Na stronie Kolejność Produktów: 8

Adobe Photoshop Elements 15

Oprogramowanie Adobe Photoshop Elements 15 automatyzuje porządkowanie i edytowanie materiałów, dzięki czemu możesz swobodnie tworzyć i udostępniać atrakcyjne fotografie. Najnowsza wersja wprowadza między innymi obsługę dotykowego ekranu, narzędzia do obróbki wielu zdjęć, ulepszone wyszukiwanie oraz możliwość edycji rysów twarzy. Dodano także nowe narzędzia do zabawy z tekstem, indywidualne ramki, oraz filtry, które umożliwiają szybką obróbkę z dostosowaniem szczegółów.

cena 350 zł
eRaty 12 x 31 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Adobe Photoshop Lightroom 6

Adobe® Photoshop® Lightroom® 6 jest podstawowym środowiskiem obsługi fotografii, które pozwoli uzyskać idealne zdjęcia na każdym etapie pracy — od wykonania ujęcia do obróbki końcowej. Nowa edycja tego programu została wzbogacona o nowe funkcje i usprawnienia, dzięki którym praca będzie szybsza i ciekawsza.
Funkcjonalność zgodna z wersją pudełkową!

cena 530 zł
eRaty 12 x 47 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Nikon Capture NX 2

Nikon Capture NX™ 2 to program służący do edycji obrazów. Prosty w obsłudze, posiada całe mnóstwo użytecznych narzędzi i cztery przestrzenie pracy dające się w pełni dopasowywać do potrzeb fotografa. Współpracuje z plikami typu JPEG i TIFF dowolnego pochodzenia, a zoptymalizowany jest to obróbki plików NEF (RAW).

wersja pudełkowa
cena 749 zł 699 zł
eRaty 12 x 62 zł
dostępny powyżej 7 dni
szczegóły dostępności

DxO Viewpoint 2.5 - promocja

Zaawansowane rozwiązanie do precyzyjnej korekty perspektywy i zniekształceń. Działa jako samodzielna aplikacja i wtyczka dla popularnych aplikacji graficznych. DxO Viewpoint 2.5 wyróżnia się czytelnym interfejsem i prostymi narzędziami, dającymi profesjonalne efekty.

cena 305 zł 180 zł
eRaty 12 x 16 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

DxO Filmpack 5 Essential - promocja

Kreatywne oprogramowanie do edycji obrazów, dające klasyczne efekty fotograficzne w świecie cyfrowym. FilmPack 5 Essential daje dostęp do 19 efektów czarno-białych filmów, 17 kolorowych pozytywów, 8 kolorowych negatywów, 12 designerskich presetów, 6 funkcji tonowania oraz 8 filtrów. Wszystkie efekty można dostosować do własnych potrzeb i wymagań, co pozwala na tworzenie naprawdę wyjątkowych obrazów.

cena 305 zł 180 zł
eRaty 12 x 16 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

DxO Filmpack 5 Elite - promocja

Kreatywne oprogramowanie do edycji obrazów, dające klasyczne efekty fotograficzne w świecie cyfrowym. FilmPack 5 Elite daje dostęp do do 38 efektów czarno-białych filmów, 27 kolorowych pozytywów, 17 kolorowych negatywów, 62 efektów tradycyjnego ziarna, 39 designerskich presetów, 6 funkcji tonowania oraz 18 filtrów. Wszystkie efekty można dostosować do własnych potrzeb i wymagań, co pozwala na tworzenie naprawdę wyjątkowych obrazów. Warto też zaznaczyć obsługę plików RAW oraz narzędzia do rozmywania obrazu i narzędzie do regulacji poziomu mikro-kontrastu.

cena 505 zł 370 zł
eRaty 12 x 33 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

DxO Optics Pro 10 Essential - promocja

DxO Optics Pro to zaawansowane oprogramowanie przeznaczone do poprawy jakości zdjęć JPEG i RAW poprzez uwzględnienie nie tylko samych parametrów ekspozycji takich jak czas, przysłona czy ogniskowa, ale także modelu aparatu fotograficznego oraz obiektywu. Najnowsza aktualizacja oprogramowania do edycji obrazu DxO niesie ze sobą wiele ulepszonych funkcji znanych z wersji 9 oraz poprawioną integrację aplikacjami Adobe Lightroom i oprogramowaniem DxO Filmpack oraz Viewpoint.

cena 505 zł 370 zł
eRaty 12 x 33 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

DxO Optics Pro 10 Elite - promocja

DxO Optics Pro to zaawansowana ciemnia elektroniczna przeznaczona do poprawy jakości zdjęć JPEG i RAW poprzez uwzględnienie nie tylko samych parametrów ekspozycji takich jak czas, przysłona czy ogniskowa, ale także modelu aparatu fotograficznego oraz obiektywu. Wersja ELITE niesie ze sobą wiele ulepszonych funkcji znanych z wersji 9 oraz zwiększoną funkcjonalność względem wersji Essential.

cena 860 zł 580 zł
eRaty 12 x 52 zł
dostępny do 3 dni
szczegóły dostępności

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Strefa marek: