Produktów: 6

Skaner do zdjęć i dokumentów Plustek ePhoto z300

Plustek ePhoto Z300 to prosty w użyciu i szybki w działaniu skaner, dedykowany do archiwizacji papierowych odbitek, a także różnych dokumentów do formatu A4. Jest przy tym nieszkodliwy dla skanowanego materiału. Dołączone oprogramowanie zapewnia też łatwe udostępnianie w sieci oraz szereg efektów artystycznych i narzędzi do korekcji obrazu. Rozdzielczość: 600 x 600 dpi. Szybkość skanowania: zdjęcie 10x15 cm - ok. 2s, dokument A4 - ok. 5s. Wymiary: ok. 29 x 16 x 16 cm. Waga: ok. 1,5 kg.

940 zł 999 zł
dostępny od ręki

Skaner do książek i dokumentów Plustek OpticBook 3900

Plustek OpticBook 3900 to wysokiej jakości urządzenie przeznaczone jest do skanowania książek, magazynów oraz wszelkiego typu zszytych dokumentów. Plustek OpticBook 3900 jest idealnym rozwiązaniem dla pracowników bibliotek, studentów, nauczycieli, prawników, publicystów a także dla wszystkich użytkowników, którzy chcą przekształcić na format cyfrowy zawartość swoich archiwów.

1230 zł
dostępny od ręki

Skaner do książek i dokumentów Plustek OpticBook 4800

Plustek OpticBook 4800 to wysokiej jakości skaner do książek i dokumentów. Idealny dla wszelkich jednostek, którym zależy na wydajnej archiwizacji i ekologicznym stylu pracy. Specjalna konstrukcja pozwala uzyskać ostre i wyraźne obrazy stron bez niszczenia książek. Dołączone oprogramowanie pomaga w edycji i zarządzaniu obrazami.

2130 zł
dostępny od ręki

Skaner do slajdów i negatywów 35mm Plustek OpticFilm 8100

Wyspecjalizowany skaner wysokiej rozdzielczości (7200 dpi) do archiwizacji slajdów i negatywów w formacie 35mm. Mocne i wydajne źródło światła zapewnia poprawną reprodukcję kolorów. A dzięki dwóm przyciskom szybkiego dostępu można łatwo udostępniać swoje wspomnienia na różnych serwisach i portalach. Małe rozmiary pozwolą zmieścić skaner na każdym biurku. Dołączone wielozadaniowe oprogramowanie pomoże wydobyć głębie z każdego zdjęcia. Zaletą jest także dołączony futerał, służący zarówno do przenoszenia, jak i przechowywania urządzenia.

1335 zł
dostępny od ręki

Skaner do slajdów i negatywów 35mm Plustek OpticFilm 8200i SE

Zaawansowany skaner dedykowany do filmów 35 mm wszędzie tam, gdzie potrzeba wysokiej jakości obrazu i poprawnej kolorystyki. Wysokiej jakości układ optyczny pozwala na rozróżnianie najbardziej subtelnych różnic w kontraście na brzegach. Wbudowany kanał podczerwieni eliminuje z obrazu drobiny kurzu oraz rysy. Skaner obsługiwany jest przez oprogramowanie SilverFast 8 SE Plus, które działa na platformie Windows i Mac OS oraz jest kompatybilne z komputerami 64-bitowymi.

1750 zł 1825 zł
pytaj o dostępność

Skaner do slajdów i negatywów 35mm Plustek OpticFilm 8200i Ai

Profesjonalny skaner dedykowany do filmów 35mm wszędzie tam, gdzie potrzeba wysokiej jakości obrazu. Zaawansowana optyka zapewnia głębię zdjęć oraz dużą rozpiętość tonalną, zwłaszcza w ciemnych partiach obrazu. Wbudowany kanał podczerwieni eliminuje z obrazu drobiny kurzu oraz rysy. Dołączony wzornik kalibracyjny IT8 pomaga uzyskać bardzo dobre odwzorowanie kolorów z dużą ilością szczegółów w zaledwie 2 minuty. Skaner obsługiwany jest przez najwyższą i najbardziej funkcjonalną wersję oprogramowania SilverFast Ai Studio 8.

2300 zł 2350 zł
pytaj o dostępność

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.