FOTO
Opcje wyszukiwania

Producent:

Na stronie Kolejność Produktów: 43
« 1|2 »

Osłonka na sanki mocujące BS-1

Osłonka BS-1 pasuje do gorącej stopki wszystkich lustrzanek cyfrowych firmy Nikon i chroni przed kurzem oraz wilgocią.

cena 25 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Osłonka na sanki mocujące BS-2

Osłonka BS-2 pasuje do gorącej stopki lustrzanek firmy Nikon (D4, D4S, D3, D3S, D3X, Coolpix A)

cena 25 zł
dostępny powyżej 7 dni
szczegóły dostępności

Nikon osłonka gorącej stopki BS-N1000

Osłonka BS-N1000 pasuje do gorącej stopki aparatu Nikon 1 V1 służącej do podłączania lampy błyskowej lub akcesoriów takich jak wizjer elektroniczny, mikrofon itp.

cena 59 zł 45 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Stacja dokująca COOL-STATION MV-11B

Dedykowana stacja dokująca służąca jako wielofunkcyjna baza do wygodnego ładowania akumulatorów, przesyłania zdjęć do komputera (przez kabel USB) oraz podłączania aparatu do telewizora w celu łatwego przeglądania zdjęć. Pasuje do aparatów Nikon Coolpix S1 i S3.

cena 49 zł
pytaj o dostępność
szczegóły dostępności

Manfrotto osłona przeciwdeszczowa MBPL-E-702

Pokrowiec chroniący aparat wraz z obiektywem (maksymalnie 200 mm) przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

cena 199 zł
eRaty 12 x 18 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Color Confidence lampa GrafiLite - promocja!

Colour Confidence GrafiLite – neutralne światło dzienne na Twoim biurku. Ta wydajna i ciekawa lampa wyróżnia się kompaktową konstrukcją oraz doskonałymi parametrami pracy.

cena 369 zł 315 zł
eRaty 12 x 28 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Color Confidence lampa GrafiLite Mode

Colour Confidence GrafiLite Mode – neutralne światło dzienne na Twoim biurku. Ta wydajna i ciekawa lampa wyróżnia się kompaktową konstrukcją oraz doskonałymi parametrami pracy. Zapewnia poprawną ocenę wydruków do formatu A3.

cena 550 zł 500 zł
eRaty 12 x 45 zł
na zamówienie
szczegóły dostępności

X-Rite wzorzec ColorChecker Passport Photo + darmowa licencja Affinity Photo*

X-Rite ColorChecker Passport to referencyjny pigmentowy wzorzec fotograficzny. Pierwsze samodzielne i wszechstronne rozwiązanie do profilowania aparatów cyfrowych. Wzorzec pozwala łatwo i szybko uchwycić precyzyjne kolory, natychmiastowo poprawić jakość portretów i krajobrazów oraz osiągnąć pełną kontrolę nad obrazem i spójność od ujęcia do obróbki. Idealne narzędzie dla fotografów.

Gwarancja: 24 miesiące
cena 379 zł
eRaty 12 x 34 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

X-Rite kalibrator ColorMunki Display + darmowa licencja Affinity Photo*

Kalibrator ColorMunki Display – Zaawansowana technologia i prostota użycia dla dokładnego odwzorowania barw na ekranie. Zapewnia kalibrację stanowisk kilku-monitorowych, laptopa oraz rzutnika cyfrowego.

cena 685 zł
eRaty 12 x 61 zł
dostępny do 7 dni
szczegóły dostępności

X-Rite kalibrator i1Display Pro

i1Display Pro firmy X-Rite dostarcza profesjonalny poziom kalibracji stanowisk kilku-monitorowych, laptopa oraz projektora ze sprawdzaniem jakości (QA). Przeznaczony nawet dla najbardziej wymagających fotografów, projektantów graficznych oraz wszystkich profesjonalistów, dla których barwa ma znaczenie.

cena 875 zł
eRaty 12 x 78 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

X-Rite kalibrator ColorMunki Smile

X-Rite ColorMunki Smile to niezwykle łatwy w obsłudze kalibrator monitorowy. Nowy, przyjazny interfejs oraz prosta i szybka kalibracja powinna skusić każdego fotoamatora do postawienia pierwszego kroku w zarządzaniu barwą.

cena 425 zł
eRaty 12 x 38 zł
dostępny do 7 dni
szczegóły dostępności

Colour Confidence Total Balance – składana szara karta

Colour Confidence Total Balance to składana, przenośna karta wzorcowa w wytrzymałym pokrowcu (rozmiar 28 cm). Dzięki szarości 18% oraz wzorcowej bieli można szybko i precyzyjnie uzyskać idealne ustawienia ekspozycji i balansu bieli, a umieszczony w centrum wzór ułatwia systemom AF cyfrówek precyzyjnie ustawić ostrość.

cena 125 zł 110 zł
eRaty 12 x 10 zł
dostępny do 3 dni
szczegóły dostępności

JOYART szara karta

Składana, przenośna karta wzorcowa w wytr pokrowcu
(rozmiar 28 cm). Dzięki szarości 18% oraz wzorcowej bieli można szybko i precyzyjnie uzyskać idealne ustawienia ekspozycji i balansu bieli, a umieszczony w centrum wzór ułatwia systemom AF cyfrówek precyzyjnie ustawić ostrość.

cena 125 zł 99 zł
dostępny do 3 dni
szczegóły dostępności

X-Rite wzorzec ColorChecker Classic

Zaprojektowany na potrzeby fotografii cyfrowej i analogowej. Stanowi doskonałe narzędzie do kontroli koloru. ColourChecker w połączeniu z oprogramowaniem do profilowania aparatów cyfrowych stosowany jest do tworzenia profili aparatów cyfrowych. Wzorzec składa się z 24 specjalnie dobranych pól kolorystycznych. Pola te nie tylko cechuje kolorystyka naturalnych obiektów, ale również ten sam stopień odbijanego światła we wszystkich częściach widzialnego widma.

cena 385 zł
eRaty 12 x 34 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

X-Rite wzorzec ColorChecker PROOF

ColorChecker® Proof to wzorzec do wizualnej oceny efektów profilowania urządzeń drukujących. Produkt o wymiarach 16 x 11,4 cm stworzono z myślą o jeszcze większej wygodzie podczas pracy. Wystarczy wydrukować plik testowy na drukarce i umieścić na nim ColorChecker Proof.

cena 315 zł
eRaty 12 x 28 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

X-Rite wzorzec ColorChecker Classic Mini

ColorChecker Mini zawiera 24 naukowo opracowane pola kolorystyczne w szerokiej gamie barw, które odpowiadają rozmiarem popularnemu wzorcowi ColorChecker® Passport. ColorChecker Mini o wymiarach 6,3 x 10,6 cm zapewnia obiektywny standard porównawczy, dzięki czemu pozwala ustalić rzeczywisty balans kolorów dla dowolnego procesu odwzorowania barw.

cena 345 zł
eRaty 12 x 31 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

X-Rite wzorzec ColorChecker Grey Scale Card (tablica porównawcza)

Właściwe ustawienie balansu kolorów oraz optymalnego światła na początku sesji fotograficznej to czynnik kluczowy w fotografii cyfrowej. ColorChecker Grey Scale Chart firmy X-Rite zawiera trzy wartości porównawcze na jednej planszy – biel, 18% szarości oraz wzorcową czerń, umożliwiając sprawdzenie poprawności i weryfikację kolorystyczną w większości pakietów do obróbki zdjęć.

cena 315 zł
eRaty 12 x 28 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Panasonic interfejs DMW-YAGH - ilości ograniczone - PROMOCJA

Moduł interfejsu z wyjściami SDI i wejściami XLR na potrzeby zewnętrznego rejestratora 4K lub używania wielu urządzeń jednocześnie.

cena 6999 zł 2999 zł
eRaty 12 x 268 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Paco Cases toaletka DIWA

Toaletka Diwa Economy - przenośna toaletka dla charakteryzatorów - mobilne lustro z oświetleniem (2 świetlówki).
Wymiary: 535 × 690 × 120 mm. Waga: ok. 9 kg.

cena 1700 zł
eRaty 12 x 152 zł
dostępny do 7 dni
szczegóły dostępności

Datacolor kalibrator SpyderLensCal

Szybki, niezawodny sposób sprawdzania ostrości dla kombinacji aparat i obiektywy. Jest kompaktowy, lekki i wytrzymały, z wbudowanym mocowaniem do statywu. Uniwersalny kalibrator Spyderlenscal to niezbędny sprzęt dla każdego fotografa, chcącego precyzyjnie kalibrować i dostosować ostrość nowego aparatu lub obiektywu.

cena 300 zł
eRaty 12 x 27 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

Datacolor wzornik kolorów SpyderCHECKR

Wzornik kolorów wraz z oprogramowaniem służący do kalibracji kolorystycznej aparatu cyfrowego. Umożliwia precyzyjną kontrolę odwzorowania kolorów oraz zapewnia powtarzalność rezultatów. 48 barwnych pól referencyjnych, wzorce bieli i 18% szarości, kaskadowe wzorce neutralnej szarości.

cena 580 zł 540 zł
eRaty 12 x 48 zł
na zamówienie
szczegóły dostępności

Datacolor wzorzec kostka SpyderCUBE (do korekty ekspozycji)

Datacolor SpyderCUBE to uniwersalne narzędzie pozwalające na uzyskanie prawidłowego balansu bieli, ekspozycji zdjęcia, odniesienia do głębokiej czerni, plików typu RAW. Proste i genialne w swej prostocie urządzenie do korekty ekspozycji zdjęcia na etapie postprodukcji. Polecane szczególnie amatorom, którym mogą zdarzyć się błędy przy robieniu zdjęć.

cena 200 zł
eRaty 12 x 18 zł
chwilowy brak
szczegóły dostępności

Fujifilm uchwyt MHG-X2 (dla aparatu X-T2)

Metalowy uchwyt MHG-XT2 do aparatu Fujifilm X-T2. Poprawia ergonomię i zapewnia lepszy chwyt korpusu.

cena 499 zł
eRaty 12 x 45 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności

JOYART uchwyt do aparatu FujiFilm X-T1

Metalowy uchwyt do aparatu Fujifilm X-T1. Poprawia ergonomię zapewniając lepszy chwyt korpusu. Dzięki uchwytom w systemie ArcaSwiss możliwe jest szybkie mocowanie aparatu w pionie i poziomie. Grip dodatkowo zabezpiecza korpus aparatu przed uszkodzeniem w razie upadku.

cena 199 zł 99 zł
dostępny powyżej 7 dni
szczegóły dostępności

QP Card 101 karta wzorcowa (3 szt.)

QPcard 101 – łatwa i dokładna korekta kolorów w fotografii dzięki karcie wzorcowej z trzema neutralnymi punktami odniesienia.

cena 90 zł
dostępny od ręki
szczegóły dostępności
« 1|2 »

* Kwota do wykorzystania na dodatkowe akcesoria w momencie zakupu produktu promocyjnego. Oferta specjalna dotyczy odbioru osobistego w salonach FOTO PLUS i nie można jej łączyć z innymi promocjami.

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Strefa marek: