Fotografia
Opcje filtrowania
Producent:
Filtr cenowy:
od:
do:
Tylko dostępne od ręki:

Wietrzenie magazynu!

Wyprzedajemy dziesiątki produktów w niższych cenach!

Quadralite beauty dish biały (Radar) 42 cm

Nakładka formująca światło lampy błyskowej. Posiada mocowanie typu Bowens, więc pasuje do szerokiej gamy lamp Quantuum, Bowens czy innych alternatywnych producentów. Średnica nasadki to około 42 cm. W zestawie tekstylny dyfuzor.

199 zł
dostępny od ręki

Quadralite beauty dish biały (Radar) 55 cm

Nakładka formująca światło lampy błyskowej. Posiada mocowanie typu Bowens, więc pasuje do szerokiej gamy lamp Quantuum, Bowens czy innych alternatywnych producentów. Średnica nasadki to 55 cm. W zestawie znajduje się tekstylny dyfuzor.

259 zł
dostępny od ręki

Quadralite beauty dish biały (Radar) 70 cm

Nakładka formująca światło lampy błyskowej. Posiada mocowanie typu Bowens, więc pasuje do szerokiej gamy lamp Quantuum, Bowens czy innych alternatywnych producentów. Średnica nasadki to 70 cm. W zestawie znajduje się tekstylny dyfuzor.

289 zł
pytaj o dostępność

Quadralite beauty dish srebrny (Radar) 42 cm

Nakładka formująca światło lampy błyskowej o srebrnej powierzchni odbijającej światło. Posiada mocowanie typu Bowens, więc pasuje do szerokiej gamy lamp Quantuum, Bowens czy innych alternatywnych producentów. Średnica nasadki to około 42 cm. W zestawie znajduje się tekstylny dyfuzor.

199 zł
dostępny od ręki

Quadralite beauty dish srebrny (Radar) 55 cm

Nakładka formująca światło lampy błyskowej o srebrnej powierzchni odbijającej światło. Posiada mocowanie typu Bowens, więc pasuje do szerokiej gamy lamp Quantuum, Bowens czy innych alternatywnych producentów. Średnica nasadki to 55 cm. W zestawie znajduje się tekstylny dyfuzor.

249 zł
dostępny od ręki

Quadralite beauty dish srebrny (Radar) 70 cm

Nakładka formująca światło lampy błyskowej o srebrnej powierzchni odbijającej światło. Posiada mocowanie typu Bowens, więc pasuje do szerokiej gamy lamp Quantuum, Bowens czy innych alternatywnych producentów. Średnica nasadki to 70 cm. W zestawie znajduje się tekstylny dyfuzor.

289 zł
dostępny od ręki

Quadralite czasza do oświetlenia tła

Czasza przeznaczona do doświetlania tła. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu pozwala światło jest skierowane na tło bez doświetlania pierwszego planu. Czasza ma mocowanie Bowens S oraz uchwyt pozwalający zamontować kolorowe filtry.

199 zł
pytaj o dostępność
  Wietrzenie   magazynu!

Quadralite czasza Snoot SN-5001 z mocowaniem BOWENS + plaster miodu - Wietrzenie magazynu!

Quadralite Snoot Pro to specjalistyczna nasadka do studyjnych lamp błyskowych pozwalająca na precyzyjne oświetlanie wybranych fragmentów fotografowanej sceny lub obiektu. Dzięki dużej objętości tubusu oraz otwartej konstrukcji gwarantuje dobrą wentylację palnika błyskowego lampy. Jest szczególnie polecana do użycia szybkostrzelnymi lampami Quadralite Pulse, Move, Atlas oraz UP.

99 zł 129 zł
dostępny od ręki

Quadralite czasza strumienica Snoot SN-5002

Nakładka służąca do skupiania wiązki światła lampy błyskowej. Za jej pomocą można dodatkowo wyeksponować wybrany fragment kompozycji. W zestawie znajdują się też szablony pozwalające na uzyskiwanie ciekawych efektów świetlnych. Nakładka posiada mocowanie typu Bowens i pasuje do niej szeroka gama osprzętu Quadralite,Bowens czy innych alternatywnych producentów.

129 zł
dostępny od ręki

Quadralite Reporter czasza snoot + grid

Nasadki typu snoot są niezastąpionymi modyfikatorami światła stosowanymi w fotografii studyjnej. Dzięki nim możliwe jest precyzyjne oświetlenie lub doświetlenie wybranej części sceny. Nasadki snoot świetnie sprawdzają się również w fotografii portretowej i produktowej, gdzie dodatkowe punktowe źródło światła uwydatnia walory fotografowanego produktu.
Zestaw nasadek Snoot przaznaczony jest do lamp Reporter. Składa się z nasadki prostej o średnicy 40mm oraz stożkowej o maksymalnej średnicy 80mm.
Każda z nasadek posiada wbudowany plaster miodu. Zawęża on dodatkowo wiązkę światła i pozwala na bardziej precyzyjne operowanie nią.

69 zł 99 zł
pytaj o dostępność

Quadralite czasza spot SN-5000 Kit

Nakładka służąca do skupiania wiązki światła lampy błyskowej. Za jej pomocą można dodatkowo wyeksponować wybrany fragment kompozycji. W zestawie znajdują się też kolorowe filtry efektowe oraz szablony pozwalające na uzyskiwanie ciekawych efektów świetlnych. Nakładka posiada mocowanie typu Bowens i pasuje do niej szeroka gama osprzętu Quadralite, Bowens czy innych alternatywnych producentów.

749 zł
pytaj o dostępność

Profoto zestaw filtrów korekcyjnych GEL KIT do lampa PROFOT A1

Zestaw filtrów korekcyjnych CTO pozwalający na wyrównanie temperatury barwowej podczas wykonywania zdjęć przy sztucznym oświetleniu

469 zł
pytaj o dostępność

Profoto żelowy filtr korekcyjnych CLIC GEL do lamp Profoto A10 A1X oraz C1

Profoto Clic to akcesoria przeznaczone do modelowania światła, które w połączeniu z Profoto C1 Plus, A1X i A1 zapewniają ogrom możliwości twórczych. Filtry żelowe Profoto zmieniają temperaturę barwową zdjęć. Sprawny i prosty montaż możliwy jest, dzięki systemowi „klik” opartemu o zastosowanie magnetycznego mocowania do lampy.

199 zł
dostępny do 3 dni

Profoto zestaw kolorowych filtrów korekcyjnych COLOR CORRECTION GEL PACK

Zestaw 20 kolorowych filtrów żelowych - korekcyjnych. Filtry pozwalają korygować temperaturę barwową lampy np. do koloru światła zastanego w danych warunkach. Filtry przeznaczone do współpracy ze lampami serii B1 (B1X) oraz B2.

249 zł
dostępny u dostawcy

Profoto zestaw do korekcji barwnej OCF Color Gel Starter Pack P101039

Zestaw kolorowych filtrów żelowych - korekcyjnych wraz z pokrowcem oraz uchwytem mocującym. Filtry pozwalają korygować temperaturę barwową lampy np. do koloru światła zastanego w danych warunkach. Filtry przeznaczone do współpracy ze lampami serii B1 (B1X) oraz B2.

199 zł
dostępny u dostawcy

Profoto zestaw do korekcji barwnej OCF II Grid & Gel Kit

Zestaw OCF II Grid & Gel jest idealny dla mobilnych fotografów kreujących obrazy, nie tylko. Zestaw zawiera uchwyt OCF II Grid & Gel, plaster miodu OCF II Grid 20 ° oraz filtry barwne OCF II Half CTO i OCF II-Full CTO. Uchwyt można szybko i bezpiecznie zamontować na dowolnej lampie błyskowej Profoto Off-Camera (OCF) za pomocą trwałego gumowego mocowania kołnierza Profoto i metalowego zapięcia. Plastry miodu i filtry żelowe można układać w stosy, błyskawicznie nakładać i zdejmować.

749 zł
dostępny u dostawcy
  Wietrzenie   magazynu!

Profoto uchwyt OCF Grid&Gel holder - Wietrzenie magazynu!

Uchwt OCF Grid & Gel służy do montażu filtrów żelowych profoto oraz plastrów miodu do lamp z serii OCF czyli B2 B1X B10.

149 zł 349 zł
dostępny u dostawcy

Profoto uchwyt OCF II Gel Ring (do zamocowania filtrów kolorystycznych OCF II GEL)

Modyfikatory Profoto OCF II to akcesoria przeznaczone do modelowania światła, które w połączeniu z lampami Profoto OCF zapewniają ogrom możliwości twórczych. Filtry żelowe zmieniają temperaturę barwową zdjęć. Magnetyczne mocowanie w systemie "klik" gwarantuje szybkie i pewne mocowanie filtrów uchwycie na lampie lub wrotach OCF II.

299 zł
dostępny u dostawcy
  Wietrzenie   magazynu!

Czasza Profoto OCF Zoom Reflector - Wietrzenie magazynu!

Czasza OCF Zoom Reflector przeznaczona do lamp serii B1, B2, D1 oraz D2. Podstawowe narzędzie każdego fotografa pracującego w studio ale przede wszystkim w plenerze. Czasza wykonana z wysokiej jakości tworzyw. Idealna do zdjęć portretowych oraz sportu.

499 zł 649 zł
dostępny od ręki

Profoto czasza OCF Magnum Reflector

Czasza OCF Magnum Reflector przeznaczona do lamp serii B1, B2, D1 oraz D2, dzięki swej konstrukcji wzmacnia siłę błysku oraz zasięg. Czasza jest wykonana z wysokiej jakości tworzyw. Idealny do zdjęć portretowych oraz sportu.

949 zł
pytaj o dostępność
  Wietrzenie   magazynu!

Profoto czasza OCF Beauty Dish 2 (60cm)

Czasza OCF Beauty Dish przeznaczona do lamp serii B1, B2, D1 oraz D2. Podstawowe narzędzie każdego fotografa wykonującego zdjęcia portretowe.

779 zł
dostępny u dostawcy

Quadralite Reporter szerokokątna kopuła dyfuzyjna Reporter Light-dome

Quadralite Reporter Light-dome to półkulisty dyfuzor do lamp Quadralite Reporter.

69 zł
pytaj o dostępność

Quadralite Reporter softbox "octa"

Wielofunkcyjny softbox dedykowany do lamp Quadralite Reporter.

149 zł
pytaj o dostępność

Quadralite Reporter czasza typu "beauty dish" + plaster miodu

Quadralite Reporter Beauty Dish to modyfikator typu beauty dish dedykowany do lamp Quadralite Reporter.

115 zł
dostępny od ręki

Quadralite czasza standardowa ATLAS 18cm

Standardowa, srebrna czasza do lamp błyskowych o szerokości 18cm.

45 zł
dostępny od ręki

GODOX czasza standardowa AD-R14 do lamp GODOX AD300 PRO TTL

Czasza posiada mocowanie Godox, pasuje do takich lamp jak Godox AD300PRO, Godox AD400PRO, Godox ML60

115 zł
pytaj o dostępność

Zestaw akcesoriów Quadralite do lamp Stroboss V1 oraz Reporter 200 TTL (Round Head Accessory Kit)

Zestaw akcesoriów do Quadralite Reporter 200 TTL oraz Stroboss V1 Round Flash Head. Zestaw ten zawiera cały szereg modyfikatorów światła, które dają się niezwykle szybko montować na głowicy Reporter 200 TTL Round Head. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu magnetycznego uchwytu akcesoriów, w który wyposażona jest ta głowica. Możliwe jest ponadto łączenie kilku modyfikatorów i używanie ich jednocześnie w celu uzyskania konkretnego efektu na zdjęciach.

299 zł
dostępny od ręki

Quadralite Reporter 200 TTL Round Flash Head

Głowica ta jest przewidziana do stosowania z lampą Reporter 200 TTL. Zaprojektowana ją tak, aby zapewniać przyjemny dla oka i bardzo naturalny rozkład światła na fotografowanej scenie nawet wtedy, gdy nie są stosowane dodatkowe akcesoria modelujące. Efekt ten jest został uzyskany przez zastosowanie spiralnego palnika błyskowego otoczonego odbłyśnikiem o parabolicznym profilu. Całość zamknięta jest pod białym, półprzezroczystym ekranem rozpraszającym.

379 zł
dostępny u dostawcy

Quadralite Reporter 200 TTL Round Flash Head (kopia)

Wrota z plastrem miodu i filtrami kolorowymi do główki typu A lampy Quadralite Reporter TTL 200. Kompatybilna z Reporter 200 PRO TTL.

129 zł
dostępny od ręki

Jinbei strumienica EF-LED Spot Snoot z zestawem filtrów

Regulowana Strumienica Jinbei EF-LED z mocowaniem typu Bowens przeznaczona do pracy z lampami o świetle ciągłym LED.

269 zł
pytaj o dostępność

Oprawka pojedyncza na świetlówki e27 z kloszem 27cm

Oprawka na gwint e27 z czaszą 27cm do świetlówek fotograficznych. Możliwość zamocowania parasolki. Kompatybilna z mocowaniami statywowymi 5/8".

59 zł
pytaj o dostępność

Quadralite adapter Speedring PROFOTO/BOWENS

Adapter pozwalający na montaż modyfikatorów z Quadralite z mocowaniem BOWENS do lampa marki PROFOTO.

99 zł
dostępny od ręki

Quadralite adapter do softboxa z mocowaniem Elfo

Elfo ring to pierścień który pozwala na montaż softboxów marki Quadralite do lamp studyjnychz mocowaniem Elfo. Pasuje do softboksów prostokątnych, kwadratowych oraz oktagonalnych marki Quadralite.Użycie pierścienia pozwala na rezygnację dodatkowych adapterów oraz przyspiesza montaż softboksu.Pierścień montowany jest wewnątrz softboksu, utrzymuje on pręty stelaża we właściwym napięciu, a jego konstrukcja pozwala na swobodny obrót o 360º.

59 zł
dostępny od ręki

Quadralite zestaw oświetlenia Fresnel Lens Kit do lamp VideoLED

Quadralite Fresnel Lens Kit to zestaw przeznaczony dla wszystkich, którzy pragną rozszerzyć możliwości lampy światła ciągłego Quadralite Video LED, ale też innych lamp wyposażonych w kompatybilny system mocowania.
Modyfikator z soczewką Fresnela oraz dedykowanymi akcesoriami (wrota, grid) umożliwia skupienie oraz modyfikowanie padającej wiązki światła w pożądanym przez nas kierunku, co dodatkowo zostaje spotęgowane przy użyciu sprzedawanych w zestawie wrót oraz plastra miodu.

399 zł
pytaj o dostępność

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.