Szanowni Klienci 19 stycznia (piątek) sklep w Katowicach będzie otwarty do godziny 17:30. Za niedogodności przepraszamy.
Na stronie Kolejność Produktów: 4

Adobe Photoshop Lightroom 6

Adobe® Photoshop® Lightroom® 6 jest podstawowym środowiskiem obsługi fotografii, które pozwoli uzyskać idealne zdjęcia na każdym etapie pracy — od wykonania ujęcia do obróbki końcowej. Nowa edycja tego programu została wzbogacona o nowe funkcje i usprawnienia, dzięki którym praca będzie szybsza i ciekawsza.

[Licencja wieczysta]

cena 515 zł
Raty 0%! 10 x 52 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Nikon Capture NX 2

Nikon Capture NX™ 2 to program służący do edycji obrazów. Prosty w obsłudze, posiada całe mnóstwo użytecznych narzędzi i cztery przestrzenie pracy dające się w pełni dopasowywać do potrzeb fotografa. Współpracuje z plikami typu JPEG i TIFF dowolnego pochodzenia, a zoptymalizowany jest to obróbki plików NEF (RAW).

wersja pudełkowa
cena 799 zł
Raty 0%! 10 x 80 zł
dostępny powyżej 7 dni
szczegóły dostępności

DxO Viewpoint 2.5 - promocja

Zaawansowane rozwiązanie do precyzyjnej korekty perspektywy i zniekształceń. Działa jako samodzielna aplikacja i wtyczka dla popularnych aplikacji graficznych. DxO Viewpoint 2.5 wyróżnia się czytelnym interfejsem i prostymi narzędziami, dającymi profesjonalne efekty.

cena 305 zł 180 zł
Raty 0%! 10 x 18 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

DxO Optics Pro 10 Essential - promocja

DxO Optics Pro to zaawansowane oprogramowanie przeznaczone do poprawy jakości zdjęć JPEG i RAW poprzez uwzględnienie nie tylko samych parametrów ekspozycji takich jak czas, przysłona czy ogniskowa, ale także modelu aparatu fotograficznego oraz obiektywu. Najnowsza aktualizacja oprogramowania do edycji obrazu DxO niesie ze sobą wiele ulepszonych funkcji znanych z wersji 9 oraz poprawioną integrację aplikacjami Adobe Lightroom i oprogramowaniem DxO Filmpack oraz Viewpoint.

cena 505 zł 370 zł
Raty 0%! 10 x 37 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Strefa marek: