Na stronie:
Kolejność:
Produktów: 5

Adobe Photoshop Lightroom 6

Adobe® Photoshop® Lightroom® 6 jest podstawowym środowiskiem obsługi fotografii, które pozwoli uzyskać idealne zdjęcia na każdym etapie pracy — od wykonania ujęcia do obróbki końcowej. Nowa edycja tego programu została wzbogacona o nowe funkcje i usprawnienia, dzięki którym praca będzie szybsza i ciekawsza.

[Licencja wieczysta]

cena 515 zł
eRaty 12 x 46 zł
dostępny od ręki

szczegóły dostępności

Nikon Capture NX 2

Nikon Capture NX™ 2 to program służący do edycji obrazów. Prosty w obsłudze, posiada całe mnóstwo użytecznych narzędzi i cztery przestrzenie pracy dające się w pełni dopasowywać do potrzeb fotografa. Współpracuje z plikami typu JPEG i TIFF dowolnego pochodzenia, a zoptymalizowany jest to obróbki plików NEF (RAW).

  • wersja pudełkowa
cena 799 zł
eRaty 12 x 71 zł
dostępny powyżej 7 dni

szczegóły dostępności

DxO Viewpoint 2.5 - promocja

Zaawansowane rozwiązanie do precyzyjnej korekty perspektywy i zniekształceń. Działa jako samodzielna aplikacja i wtyczka dla popularnych aplikacji graficznych. DxO Viewpoint 2.5 wyróżnia się czytelnym interfejsem i prostymi narzędziami, dającymi profesjonalne efekty.

cena 160 zł 305 zł
eRaty 12 x 14 zł
dostępny od ręki

szczegóły dostępności

DxO Optics Pro 10 Essential - promocja

DxO Optics Pro to zaawansowane oprogramowanie przeznaczone do poprawy jakości zdjęć JPEG i RAW poprzez uwzględnienie nie tylko samych parametrów ekspozycji takich jak czas, przysłona czy ogniskowa, ale także modelu aparatu fotograficznego oraz obiektywu. Najnowsza aktualizacja oprogramowania do edycji obrazu DxO niesie ze sobą wiele ulepszonych funkcji znanych z wersji 9 oraz poprawioną integrację aplikacjami Adobe Lightroom i oprogramowaniem DxO Filmpack oraz Viewpoint.

cena 330 zł 505 zł
eRaty 12 x 29 zł
dostępny od ręki

szczegóły dostępności

Adobe Photoshop Elements 2018

Adobe Photoshop Elements to program zaprojektowany specjalnie z myślą o entuzjastach fotografii, hobbystach i użytkownikach biurowych potrzebujących prostego w obsłudze, a jednocześnie efektywnego narzędzia do obróbki cyfrowych obrazów. Użytkownicy mają dostęp do wielu zaawansowanych funkcji i narzędzi wykorzystywanych przez profesjonalnych grafików, a zaczerpniętych z najlepszego wzorca, jakim jest Photoshop.

cena 335 zł
eRaty 12 x 30 zł
dostępny od ręki

szczegóły dostępności

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Dlaczego warto wybrać Foto - Plus?

strefa marek