Na stronie:
Kolejność:
Produktów: 5

Oprogramowanie DxO Optics Pro 10 Essential - wyprzedaż* - Wyprzedaż

DxO Optics Pro to zaawansowane oprogramowanie przeznaczone do poprawy jakości zdjęć JPEG i RAW poprzez uwzględnienie nie tylko samych parametrów ekspozycji takich jak czas, przysłona czy ogniskowa, ale także modelu aparatu fotograficznego oraz obiektywu. Najnowsza aktualizacja oprogramowania do edycji obrazu DxO niesie ze sobą wiele ulepszonych funkcji znanych z wersji 9 oraz poprawioną integrację aplikacjami Adobe Lightroom i oprogramowaniem DxO Filmpack oraz Viewpoint.

  • *oferta jednorazowa - dotyczy 1 sztuki produktu
dostępne promocje
cena 280 zł 505 zł
eRaty 12 x 25 zł
dostępny od ręki szczegóły dostępności

Oprogramowanie Adobe Photoshop Elements 2019

Program Adobe Photoshop Elements zapewnia zabawę podczas porządkowania, edytowania, tworzenia i udostępniania zdjęć. To funkcjonalny edytor zdjęć bogaty w inteligentne opcje edycji i automatyzacji zadań. Oprogramowanie umożliwia szybkie rozpoczęcie pracy, a także pozwala odkryć nowości, jakie wprowadzono od ostatniej wersji, i ciekawe rzeczy do wypróbowania. Zapewnia też dostęp do inspirujących pomysłów, pomocy oraz samouczków.

cena 345 zł
eRaty 12 x 31 zł
dostępny od ręki szczegóły dostępności
dostępne warianty

Oprogramowanie Adobe Photoshop & Premiere Elements 2019 PL Win (pudełko)

Łatwe w użyciu oprogramowanie do kompleksowej obróbki zdjęć i wideo. Nowa wersja pakietu pozwala automatycznie generować piękne pokazy slajdów i kolaże zdjęć oraz wideo i dostarcza je przy uruchamianiu. Materiały wideo i fotograficzne uzyskają najlepszy wygląd dzięki automatycznym opcjom edycji. Oprogramowanie pozwala tworzyć piękne materiały, łatwo je porządkować i szybko udostępniać.

cena 515 zł
eRaty 12 x 46 zł
dostępny do 3 dni szczegóły dostępności

Nikon Capture NX 2

Nikon Capture NX™ 2 to program służący do edycji obrazów. Prosty w obsłudze, posiada całe mnóstwo użytecznych narzędzi i cztery przestrzenie pracy dające się w pełni dopasowywać do potrzeb fotografa. Współpracuje z plikami typu JPEG i TIFF dowolnego pochodzenia, a zoptymalizowany jest to obróbki plików NEF (RAW).

  • wersja pudełkowa
dostępne promocje
cena 899 zł
eRaty 12 x 80 zł
dostępny powyżej 7 dni szczegóły dostępności
dostępne warianty

Capture One Pro 12 (PL/ENG Win/Mac) - licencja elektroniczna wieczysta

Capture One 12 - zaawansowana aplikacja do katalogowania, edycji i obróbki plików w formacie RAW. Najnowsza odsłona oferuje odświeżony interfejs, wsparcie dla zewnętrznych wtyczek i doskonalsze funkcje maskowania. Do dyspozycji jest także sporo funkcji, efektów i narzędzi, dzięki którym masz pełną kontrolę nad swoimi obrazami i przepływem pracy.
(!) Licencja przeznaczona jest dla jednego użytkownika, programu można używać tylko na jednym stanowisku jednocześnie, jednak może być zainstalowany na trzech komputerach. 1 licencja = 1 użytkownik = 3 komputery.

cena 1385 zł
eRaty 12 x 124 zł
dostępny od ręki szczegóły dostępności

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.