Fotografia
Opcje filtrowania
Producent:
Filtr cenowy:
od:
do:
Tylko dostępne od ręki:

Wyprzedaż na plus!

Wyprzedajemy dziesiątki produktów w niższych cenach.

  • Aktywne filtry:
  • Producent: Olympus

Torba Olympus skórzana kurierska OM-D

Skórzana torba kurierska przeznaczona na aparaty bezlusterkowe systemu Olympus OM-D. Mieści korpus aparatu, 2 obiektywy oraz drobne akcesoria. Wkład z przegrodami na sprzęt można wyjąć i używać torby na co dzień, nie tylko do przenoszenia aparatu.

  • Wymiary: 24 x 35 x 14 cm.
599 zł
dostępny u dostawcy

Torba Olympus na ramię OM-D (L)

Torba na ramię przeznaczona dla aparatów bezlusterkowych Olympus serii OM-D. Mieści aparat z zamocowanym obiektywem, 2 dodatkowe obiektywy, lampę błyskową i akcesoria.

  • Wymiary: 16,5 x 25 x 14 cm.
249 zł
dostępny od ręki

Torba Olympus OM-D Street (L)

Torba fotograficzna zaprojektowana dla aparatów bezlusterkowych Olympus serii PEN. Mieści aparat, obiektywy oraz akcesoria. Regulowane przegrody wewnętrzne. Kieszonka z przodu na drobne akcesoria.

  • Wymiary: 17 x 24 x 11 cm.
209 zł
pytaj o dostępność

Futerał Olympus CS-8BDB do E-420/450 - Wyprzedaż

Oryginalny skórzany futerał do modeli E-420/450

9 zł
dostępny od ręki

Futerał Olympus CS-51B do E-M10 Mark III

Oryginalny skórzany futerał do modeli E-M10 Mark III

229 zł
pytaj o dostępność

Olympus Pokrowiec Neoprenowy Tough

Pokrowiec Neoprenowy przeznaczony dla aparatów Olympus Tough TG-5. Pokrowiec został tak zaprojektowany, aby pasował do wszystkich modeli TOUGH. Odporny na warunki atmosferyczne neopren, zszyty specjalnym, rozciągliwym ściegiem, zapewnia ochronę przed piaskiem, deszczem i kurzem. Zapięcie mikro Velcro pozwala na łatwy dostęp do aparatu, nawet kiedy jesteś w ruchu. Etui wyposażone jest w zaczep do paska oraz karabińczyk, dzięki czemu doskonale sprawdza się zarówno w plenerze, jak i pod wodą.

69 zł 89 zł
pytaj o dostępność

Olympus CHS-09 pasek pływający dla serii Tough

Sprawia, ze aparaty Tough nie idą szybko na dno. Nieznacznie dodatnia wyporność paska sprawia, że użytkownicy mogą spokojnie i stabilnie robić podwodne zdjęcia, a ręce trzymające aparat nie są wypychane ku powierzchni wody. Pasek posiada możliwość regulacji, by odpowiednio dopasować go do nadgarstka czy ramienia. Zadbano też, by miał on zaczep do karabińczyka ułatwiający dopięcie do kapoka czy sprzętu do nurkowania.

89 zł
pytaj o dostępność

Zestaw akcesoriów Olympus Tough Adventure (zawiera woreczek na lód, pokrowiec Tough Adventure, pływający pasek na rękę, srebrny pasek na szyję)

Zestaw akcesoriów dedykowanych aparatom serii Tough. W skład Olympus Tough Adventure wchodzą: Pasek pływający na rękę, pasek na szyję Tough w kolorze srebrnym, pokrowiec na aparat Tough Adventure oraz woreczek na lód do chłodzenia napojów.

299 zł
dostępny od ręki

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.