Fotografia
Opcje filtrowania
Producent:
przeznaczenie:
Wielkość matrycy:
funkcjonalność:
Rodzaj mocowania:
Typ sensora:
Rozdzielczość zdjęć:
Rozdzielczość filmów:
Ekran dotykowy:
rodzaj atramentu:
Zoom optyczny:
format drukowania:
Funkcjonalności:
Złącza:
Filtr cenowy:
od:
do:
Tylko dostępne od ręki:

Wyprzedaż na plus!

Wyprzedajemy dziesiątki produktów w niższych cenach.

"Ekspozycja bez tajemnic"

Autor: Bryan Peterson. Wydawca: Galaktyka.
"Ekspozycja bez tajemnic" to publikacja bardzo przydatna dla wszystkich interesujących się wykonywaniem zdjęć analogowych i cyfrowych. Jest szczególnie cenna dla tych, którzy weszli na fascynującą, pełną tajemnic drogę, jaką jest pasja fotografowania, i chcą w pełni wykorzystać możliwości swojego sprzętu.
Wydanie rozszerzone i uaktualnione.

45 zł
pytaj o dostępność

"Kompozycja bez tajemnic"

Autor: Bryan Peterson.
To właściwa kompozycja nadaje zdjęciu odpowiednią siłę wyrazu i pozwala obudzić emocje, a zła sprawia, że jest ono nudne i bez wyrazu. W tym poradniku znany fotograf, instruktor i autor bestsellerów skupia się na kolorze, liniach, świetle i wzorach, czyli na tych elementach, które są niezbędne, abyś mógł pokazać swój własny sposób widzenia i niepowtarzalny styl. Nauczysz się dostrzegać interesujące tematy i tworzyć atrakcyjne fotografie.

 • Oprawa: Miękka.
 • Liczba stron: 288.
 • Format: 140 x 220 mm.
55 zł
pytaj o dostępność

"Fotografia ślubna w praktyce"

Autor: Bill Hurter
Książka zawiera mnóstwo łatwych do przyswojenia pomysłów i praktycznych wskazówek, które pozwolą nadać zdjęciom większą siłę wyrazu. Podpowiada jak nawiązać dobre relacje z klientami, umiejętnie fotografować ceremonię i przyjęcie weselne, dostarczyć doskonałej jakości zdjęcia.

50 zł
pytaj o dostępność

"Fotografujemy ptaki"

Autorzy: Grzegorz i Tomasz Kłosowscy
"Fotografujemy ptaki" to poradnik fotograficzny, album z fascynującymi zdjęciami i jednocześnie barwna opowieść o ptakach, pasji ich poznawania i przygodzie poszukiwania. Autorzy radzą m.in., jak kupić aparat i obiektywy, ile trzeba mieć kart pamięci i baterii, a także, jak naświetlać celować i kiedy używać stabilizacji obrazu.

56 zł
pytaj o dostępność

"Światło w fotografii"

Autorzy: Fil Hunter, Steven Biver, Paul Fuqua
Książka opisuje czym jest światło, oświetlenie i odbicie, oraz jak i dlaczego je stosować, aby osiągnąć zamierzone efekty. Na konkretnych przykładach autor wyjaśnia, jak fotografować różnorodne materiały (szkło, metal), jakiego światła użyć do portretu, jak radzić sobie z przedmiotami białymi na białym tle i czarnymi na czarnym tle, oraz co powinno znaleźć się w podręcznym ekwipunku fotografa.

69 zł
dostępny od ręki

"Światło mieszane w praktyce. Profesjonalne techniki w fotografii ślubnej i portretowej"

Autor: Bill Hurter.
Poradnik uczący, jak wykorzystać i modyfikować światło mieszane, aby tworzyć naturalnie wyglądające zdjęcia.

 • Oprawa: miękka.
 • Liczba stron: 128.
 • Format: 21 x 28 cm.
39 zł
pytaj o dostępność

"Lampa błyskowa w fotografii ślubnej"

Autor: Neil van Niekerk.
Fotografowie zawsze szukają idealnego światła, ale w rzeczywistości bardzo rzadko je znajdują - szczególnie jeśli fotografują śluby albo robią portrety środowiskowe. Znany fotograf i instruktor, Neil van Niekerk, pokazuje, jak dzięki dodaniu błysku lampy możesz szybko poprawić zastane oświetlenie. Opisane tu techniki pozwolą ci pracować szybciej i osiągać lepsze rezultaty wprost z aparatu, dzięki czemu nie będziesz musiał poświęcać zbyt wiele czasu na korygowanie zdjęć w postprodukcji.

 • Oprawa: miękka.
 • Liczba stron: 128.
 • Format: 21 x 28 cm.
39 zł
pytaj o dostępność

"Artystyczna fotografia ślubna"

Autor: Jose Villa, Jeff Kent.
Wielu fotografów zajmujących się półprofesjonalnie lub profesjonalnie fotografią ślubną, pragnie urozmaicić styl, utrzymać się na fali nowych kierunków, a zarazem rozwijać prowadzoną działalność. Drogą do osiągnięcia tych celów jest dziś niewymuszona, atrakcyjna estetyka, nazywana artystyczną fotografią ślubną. To nie tylko chwytliwa nazwa, lecz awangardowy trend, w którym liczy się przede wszystkim odpowiednia oprawa tematu.

 • Oprawa: Miękka.
 • Liczba stron: 160.
 • Format: 215 x 254 mm.
59 zł
pytaj o dostępność

"Świat błysku. CLS i TTL na nieznanych wodach"

Autor: Joe McNally.
Książka zabiera czytelnika na wyprawę za kulisy sesji zdjęciowych i na dziesiątkach przykładów przedstawia sposoby oświetlania rozmaitych tematów. Tę publikację wyróżnia fakt, że autor nie ogranicza się do podania suchych parametrów, ale opisuje też inne czynniki, które należy wziąć pod uwagę, by uzyskać oświetlenie pasujące do fotografowanego tematu.

99 zł
pytaj o dostępność

Aparat/drukarka Polaroid Lab (odbitki z telefonu)

Polaroid Lab łączy cechy aparatu i drukarki natychmiastowej. Układ optyczny z migawką "skanuje" zdjęcie z telefonu i za pomocą specjalnej chemii przekształca cyfrowy obraz w analogową odbitkę. Twórz i kreuj na telefonie i spraw, aby Twoje najcenniejsze chwile były bardziej namacalne. Polaroid Lab pozwala tworzyć w dowolnym momencie i miejscu. Kompatybilne typy filmów Polaroid Originals i-Type i 600-film.

499 zł 599 zł
dostępny od ręki

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.