikacji multimedialnych do obsługi wszystkich multimediów: zdjęć, plików wideo i muzyki. Program obsługuje najnowocześniejsze multimedialne urządzenia domowe i przenośne, a także zapewnia optymalną współpracę aplikacji w obrębie pakietu, dzięki czemu jest najlepszym rozwiązaniem łączącym wszystkie multimedia i umożliwiającym oglądanie ich w domu lub w podróży.

cena 280 zł 200 zł
eRaty 12 x 18 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

X-Rite zestaw i1Basic Pro 2

i1Basic Pro 2 łączy w sobie najwyższej klasy sprzęt oraz oprogramowanie, dostarczając zaawansowaną kontrolę barwy odpowiednią dla najbardziej wymagających. Dzięki i1Basic Pro 2 można łatwo i szybko tworzyć własne profile barwne dla monitorów i projektorów, sprawdzać poprawność ekranowej emulacji druku (softproofing), weryfikować jakość druku z użyciem dostarczonych narzędzi Quality Assurance (QA) lub próbkować kolory dodatkowe z dowolnej powierzchni.

Zapytaj o lepszą cenę! tel. 506 212 501
cena 6490 zł
eRaty 12 x 580 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

X-Rite zestaw i1Photo Pro 2

X-Rite i1Photo Pro 2 oferuje najdokładniejszą kalibrację i profilowanie kolorystyczne od ujęcia, po wydruk. i1Photo Pro 2 łączy w sobie najwyższej klasy sprzęt oraz oprogramowanie, dostarczając zaawansowaną kontrolę barwy odpowiednią dla najbardziej wymagających profesjonalistów z branży foto. Szybkie i łatwe generowanie indywidualnych profili barwnych dla aparatów, monitorów, projektorów oraz urządzeń drukujących RGB (włączając drukarki atramentowe z wkładami CMY), dzięki czemu, przechwytywane, oglądane i drukowane kolory są takie same.

Zapytaj o lepszą cenę! tel. 506 212 501
cena 6990 zł
eRaty 12 x 624 zł
na zamówienie
szczegóły dostępności

X-Rite zestaw i1Publish Pro 2

i1Publish Pro 2 to kompletne i w pełni funkcjonalne rozwiązanie do profilowania ICC dla profesjonalistów, oczekujących największej kontroli koloru w aparacie cyfrowym, monitorach, projektorach, urządzeniach drukujących RGB / CMYK oraz druku wysokonakładowym.

Zapytaj o lepszą cenę! tel. 506 212 501
cena 11900 zł
eRaty 12 x 1,063 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Sony Movie Studio 13 Suite PL (BOX)

Movie Studio 13 Suite łączy cztery znakomite aplikacje Sony, aby stworzyć całkowicie multimedialne środowisko. Stwórz film w znakomitej jakości 4K XAVCS (ultra HD) lub AVCHD™, opracuj oryginalną muzykę i dodaj wielokanałowy dźwięk. Wykorzystaj swoją kreatywność i stwórz liczące się filmy. Zamień pomysły w wysokiej jakości filmy, które możesz przesłać bezpośrednio do serwisów YouTube™ i Facebook™ lub wypalić na płytach DVD lub Blu-ray Disc™!

cena 499 zł
eRaty 12 x 45 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Sony Movie Studio 13 Platinum PL

Movie Studio Platinum oferuje ambitnym, niezależnym filmowcom znakomite i proste rozwiązanie do tworzenia wspaniałych filmów. Importuj, edytuj i eksportuj niemal wszystkie formaty plików, w tym XAVC S 4K (Ultra HD), MP4 i stereoskopowe 3D. Gotowy film możesz przesłać bezpośrednio na Facebook™ lub do YouTube™, na urządzenia mobilne lub wypalić na dysku DVD lub Blu-ray Disc™.

cena 349 zł
eRaty 12 x 31 zł
dostępny do 3 dni
szczegóły dostępności

Sony Movie Studio 13 PL

Movie Studio w podstawowej wersji umożliwia proste tworzenie wspaniałych filmów. Nadaj profesjonalny styl i dodaj filmom energii za pomocą przejść, tytułów i efektów wideo. Z łatwością przesyłaj gotowe filmy do serwisów YouTube™ i Facebook™ bez wychodzenia z aplikacji. Stwórz obraz swojego świata i pokaż go innym.

cena 199 zł
eRaty 12 x 18 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Sony Vegas Pro 13 Suite (Vegas Pro 12 BOX + Vegas Pro 13 Upgrade)

Vegas™ Pro 13 to nowoczesny system edycyjny typu NLE oferujący wszechstronne możliwości tworzenia. Nowe wydanie zawiera liczne udoskonalenia, w tym nowe funkcje edycji, zaawansowane narzędzia archiwizacyjne, zaawansowane pomiary audio i Vegas Pro Connect — mobilną aplikację na urządzenia iPad umożliwiającą zdalną współpracę redakcyjną klientów i członków zespołu. Dzięki znakomitej wydajności i intuicyjnej obsłudze tworzenie własnych wizji artystycznych stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek.

cena 2800 zł 2400 zł
eRaty 12 x 214 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Sony Vegas Pro 13 EN (ESD) + dostępny polski interfejs*

Vegas™ Pro 13 to nowoczesny system edycyjny typu NLE oferujący wszechstronne możliwości tworzenia. Nowe wydanie zawiera liczne udoskonalenia, w tym nowe funkcje edycji, zaawansowane narzędzia archiwizacyjne, zaawansowane pomiary audio i Vegas Pro Connect — mobilną aplikację na urządzenia iPad umożliwiającą zdalną współpracę redakcyjną klientów i członków zespołu. Vegas Pro 13 zawiera niezrównany zestaw narzędzi do tworzenia i dostarczania treści, a także DVD Architect™ Pro 6, Dolby® Digital Professional Encoder i kolekcję wtyczek firm FXHOME, NewBlueFX i iZotope®. Znakomita wydajność i intuicyjna obsługa pozwalają skupić się na edycji, a nie na analizowaniu instrukcji.

cena 2200 zł 1100 zł
eRaty 12 x 98 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Sony Vegas Pro 14 EDIT + dostępny polski interfejs*

VEGAS Pro 14 Edit zapewnia szereg funkcji, które są potrzebne do wykorzystania w Twojej produkcji wideo. Obsługa formatów wysokiej rozdzielczości, kompleksowe wsparcie sprzętowe oraz niezliczone narzędzia czynią go najbardziej intuicyjnym programem NLE na rynku. Nowa wersja oprócz poprawy stabilności i wydajności posiada szeroki wachlarz nowych imponujących funkcji. Dzięki tej kombinacji wydajności i wprowadzonych innowacji wprowadzamy podwaliny do ekscytującej przyszłości dziedziny edycja wideo.

cena 1699 zł
eRaty 12 x 152 zł
dostępny do 3 dni
szczegóły dostępności

Sony Vegas Pro 14 + dostępny polski interfejs*

VEGAS Pro 14 to Twój wierny przyjaciel od początku do końca projektu. Edycja profesjonalnego wideo i audio w wysokich rozdzielczościach do 4K. Odkryj na nowo interfejs zoptymalizowany w kierunku stabilizacji obrazu, projektowania dynamicznych tytułów i tworzenia własnych, zindywidualizowanych płyt DVD oraz Blu-ray. Zapoznaj się z nowym typem kreatywnej wolności w VEGAS Pro 14.

cena 2599 zł
eRaty 12 x 232 zł
dostępny do 3 dni
szczegóły dostępności

DxO Viewpoint 2.5 - promocja

Zaawansowane rozwiązanie do precyzyjnej korekty perspektywy i zniekształceń. Działa jako samodzielna aplikacja i wtyczka dla popularnych aplikacji graficznych. DxO Viewpoint 2.5 wyróżnia się czytelnym interfejsem i prostymi narzędziami, dającymi profesjonalne efekty.

cena 305 zł 180 zł
eRaty 12 x 16 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

DxO Filmpack 5 Essential - promocja

Kreatywne oprogramowanie do edycji obrazów, dające klasyczne efekty fotograficzne w świecie cyfrowym. FilmPack 5 Essential daje dostęp do 19 efektów czarno-białych filmów, 17 kolorowych pozytywów, 8 kolorowych negatywów, 12 designerskich presetów, 6 funkcji tonowania oraz 8 filtrów. Wszystkie efekty można dostosować do własnych potrzeb i wymagań, co pozwala na tworzenie naprawdę wyjątkowych obrazów.

cena 305 zł 180 zł
eRaty 12 x 16 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

DxO Filmpack 5 Elite - promocja

Kreatywne oprogramowanie do edycji obrazów, dające klasyczne efekty fotograficzne w świecie cyfrowym. FilmPack 5 Elite daje dostęp do do 38 efektów czarno-białych filmów, 27 kolorowych pozytywów, 17 kolorowych negatywów, 62 efektów tradycyjnego ziarna, 39 designerskich presetów, 6 funkcji tonowania oraz 18 filtrów. Wszystkie efekty można dostosować do własnych potrzeb i wymagań, co pozwala na tworzenie naprawdę wyjątkowych obrazów. Warto też zaznaczyć obsługę plików RAW oraz narzędzia do rozmywania obrazu i narzędzie do regulacji poziomu mikro-kontrastu.

cena 505 zł 370 zł
eRaty 12 x 33 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

DxO Optics Pro 10 Essential - promocja

DxO Optics Pro to zaawansowane oprogramowanie przeznaczone do poprawy jakości zdjęć JPEG i RAW poprzez uwzględnienie nie tylko samych parametrów ekspozycji takich jak czas, przysłona czy ogniskowa, ale także modelu aparatu fotograficznego oraz obiektywu. Najnowsza aktualizacja oprogramowania do edycji obrazu DxO niesie ze sobą wiele ulepszonych funkcji znanych z wersji 9 oraz poprawioną integrację aplikacjami Adobe Lightroom i oprogramowaniem DxO Filmpack oraz Viewpoint.

cena 505 zł 370 zł
eRaty 12 x 33 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

DxO Optics Pro 10 Elite - promocja

DxO Optics Pro to zaawansowana ciemnia elektroniczna przeznaczona do poprawy jakości zdjęć JPEG i RAW poprzez uwzględnienie nie tylko samych parametrów ekspozycji takich jak czas, przysłona czy ogniskowa, ale także modelu aparatu fotograficznego oraz obiektywu. Wersja ELITE niesie ze sobą wiele ulepszonych funkcji znanych z wersji 9 oraz zwiększoną funkcjonalność względem wersji Essential.

cena 860 zł 580 zł
eRaty 12 x 52 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Microsoft Windows 10 Home 64-bit PL OEM

doskonale znany menu Start, pasek zadań i pulpit. Dynamiczne kafelki dostarczają nam bieżące informacje.

cena 450 zł
eRaty 12 x 40 zł
dostępny do 3 dni
szczegóły dostępności

* Kwota do wykorzystania na dodatkowe akcesoria w momencie zakupu produktu promocyjnego. Oferta specjalna dotyczy odbioru osobistego w salonach FOTO PLUS i nie można jej łączyć z innymi promocjami.

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Strefa marek: