FOTO
Opcje filtrowania
Producent:
Na stronie:
Kolejność:
Produktów: 8

JOYART statyw oświetleniowy boom B-1

Uniwersalny, aluminiowy statyw typu boom, który może również pełnić rolę zwykłego statywu studyjnego. Dzięki solidnej konstrukcji zachowuje bardzo dobrą stabilność nawet przy dużym obciążeniu. Wyposażony jest w trzpień dwustronny 16mm z gwintami 1/4" i 3/8" do mocowania w pionie lub poziomie różnych akcesoriów.

cena 299 zł
eRaty 12 x 27 zł
dostępny od ręki

szczegóły dostępności

JOYART statyw oświetleniowy boom B-2s

Uniwersalny, stalowy statyw typu boom, który może również pełnić rolę zwykłego statywu studyjnego. Dzięki solidnej konstrukcji oraz materiałowi, z którego został wykonany zachowuje bardzo dobrą stabilność nawet przy dużym obciążeniu. Wyposażony jest w trzpień dwustronny 16mm z gwintami 1/4" i 3/8" do mocowania w pionie lub poziomie różnych akcesoriów. Dostępna wersja z kółkami lub bez.

od 349 do 399 zł
eRaty 12 x 31 zł
dostępny od ręki

szczegóły dostępności

JOYART statyw oświetleniowy boom B-3

Bardzo wysoki, aluminiowy statyw typu boom, który może również pełnić rolę zwykłego statywu studyjnego. Dzięki solidnej konstrukcji zachowuje bardzo dobrą stabilność nawet przy dużym obciążeniu. Wyposażony jest w trzpień dwustronny 16mm z gwintami 1/4" i 3/8" do mocowania w pionie lub poziomie różnych akcesoriów.

cena 399 zł
eRaty 12 x 36 zł
dostępny od ręki

szczegóły dostępności

JOYART statyw oświetleniowy boom B-4

Uniwersalny, aluminiowy statyw typu boom, który może również pełnić rolę zwykłego statywu studyjnego. Dzięki solidnej konstrukcji zachowuje bardzo dobrą stabilność nawet przy dużym obciążeniu. Koła pozwalają na łatwe i bezpieczne przemieszczanie statywu. Wyposażony jest w trzpień dwustronny 16mm z gwintami 1/4" i 3/8" do mocowania w pionie lub poziomie różnych akcesoriów.

cena 449 zł
eRaty 12 x 40 zł
dostępny od ręki

szczegóły dostępności

Manfrotto statyw oświetleniowy 420NSB Combi-Boom

Uniwersalny, aluminiowy statyw typu boom, który może również pełnić rolę zwykłego statywu studyjnego. Dzięki solidnej konstrukcji zachowuje bardzo dobrą stabilność nawet przy dużym obciążeniu. Wyposażony jest w trzpień dwustronny 16mm z gwintami 1/4" i 3/8" do mocowania w pionie lub poziomie różnych akcesoriów..

cena 599 zł
eRaty 12 x 54 zł
dostępny do 7 dni

szczegóły dostępności

JOYART statyw oświetleniowy boom B-5s

Profesjonalny, stalowy statyw typu boom, który może również pełnić rolę zwykłego statywu studyjnego. Dzięki solidnej konstrukcji oraz materiałowi, z którego został wykonany zachowuje bardzo dobrą stabilność nawet przy dużym obciążeniu. Wyposażony jest w amortyzatory sprężynowe i trzpień 16 mm - 5/8".
Dzięki systemowi składania nóg wokół osi pionowej, montaż statywu jest szybki i łatwy bez użycia narzędzi.

cena 749 zł
eRaty 12 x 67 zł
dostępny od ręki

szczegóły dostępności

Quadralite statyw oświetleniowy Boom Super Large

Profesjonalny, aluminiowy statyw typu boom. Dzięki solidnej konstrukcji zachowuje bardzo dobrą stabilność nawet przy dużym obciążeniu. Koła pozwalają na łatwe i bezpieczne przemieszczanie statywu. Wyposażony jest w trzpień 16mm do mocowania różnych akcesoriów.

cena 1149 zł
eRaty 12 x 103 zł
pytaj o dostępność

szczegóły dostępności

Avenger statyw oświetleniowy A4050CS Boom 50

Stalowy, 4-sekcyjny statyw oświetleniowy z boomem. Mocowanie: gniazdo 28 mm, wysuwany trzpień 16 mm . Sekcje blokowane za pomocą śrub. Noga o regulowanej długości pozwala ustawić statyw na nierównej powierzchni. Maks. udźwig: 30 kg.
Maks. wysokość: 500 cm. Waga: 15 kg.

cena 1635 zł
eRaty 12 x 146 zł
dostępny do 7 dni

szczegóły dostępności

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Dlaczego warto wybrać Foto - Plus?

strefa marek