Na stronie Kolejność Produktów: 16

Adobe Photoshop Lightroom 6

Adobe® Photoshop® Lightroom® 6 jest podstawowym środowiskiem obsługi fotografii, które pozwoli uzyskać idealne zdjęcia na każdym etapie pracy — od wykonania ujęcia do obróbki końcowej. Nowa edycja tego programu została wzbogacona o nowe funkcje i usprawnienia, dzięki którym praca będzie szybsza i ciekawsza.

[Licencja wieczysta]

cena 515 zł
eRaty 12 x 46 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Nikon Capture NX 2

Nikon Capture NX™ 2 to program służący do edycji obrazów. Prosty w obsłudze, posiada całe mnóstwo użytecznych narzędzi i cztery przestrzenie pracy dające się w pełni dopasowywać do potrzeb fotografa. Współpracuje z plikami typu JPEG i TIFF dowolnego pochodzenia, a zoptymalizowany jest to obróbki plików NEF (RAW).

wersja pudełkowa
cena 799 zł
eRaty 12 x 71 zł
dostępny powyżej 7 dni
szczegóły dostępności

Adobe Premiere Elements 14 PL ESD

Oprogramowanie przeznaczone do edycji oraz organizowania biblioteki nagrań wideo. Obsługuje tablety iPad, odtwarzacze iPod, smartfony, jak również duże telewizory 4K i HD. Pozwala tworzyć materiały w tradycyjnym formacie telewizyjnym (4:3) lub panoramiczne (16.9).
Wersja dla systemów Mac OS i Windows.

cena 135 zł
eRaty 12 x 12 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Nikon Camera Control Pro 2

Oprogramowanie Camera Control Pro 2 umożliwia zdalne sterowanie wieloma funkcjami cyfrowych lustrzanek jednoobiektywowych z komputera PC lub Mac. Obsługuje aparaty fotograficzne: D3, seria D2, seria D1, D300, D200, D100, D80, seria D70, D50 i seria D40.

cena 499 zł
eRaty 12 x 45 zł
dostępny powyżej 7 dni
szczegóły dostępności

X-Rite zestaw i1Basic Pro 2

i1Basic Pro 2 łączy w sobie najwyższej klasy sprzęt oraz oprogramowanie, dostarczając zaawansowaną kontrolę barwy odpowiednią dla najbardziej wymagających. Dzięki i1Basic Pro 2 można łatwo i szybko tworzyć własne profile barwne dla monitorów i projektorów, sprawdzać poprawność ekranowej emulacji druku (softproofing), weryfikować jakość druku z użyciem dostarczonych narzędzi Quality Assurance (QA) lub próbkować kolory dodatkowe z dowolnej powierzchni.

cena 6490 zł
eRaty 12 x 580 zł
na zamówienie
szczegóły dostępności

X-Rite zestaw i1Photo Pro 2

X-Rite i1Photo Pro 2 oferuje najdokładniejszą kalibrację i profilowanie kolorystyczne od ujęcia, po wydruk. i1Photo Pro 2 łączy w sobie najwyższej klasy sprzęt oraz oprogramowanie, dostarczając zaawansowaną kontrolę barwy odpowiednią dla najbardziej wymagających profesjonalistów z branży foto. Szybkie i łatwe generowanie indywidualnych profili barwnych dla aparatów, monitorów, projektorów oraz urządzeń drukujących RGB (włączając drukarki atramentowe z wkładami CMY), dzięki czemu, przechwytywane, oglądane i drukowane kolory są takie same.

Zapytaj o lepszą cenę! tel. 506 212 501
cena 6990 zł
eRaty 12 x 624 zł
dostępny do 7 dni
szczegóły dostępności

X-Rite zestaw i1Publish Pro 2

i1Publish Pro 2 to kompletne i w pełni funkcjonalne rozwiązanie do profilowania ICC dla profesjonalistów, oczekujących największej kontroli koloru w aparacie cyfrowym, monitorach, projektorach, urządzeniach drukujących RGB / CMYK oraz druku wysokonakładowym.

cena 11900 zł 10900 zł
eRaty 12 x 974 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Sony Movie Studio 13 PL

Movie Studio w podstawowej wersji umożliwia proste tworzenie wspaniałych filmów. Nadaj profesjonalny styl i dodaj filmom energii za pomocą przejść, tytułów i efektów wideo. Z łatwością przesyłaj gotowe filmy do serwisów YouTube™ i Facebook™ bez wychodzenia z aplikacji. Stwórz obraz swojego świata i pokaż go innym.

cena 199 zł
eRaty 12 x 18 zł
dostępny do 3 dni
szczegóły dostępności

Sony Vegas Pro 13 Suite (Vegas Pro 12 BOX + Vegas Pro 13 Upgrade)

Vegas™ Pro 13 to nowoczesny system edycyjny typu NLE oferujący wszechstronne możliwości tworzenia. Nowe wydanie zawiera liczne udoskonalenia, w tym nowe funkcje edycji, zaawansowane narzędzia archiwizacyjne, zaawansowane pomiary audio i Vegas Pro Connect — mobilną aplikację na urządzenia iPad umożliwiającą zdalną współpracę redakcyjną klientów i członków zespołu. Dzięki znakomitej wydajności i intuicyjnej obsłudze tworzenie własnych wizji artystycznych stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek.

cena 2400 zł 1600 zł
eRaty 12 x 143 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Sony Vegas Pro 14 EDIT + dostępny polski interfejs*

VEGAS Pro 14 Edit zapewnia szereg funkcji, które są potrzebne do wykorzystania w Twojej produkcji wideo. Obsługa formatów wysokiej rozdzielczości, kompleksowe wsparcie sprzętowe oraz niezliczone narzędzia czynią go najbardziej intuicyjnym programem NLE na rynku. Nowa wersja oprócz poprawy stabilności i wydajności posiada szeroki wachlarz nowych imponujących funkcji. Dzięki tej kombinacji wydajności i wprowadzonych innowacji wprowadzamy podwaliny do ekscytującej przyszłości dziedziny edycja wideo.

cena 1699 zł 849 zł
eRaty 12 x 76 zł
dostępny do 3 dni
szczegóły dostępności

Sony Vegas Pro 14 + dostępny polski interfejs*

VEGAS Pro 14 to Twój wierny przyjaciel od początku do końca projektu. Edycja profesjonalnego wideo i audio w wysokich rozdzielczościach do 4K. Odkryj na nowo interfejs zoptymalizowany w kierunku stabilizacji obrazu, projektowania dynamicznych tytułów i tworzenia własnych, zindywidualizowanych płyt DVD oraz Blu-ray. Zapoznaj się z nowym typem kreatywnej wolności w VEGAS Pro 14.

cena 2599 zł 1299 zł
eRaty 12 x 116 zł
dostępny do 3 dni
szczegóły dostępności

DxO Viewpoint 2.5 - promocja

Zaawansowane rozwiązanie do precyzyjnej korekty perspektywy i zniekształceń. Działa jako samodzielna aplikacja i wtyczka dla popularnych aplikacji graficznych. DxO Viewpoint 2.5 wyróżnia się czytelnym interfejsem i prostymi narzędziami, dającymi profesjonalne efekty.

cena 305 zł 180 zł
eRaty 12 x 16 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

DxO Optics Pro 10 Essential - promocja

DxO Optics Pro to zaawansowane oprogramowanie przeznaczone do poprawy jakości zdjęć JPEG i RAW poprzez uwzględnienie nie tylko samych parametrów ekspozycji takich jak czas, przysłona czy ogniskowa, ale także modelu aparatu fotograficznego oraz obiektywu. Najnowsza aktualizacja oprogramowania do edycji obrazu DxO niesie ze sobą wiele ulepszonych funkcji znanych z wersji 9 oraz poprawioną integrację aplikacjami Adobe Lightroom i oprogramowaniem DxO Filmpack oraz Viewpoint.

cena 505 zł 370 zł
eRaty 12 x 33 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Microsoft Windows 10 Home 64-bit PL OEM

doskonale znany menu Start, pasek zadań i pulpit. Dynamiczne kafelki dostarczają nam bieżące informacje.

cena 450 zł
eRaty 12 x 40 zł
dostępny do 3 dni
szczegóły dostępności

Microsoft Windows 10 Pro OEM ESD

Windows 10 Professional jest produktem przeznaczonym dla osób, które cenią sobie sprawność i innowacyjność. Użytkownicy, którzy zetknęli się z systemem Windows bez problemu odnajdą się w Windows 10, ze względu na powielenie znanych im już funkcji, które w przypadku Windows 10 zostały dodatkowo wzbogacone. Kompatybilność systemu Windows 10 z programami działającymi w Windows 7 lub Windows 8/8.1 sprawia, że użytkownicy nie muszą obawiać się o utratę zapisanych na nim plików i dokumentów.

cena 175 zł
eRaty 12 x 16 zł
dostępny powyżej 7 dni
szczegóły dostępności

Adobe Photoshop Elements 2018

Adobe Photoshop Elements to program zaprojektowany specjalnie z myślą o entuzjastach fotografii, hobbystach i użytkownikach biurowych potrzebujących prostego w obsłudze, a jednocześnie efektywnego narzędzia do obróbki cyfrowych obrazów. Użytkownicy mają dostęp do wielu zaawansowanych funkcji i narzędzi wykorzystywanych przez profesjonalnych grafików, a zaczerpniętych z najlepszego wzorca, jakim jest Photoshop.

cena 335 zł
eRaty 12 x 30 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

* Kwota do wykorzystania na dodatkowe akcesoria w momencie zakupu produktu promocyjnego. Oferta specjalna dotyczy odbioru osobistego w salonach FOTO PLUS i nie można jej łączyć z innymi promocjami.

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Strefa marek: